Jump to content
Dogomania

Laki, niedobity siekiera i szpadlem ma własny dom !!!


Agata Balu

Recommended Posts

[quote name='pikola']I jeszcze to :-(:-(:-(
[B]"Głuchy jęk potwornego bólu i przerażenia splótł się z okropnym trzaskiem pękających kości. Przybyli zamilkli z przerażenia.[/B]
[URL="http://rozrywka.dziennik.pl/galeria/345132,1,dramatyczny-wypadek-na-urodzinach-znanego-prezentera-tvp-galeria-zdjec.html"]http://rozrywka.dziennik.pl/galeria/...ria-zdjec.html[/URL]

Niestety biedak nie przezyl:shake:[/QUOTE]

Ale zaraz, piszą, że koń jest pod opieką weterynarza.
W artykule nie ma takiego zdania, jak cytujesz - czy ja czytam coś innego? :-o

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 633
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='pikola']Kon nie przezyl...

[URL="http://www.pudelek.pl/artykul/33660/kto_jest_winny_smierci_konia_na_urodzinach_kraski/273/#comment_18644737"]http://www.pudelek.pl/artykul/33660/...mment_18644737[/URL][/QUOTE]

I po co to wszystko... :( Zachciało się imprezy :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Słynny prezenter się ubawił....Żeby on jeszcze coś dobrego w innych sprawach robił, ale nie. Skąd ta jego słynność??? Bo jest w TV wieczorami, czyta info, pręży się przed kamerami? Bez sensu. Koń musiał ducha wyzionąć w cierpieniach, bo koleś miał kaprys, a inni durnie to przyszli oglądać! Sprzeciwiam się temu bezgraniczną pogardą.

Link to comment
Share on other sites

Napisałam wiosek do Policji w Bolesławcu o udzielenie informacji .... i.t.d. z zapytaniem do jakiej prokuratury zgłoszono przestępstwo usiłowania okrutnego pozbawienia życia psa. Czekam na odpowiedź.
Gdy otrzymam odpowiedź, powiadomię i ktoś z dolnośląskiego powinien założyć petycję. Tekst można skopiowac ze sprawy "niedobitej Psotki"

Czy ktoś, oprócz mnie, napisał list dziękczynno pochwalny do Straży Miejskiej w Bolesławcu?

Link to comment
Share on other sites

W materiale filmowym mówią, że pies trafi do firmy Zieleń-Plan i stamtąd będą próbowali znaleźć mu dom. Spróbuję skontaktować się z tą firmą, jakie ma mają plany.

Niestety, TOZ Wrocław odpisał, że nie może zostać oskarżycielem posiłkowym w tej sprawie.

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłam wywiad w województwie dolnośląskim. W Bolesławcu nie ma kompletnie żadnych organizacji pozarządowych, natomiast jest jedna w Jeleniej Górze. To oddział TOZ prowadzący tam schronisko. Zadzwoniłam i dowiedziałam się, że prezes oddzialu jest na urlopie, ale pracownik sądził, ze gdy wróci chętnie podejmie się jakichś działań. Czyli trzeba czekać aż wróci z urlopu.
no, sprawa nie jest pilna, bo jeżeli by doszło do procesu to minie conajmniej pół roku!
Natomiast gdy tylko otrzymam wiadomość z policji, że sprawa została skierowana do prokuratury to konieczna będzie petycja o ukaranie sprawcy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Zrobiłam wywiad w województwie dolnośląskim. W Bolesławcu nie ma kompletnie żadnych organizacji pozarządowych, natomiast jest jedna w Jeleniej Górze. To oddział TOZ prowadzący tam schronisko. Zadzwoniłam i dowiedziałam się, że prezes oddzialu jest na urlopie, ale pracownik sądził, ze gdy wróci chętnie podejmie się jakichś działań. Czyli trzeba czekać aż wróci z urlopu.
no, sprawa nie jest pilna, bo jeżeli by doszło do procesu to minie conajmniej pół roku!
Natomiast gdy tylko otrzymam wiadomość z policji, że sprawa została skierowana do prokuratury to konieczna będzie petycja o ukaranie sprawcy.[/QUOTE]

Agata, czy petycję może wystosować tylko osoba z tego województwa?

Spróbujemy z TOZ w Jeleniej Górze, to niedaleko Bolesławca.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kerian']W materiale filmowym mówią, że pies trafi do firmy Zieleń-Plan i stamtąd będą próbowali znaleźć mu dom. Spróbuję skontaktować się z tą firmą, jakie ma mają plany.

