Jump to content
Dogomania

Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!


Agata Balu

Recommended Posts

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ludkowie soreczka, ale tu sunia i uwaga 11 maluchów!!!! Każda pomoc potrzebna dla tej smoczej drużyny piłkarskiej!!;)
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/244044-Bezdomna-suka-z-11-szczeniakami-!!!-B%C5%82agamy-o-pomoc!-potrzebna-karma-szczepienia[/url]

Link to comment
Share on other sites

Widac ze Laki dobrze wyglada:loveu:Zasluzyl na to,po tym co przeszedl..

Coz ,niektore psiaki takie sa ze mimo iz miska pelna,to lubia zapolowac na inna zwierzyne.
Bardzo dziekujemy za zdjecia i wiesci o Lakim i prosimy o wiecej:lol:

Duzo zdrowka dla Panstwa i dla Lakiego:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ale o jaką 'zwierzyne' chodzi , w domu ... Koty/?, k ury??/. Nie rozumiem zbytnio. jak u m nie b ył a domu ,po ; tym , jak go osobiscie wydostawałam z rąĸ ;oprawcy' z achowywał się b grzecznie. A mam y 2 koty w domu -zero reakcji , . żadnej. Na spacerach był grzeczny ,jak był u mnei 2 dni w domu prawie, nie ciągnąłł. ,dziwne. Wobec tego powinno byc dobre ogrodzenie, aby nei siedział na tym łańcuchu .
a ten opis mnie powalił

Ano,ma te geny ,ma,żaden zwierz sie nie ostoi,co zrobić ,taki typ psa.Teraz po roku przyzwyczajania go do innych zwierząt wiemy ,ze to się nie uda,za stary już jest ,ma 8 lat,nie powiedzie się tresura,trzeba uwazać i już,pilnować ,zeby nie dopadał zwierzaków i nie uciekł do lasu,bo go jaki mysliwy moze ustrzelić jak zobaczy ,ze goni zwierzęta leśne.Laki to duzy i mocny pies ,nie zadna maskotka-przytulanka,daje się głaskać ale nie specjalnie za tym przepada,to typ wilka z instynktem mordu i wolnej włóczęgi ,ale musza mu spacery wystarczyć,nie moze chodzić wolno jak inny piesek ,którego mamy ,bo jest niebezpieczny dla innych stworzeń i nie reaguje na wołanie.Pozdrawiam.M.t.

Edited by aanka
Link to comment
Share on other sites

[quote name='KonradT']dla porzadku objasniam ,ze jeszcze w las mi nie uciekł [nie dopuszczam do tego ile mocy],i zwierza tam nie upolował ale ma do tego szaloną ochotę,natomiast ilość moich zwierząt zmniejszyła się trochę,na nic ogrodzenia,rozgryza siatki ,płoty w sekundy,podkopy robi w oka mgnieniu,przeskakuje wysokie zagrody,jak tylko jakie zwierzę sie pojawi w pobliżu i dotąd ściga ,aż zadusi.Dlatego musi być na mocnej lince lub łańcuchu,zwłaszcza na spacerze ,zeby się nie wyrwał bo poleci do sąsiadów i pozagryza co się da,a siłę ma taką ,ze wagon pociągnie.[/QUOTE]


jaka ilosc zwierząt się zmniejszyła, mżna wiedziec??

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aanka']jaka ilosc zwierząt się zmniejszyła, mżna wiedziec??[/QUOTE]


