Jump to content
Dogomania

Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!


Agata Balu

Recommended Posts

Mam wiadomości od Lakiego:)

Dobrze zniósł jazdę,zrobili też w trakcie przerwę,by sobie pobiegał:)
Zachowuje się jakby już pojął, że to jego dom. Pilnował domu jak stary zadomowiony pies.Jak usłyszał jakiś szmer to biegł do furtki i szczekał..
Wczoraj był na spacerze z mężem Pani-mąz na rowerze a Laki na przodzie.
Nie znosi kotów-wszystkie przegonił na drzewa.
Zastanawiają się czy go wykastrowac bo dobiera się do ich psa i do ludzi:P
Cały czas chce być z Państwem. Już widać, że jest oddany.
Jak dzieci porobią zdjęcia to Pani je wyśle.
Laki lata sobie po ogrodzie- biega luzem. Ma prawdziwą wolność:)
To wszystko to słowa Pani Lakiego :):):)
No i że poza tym nie ma żadnych problemów z nim...:)

Edited by badmonique
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I jest fotka...zobaczcie jaka buda...Pan musiał ją zrobić z dnia na dzień:) I nawet imię namalowane...
I krzesełko przy samej budzie...Poszczęściło się chłopakowi:)

[IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Udane%20adopcje/Laku4.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki no i się poryczałam!!!!! Lucky kochany smoku, niechaj ci się szczęści, brawo DZIEWCZYNKI, DOBRA ROBOTA!!!!!!!!
A to wskakiwanie to nie zboczkowanie, pewnie chce zdominować co się, by pokazać kto tu rządzi. Obrońca z niego na medal:razz: Ale cudne wieści od niego:):):) tak się cieszę!!!!:p:p:p:p:p:p:p
I oby tej suni jeszcze się poszczęściło, domków kochających trzeba, bidki czekają!!!

Edited by Marycha35
Link to comment
Share on other sites

Zasługa to nie moja, że Chłopak w domku. Ja zaś do tej pory nie mogę zapomnieć zachowania Chłopaka w środę, on wiedział i czuł :)
A jak w sobotę weszłam na teren przechowalni i szłam w kierunku kojców, to jeszcze nie mogłam uwierzyć, że Lakusia tam już nie ma.
Jak to Marycha o nim mówi Smoku - SZCZĘŚCIA:)

Link to comment
Share on other sites

Dorotko pewnie, że wiedział i czuł, smoki są mądre;) A zasługa to całej Waszej cudnej paczki, dbającej o te bidulki, chodzącej na spacery, przynoszącej smaczki, dającej serducho i nadzieje, że człek to brzmi jednak dumnie:) BRAWO DZIEWCZYNKI!!!!! Lakuś wygrał:) A jakie tam jeszcze dzwońce zostały u Was? Dużo tych bidek?

Link to comment
Share on other sites

Marycha35 -nasze psiaki są w albumie [url]www.photobucket.com/przygarnijpsiaka[/url]
Jak dany psiak znajdzie nowy dom przerzucam jego fotki do
[url]www.photobucket.com/udaneadopcje[/url].

W tej chwili najpilniej domu poszukuje Maksio, który czeka tak długo jak Laki...

[IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Maksio77.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam własnie maila z nowymi fotkami Lakiego w "swoim" ogródku:)

[IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Udane adopcje/dsc00169.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Udane adopcje/dsc00174.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Udane adopcje/dsc00172.jpg[/IMG]

[IMG]http://i1124.photobucket.com/albums/l569/boleslawieckiepsiaki/Udane adopcje/dsc00178.jpg[/IMG]

Jak miło takie fotki oglądać!