Niestety, TOZ Wrocław odpisał, że nie może zostać oskarżycielem posiłkowym w tej sprawie.[/QUOTE]
Ale co to za firma, czy ktoś wie?????

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kerian']Agata, czy petycję może wystosować tylko osoba z tego województwa?
Spróbujemy z TOZ w Jeleniej Górze, to niedaleko Bolesławca.[/QUOTE]

Nie nie musi, ale lepiej by to był ktoś mający łatwy kontakt bezpośredni z Bolesławcem. Osobisty. Petycje wystawiane przez osoby spoza województwa mają słabsze oddziaływanie na sądy.
TOZ w Jeleniej Gorze będzie osiagalny przypuszczalnie dopiero w sierpniu skoro teraz Prezes jest na urlopie.

Do Zofiji. Jeżeli pies jest "dowodem w sprawie" to jego los zależy od tego jak sie sprawa potoczy. Do czasu rozprawy nie można mu szukać domu stałego, a dom tymczasowy musi byc zaakceptowany przez oskarżyciela - a tym jest bolesławicka Policja.

Jest bardzo niedobrze, ze NIKT z województwa dolnośląskiego nie interesuje się tą sprawą. To sam skraj województwa na pograniczu z Niemcami.
Spróbuj Kerian wynaleźć kogoś na Dogomanii z Jeleniej Góry kto by się sprawą zainteresował!
Może dodaj w tytule tematu: "szukamy Jeleniogórzan" ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Zofija']Ja tylko pytam, czy to pewni ludzie[/QUOTE]
Sęk w tym, ze tu nie ma do kogo skierować tego pytania! Tutaj nikt z dolnośląskiego województwa nie zagląda. Ja o wszystko dopytuję telefonicznie lub przez Internet kontatując się ze strażą miejską i policją w Boleslawcu. A właśnie jest weekend!
Nie wiem dla czego większość dogomaniaków ukrywa swoje miejsca zamieszkania. Może Ty wiesz?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Sęk w tym, ze tu nie ma do kogo skierować tego pytania! Tutaj nikt z dolnośląskiego województwa nie zagląda. Ja o wszystko dopytuję telefonicznie lub przez Internet kontatując się ze strażą miejską i policją w Boleslawcu. A właśnie jest weekend!
Nie wiem dla czego większość dogomaniaków ukrywa swoje miejsca zamieszkania. Może Ty wiesz?[/QUOTE]

ja jestem tępak komputerowy i jak się logowałąm musiałam pominąć wpisanie miasta. Dla mnie komp, pomimo , ze na nim pracuję, to trudna sprawa. Ale na pewno nie ukrywałam, bo po co. Teraz jak napisałąś to zwróciłam uwagę,, ze rzeczywiście nie mam wpisane. A, czy wątek jest założony na forum dolnośląskim?

Link to comment
Share on other sites

dziewczyny z Bolesławca
aanka,dorota.k i ine ciotki
pilnujcie tego
jak trafi do Was....tak zrobcie aby w ostatecznosci jak nikt jego nie adoptuje trafil do naszego schronu:(
zycie pisze takie scenariusze ze ludzki umysl by tego nie wymyslił.....
jestem w szoku

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agata Balu']Napisałam wiosek do Policji w Bolesławcu o udzielenie informacji .... i.t.d. z zapytaniem do jakiej prokuratury zgłoszono przestępstwo usiłowania okrutnego pozbawienia życia psa. Czekam na odpowiedź.
Gdy otrzymam odpowiedź, powiadomię i ktoś z dolnośląskiego powinien założyć petycję. Tekst można skopiowac ze sprawy "niedobitej Psotki"

Czy ktoś, oprócz mnie, napisał list dziękczynno pochwalny do Straży Miejskiej w Bolesławcu?[/QUOTE]

jestem i juz rozsylam do odpowiednich ciotek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kerian']Tak, Zosiu, temat jest na podforum dolnośląskim (możesz zobaczyć to w lewym górnym rogu: Forum >> Psy w potrzebie >> Psy do adopcji/znalezione >> dolnośląskie).

Tak jak pisze Agata, musimy znaleźć kogoś z Jeleniej Góry.[/QUOTE]

Powrzucałam na wszystkie wątki z dolnośląskiego ten wątek.A tak w ogóle to ja jestem z Cieszyna -śląskie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...