Jump to content
Dogomania

Toja..odebrana w okropnym stanie! 6 szczeniąt w ds, TOMI WRÓCIŁ zdj str 14! POMOCY !!


ewelinka_m

Recommended Posts

[quote name='Mortes']Za Tajgera trymamy kciuki, moze sie chłopakowi poszczęści w sobote...na razie tyle bo boje sie zapeszyć.
Maluchy czekają na swoich nowych opiekunów , są coraz większe i coraz bardziej rozrabiają. Wczoraj były znowu odrobaczone. Rozbrykała się też TOJA i Anetka musi zacząć ją trochę wychowywać.Chyba dla niej byłby najlepszy dom z ogrodem ... Anetka mówi ze to taki pędziwiatr...Musi sie wybiegać a potem obowiązkowa porcja czułości...

Ewelinka , jak Twoje maluchy? Któryś znalazł juz dom? Są sliczne...[/QUOTE]

Dziś niedziela...czy są jakieś wieści w sprawie Tajgera?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

zaciskam kciuki z całych sił za Tajgerka!! musi być dobrze :p

i przy okazji zapraszam do kolejnego naszego psiaka..tym razem ślepego Zenka z rowu :-(
[url]http://www.dogomania.pl/threads/212877-%C5%9ALEPY-ma%C5%82y-%C5%9Blepaczek-z-rowu-przy-drodze.Mamy-DT-ale-brak-kasy-na-utrzymanie.POMOCY[/url]!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mortes']Tajger jest od dzisiaj u badrzo fajnej rodzinki. Przechodzi test "jak zachowuje sie w mieszkaniu w bloku". Po poludniu więcej napisze gabrysia 2424 bo będzie miała najświeższe informacje , a my...trzymajmy kciuki :)[/QUOTE]

A czy to jest ta rodzina o której mówiliśmy?

Link to comment
Share on other sites

Chyba dopadła nas jakaś zła passa... Wczoraj do domu poszedł TOFIK, a dziś dostałam telefon od Anetki z hotelu ze pani o 8 rano przywiozła Tofika taksówką. Podobno dziecko dostało strasznej alergii...Juz jestem bezsilna...co za ludzie nas otaczają...Tylu było chętnych na Tofika a ja wszystkim odmawiałam mówiąc ze Tofik zarezerwowany.RĘCE OPADAJĄ !!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

O nie...Tofik, tak długo "zarezerwowany", wrócił?! Rzeczywiście ręce opadają! On jest taki inny, jasny, ludzie chętniej biorą takie psy niż te ciemne, może wreszcie trafi na dobry dom...I Tajger też...Jeszcze się dobiłam czytając wątek ślepaczka Zenka /u Ewelinki/, wstrząsające!

Link to comment
Share on other sites

Dziś przyjechała po Tunie bardzo wesoła rodzinka. Dom oczywiście sprawdzony ale jak widać po ostatnich naszyć doświadczeniach to chyba za mało. Aż boję sie ucieszyć ze Tunia ma dom...Może gdzieś za miesiąc sie ucieszę...Zadzwonie wieczorem do rodzinki Tuni i zapytam jak sobie radzą...

Link to comment
Share on other sites

A juz kiedyś gdzieś pisałam,ze nie lubię wydawać szczeniaków bo rożne elementy dzwonią i człowiek nie ma pewności ,ze kiedys sie nie znajdzie na ulicy ,a ludzi nie da sie prześwietlić. I co z tego ,ze np. u nas w schronisku sa psy czipowane jak żadna kara za porzucenie nikomu nie grozi. W niedzile szedł wasnie roczny pies do domu po kwarantannie ,a okazało sie że był zabrany od nas ze schroniska jak był szczeniakiem. Znaleziony został na ulicy i nikt go nie szukał ,a w domu nikt nie odbierał telefonów wiec pewnie wyjechali na wczasy ,a psiaka wyrzucili.

Link to comment
Share on other sites

Jutro mam spotkanie z Panstwem chętnym na Drażke. Nie chce sie cieszyć ale...tak pomalutku sie cieszę....Tofik i Tajger tez juz maja porobione ogłoszenia i wczoraj miałam telefon z Warszawy o Tofika, miałby być prezentem...dramat...od razu pani powiedziałam zeby lepiej poszła do sklepu z upominkami po prezent, a dziś o 7.00 miałam tel z krakowa do budy...więc też odmówiłam.

Link to comment
Share on other sites

Dzwoniła Iza, dzisiaj jest bardzo szczęśliwa z powodu adopcji Drazki. Państwo ogromnie mili, dom cudowny. Państwo przyjechali razem ze swoimi dorosłymi dziećmi , którzy razie choroby czy śmierci zajmą się drażką. Drazka ma domek z ogródkiem , państwu nie przeszkadza ,ze jest trochę płochliwa . W ogóle przywitali Ize jak by przyszła na urodziny.

Link to comment
Share on other sites

O, Beatka mnie ubiegła, bo ja tez w imieniu Mortes miałam ogłosić wspaniałą nowinę, że Drażka już w nowym domu! Zapowiada się na bardzo dobry! Spokojny, kulturalny dom, państwo stracili psa bardzo podobnego do Drażki i dlatego zainteresowali się tym ogłoszeniem. Biedna sunia była wystraszona, ale powoli zaczęła się oswajać z nowym otoczeniem i machała już ogonkiem do państwa, którzy ''przekupiali" ją smakołykami siedząc z nią na dywanie... To prawdziwy cud, ze tak szybko znalazł się dom dla tego biedactwa! Tak bardzo martwilismy się o jej los...oby była takim ukochanym psem, jak Limba dla nas!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Limba']O, Beatka mnie ubiegła, bo ja tez w imieniu Mortes miałam ogłosić wspaniałą nowinę, że Drażka już w nowym domu! Zapowiada się na bardzo dobry! Spokojny, kulturalny dom, państwo stracili psa bardzo podobnego do Drażki i dlatego zainteresowali się tym ogłoszeniem. Biedna sunia była wystraszona, ale powoli zaczęła się oswajać z nowym otoczeniem i machała już ogonkiem do państwa, którzy ''przekupiali" ją smakołykami siedząc z nią na dywanie... To prawdziwy cud, ze tak szybko znalazł się dom dla tego biedactwa! Tak bardzo martwilismy się o jej los...oby była takim ukochanym psem, jak Limba dla nas![/QUOTE]
Dobrych wiadomości nigdy dośc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...