Edited by badmonique
Link to comment
Share on other sites

Na przedostatnim myślał, co by tu zrobić i wymyślił:):):) Niby czemu miałby być smutny? Ma domek, stadko swoje, jedzonko, wolność!!!!! Ludzie z opisu bardzo mili, wrażliwii, oczywiście nie jedno na Dogo widzieliśmy, ale trzeba wierzyć i jak coś, sprawdzić na wizycie poadopcyjnej jak jest;)

Link to comment
Share on other sites

Nie popadajmy w paranoję:) Będzie trzeba to się sprawdzi co i jak. Póki co nie ma podstaw do obaw. Poza tym byłoby dziwne gdyby był smutny będąc spuszczonym ze smyczy po roku czasu! Zdjęcia nie zawsze oddają faktyczny stan rzeczy. Na ostatnim turla się w trawie więc chyba mu tam dobrze:)

Link to comment
Share on other sites

Monika , tego ostatniego zdjęcia nie było ,więc sorry ,mam chyba prawo do własnej oceny ,tego co widzę na zdjęciu .W paranoję nie popadam ,.. .
TRochę przeżyłam już ,uwierz i obiecywano mi dużo też ,takze ,w oczy ,ze nic nie grozi Tygrysowi!!.
no ,te duże psy ,które umieściłaś w dziale "nowe domy" -my tak naprawdę nie wiem y ,czy zostały wyadoptowane , . Nie ufam aż tak bardzo ... nie po Tygrysie. .
Szakal, Bary ,Brando , Bursztyn ,Szagi . - usłyszałam kiedyś pod przechowalnią coś ,co mi nie daje spokoju .,ale pewnie mam paranoję .

Edited by aanka
Link to comment
Share on other sites

Dziewczynki spokojnie, faktycznie ostatniego zdjęcia nie było, ostrożności nigdy dość, ale i dobre wieści musimy doceniać:) Nie damy mu zrobić krzywdy, to pewne! Lucky już zamknął swój okres w życiu, gdy było źle. PAX DZIEWCZYNKI:):):) Ściskam Was:)

Link to comment
Share on other sites

To chyba normalne, że zanim pies przyzwyczai się do nowego miejsca tęskni za poprzednim. Choć była by to żelazna klatka. U mnie jest wolny. Jeżeli ktoś może mu zapewnić jeszcze lepsze warunki np. "aanka", to nie rozumiem dlaczego go nie zaadpotowala wcześniej niż ja. To nie jest pierwszy pies, którego wzięłam ze schroniska "na lepsze życie". Jest mi przykro ze ktoś za plecami negatywnie wypowiada się na temat samopoczucia i poziomu opieki nad Lakim. Nie rozumiem jak można wyciągać takie wnioski na podstawie 1 zdjęcia. To nie jest w porządku. Laki nie jest jedynym naszym zwierzakiem, mamy ich wiele i wiemy jak się nimi opiekować.

M. Tomaszewska

Link to comment
Share on other sites

i co wywolało taką burzę ..może i dobrze . ,z drugiej strony .
To jest szczególna adopcja .. ten pies miał nieżyć ,osobiscie go ratowałam za drugim razem , gdy przez pomyłke urzędniczą wrócił do domu swojego "kata". ,może Pani nie doczytała
Moje stwierdzenie , ze pies jest smutny nie p owinno nikogo dziwić ,ani urazić ...
Wszystkie adopcje powinny być kontrolowane i spisywana umowa adopcyjna także .
i tego bym chciała dla naszych psów. ,to się tyczy wszystkich adopcji .,.
Proszę czytać ze zrozumieniem , bo nabiorę podejrzeń .. nie wypowiadam sie na temat "opieki nad Lakim " , an i nad "jego samopoczuciem " , .
Mozna wiedziec ile mają Państwo w takim razie psów ?.

Link to comment
Share on other sites

Mnie też jest przykro, że przeczytała Pani to, co tutaj jest nawypisywane- w dodatku bez jakichkolwiek podstaw. Oczywiście nie jest to wprost napisane, ale Aanka wyraźnie insynuujesz, że z opieką nad Lakim jest coś nie tak. I ja poczułabym się tak samo urażona na miejscu Pani Lakiego. Czasem może warto ugryźć się w język, a alarm podnosić wtedy kiedy są do tego przesłanki...
Cieszmy się, że dla Lakiego znalazła się taka wspaniała rodzina...

Link to comment
Share on other sites

w taki m raZie żałuje ,ze nie mogłam z Państwem porozmawiać wcześniej .
Moniko ,pomyśl trochę logicznie ,dlaczego mialabym uważac ,że opieka jest nie taka np .
Nie musze "ufać " w ślepo i nie będę .,wybacz.

Edited by aanka
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...