U nas też tak około do miesiaca,nie zagryzał,pierwszego dnia i kilka następnych nie reagował na zwierzęta w rodzaju koty,kury,króliki,nie robił podkopów,nie zrywał i nie przegryzał smyczy ,nie rozszarpywał siatek itp ,zaczęło się to po jakimś ,miesiacu ,półtora,ale jak pisałam nie było to niespodzianką bo takie informacje uzyskałam od SM, ,że pies podkopuje i rozrywa ,bo to włóczęga,potem się zaczęła cała zabawa,początkowo robiłam zdjęcia .potem juz nie ,mam kilka ,są zbyt drastyczne,po co miałam je zamieszczać,chyba specjalnie dla pani,jak pani lubi takie widoki.Widać ,ze pani sie wcale na psach nie zna ,w miescie nie było podniet dla niego,a tutaj wszędzie ślady i tropy,zapach zwierząt domowych .inwentarskich i lesnych,obudził sie instynkt łowcy i to jest normalne,takie ma geny ten pies,kiedy zaczął mordować [jak wilk,zagryza i zostawia],trzeba było go wziąc na uwięż ,nie może sie szwendać bo go ktoś sprzątnie .ludzie nie sa tacy wyrozumiali jak ja,on na nic ani na nikogo reaguje,nie daje sie złapać.NIC pani nie wie tak naprawde o tym psie.W domu też gryzie drzwi,długo nie usiedzi spokojnie.Przyzwyczaił sie i nie jest mu żle,ale jak pani chce moze go pani zabrać do siebie do domu ,albo do przechowalni na powrót,mnie nie stac na budowanie mu klaty z betonu i żelaza a i tak by wolno w niej nie był bo po otwarciu furtki potrafi błyskawicznie się wyślizgnąć i trzeba nie lada sprytu ,zeby temu zapobiec,to nie na mój wiek wyczyny i akrobacje sportowe,uwięż ma długą ,i na spacery chodzi ,jedzenie dostaje gotowane i suche budę ma na lato i zimę,utył i jest mu dobrze.Nie zamierzam więcej informacji udzielać,ani zdjęć ,bo przez takie osoby jak pani to ma się dość,I co panią obchodzi ilość zwierząt zagryzionych przez Lakiego? chce mi pani zapłacić za nie? :D Zrobiłam błąd ,że ulitowałam się nad Lakim,ja bynajmniej nie załuję ,potrzebny był mi pies ale jak czytam pani wpisy to żałuję ,psa i tak bym wzięła,ale z innego schroniska,już 13-sty rok jak wzięłam pieska z pewnego schroniska i nikt mnie nie nęka,a piesek żyje szczęśliwy ,i zyje pomimo ,że chory jest powaznie ,tam by już dawno było po nim.Starzy ludzie powiadali -" zrób komuś dobrze ,to ci potem żyć nie da",.Były momenty ,ze już telefon trzymałam przy uchu i numer wystukiwałam aby powiedzieć -"przyjedzcie i zabierzcie tego psa-" i były momenty ,ze musiałam z alteracji z pomocy lekarskiej korzystać,ale ja nie jestem jak jego poprzedni właściciel ,żeby zabijać psa za jego geny.to tylko pies,i nie jest nic winny za to co dała mu natura,a człowiek jest od tego obdarzony rozumem ,aby nie pozwolić psu na robienie co chce .My wszyscy lubimy Lakiego ,i nie mamy do niego jakichs żali,za to jaki jest ,ale powtarzam jak ma mnie pani tak denerwować to proszę go zabrać do siebie a ja wezmę sobie psa innego tylko na pewno nie z przechowalni w Bolesławcu i kazdego z moich znajomych ,kto objawi taką chęć ostrzegę ,żeby nigdy nie zrobił tego błędu ,nie z powodu psa ,tylko z powodu pani wiecznych pretensji.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Dziewczynki czy mogę prosić o podpisy pod petycją na rzecz zlikwidowania mordowni koło Łodzi, to skandal co się tam dzieje, tyle psów cierpi, nadal!!!!: [SIZE=3][B]Możemy podpisywać się pod petycją o zamknięcie Wojtyszek![/B][/SIZE][URL="http://www.petycje.pl/7967"]

[/URL][B][SIZE=3][COLOR=#4444ff][URL]http://www.petycje.pl/7967[/URL][/COLOR][/SIZE][/B]

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...