Jump to content
Dogomania

Uważajcie na panią Agatę Książek z chiron wet w lublinie


aaggnni

Recommended Posts

bardzo proszę aby uważać na panią Agatę Książek .zaprowadziłam psa i tak mi go zaczęła leczyć że po 8 dniach pies zdechł bo pani podała mu takie leki że mi zabiła psa(to potwierdzone przez innego wet.) .proszę uważajcie na nią bo co najgorsze nawet nie miała odwagi spojrzeć mi w oczy .Ja zabierając psa powiedziałam otwarcie właściecielowi żeby ją wywalił bo z całą pewnością zadbam o to żeby już żadnego zwierzaka nie skrzywdziła

Link to comment
Share on other sites

zacznijmy od tego ze jesli inny lekarz powiedzial ze te leki zabiły psa to niekoniecznie musi byc to prawda- tak to jest w tym srodowisku ze lekarze niestety lubia wzajemnie po sobie jezdzic
Jesli sprawa jest niejasna i ma sie prety to oddaje sie ją w orzecznictwo sądu lekarsko-weterynaryjnego przy lokalnej izbie lekarsko-weterynaryjnej do wyjasnienia sadowego, a nie jezdzi po kims na necie bo jakis inny lekarz tak powiedzial
uwazam za niesprawiedliwe wystawianie takich osądów na tak słabych podstawach i krzywdzące
proponuje najpierw wyjasnic porzadnie sprawe a potem pisac paszkwile

Link to comment
Share on other sites

A ja chciałabym zwrócic uwage że na tym forum
a/ psy nie "zdychają" a odchodzą za Tęczowy Most , umierają, nawet te zupełnie obce ...
b/ regulamin dogo wymaga aby stawiając zarzuty osobie wskazanej z nazwiska tez sie podpisać a nie kryć za nickiem
c/ publiczne stawianie tego typu zarzutów bez niepodważalnych dowodów ( a nie domniemań) może byc karane z powództwa cywilnego i zakwalifikowane jako oszczerstwo skutkujące utratą dobrego imienia i konkretnymi stratami finansowymi ( podważenie kompetencji zawodowych) - więc warto uważac co i gdzie sie pisze bo może to sporo kosztować

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

[quote name='aaggnni']bardzo proszę aby uważać na panią Agatę Książek .zaprowadziłam psa i tak mi go zaczęła leczyć że po 8 dniach pies zdechł bo pani podała mu takie leki że mi zabiła psa(to potwierdzone przez innego wet.) .proszę uważajcie na nią bo co najgorsze nawet nie miała odwagi spojrzeć mi w oczy .Ja zabierając psa powiedziałam otwarcie właściecielowi żeby ją wywalił bo z całą pewnością zadbam o to żeby już żadnego zwierzaka nie skrzywdziła[/QUOTE]

Witam Panią,

Tak się składa że trafiłam na tą samą osobę, wprowadziła "innowacyjne" metody leczenia negując poprzednie, skończyło się dokładnie tak samo. W oczy nigdy mi nie spojrzała, unikała kontaktu, nie potrafiła przyznać się do błędu. Niestety mimo Tego co wcześniej zrobiła pewnie żadnych konsekwencji nie poniosła, sytuacja się powtórzyła... Ile razy się powtórzy? Aż strach pomyśleć. Straszne że taka osoba dalej pracuje na takim stanowisku. Osoba antypatyczna, arogancka,zarozumiała, nie lubiąca zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meg 01']Witam Panią,

Tak się składa że trafiłam na tą samą osobę, wprowadziła "innowacyjne" metody leczenia negując poprzednie, skończyło się dokładnie tak samo. W oczy nigdy mi nie spojrzała, unikała kontaktu, nie potrafiła przyznać się do błędu. Niestety mimo Tego co wcześniej zrobiła pewnie żadnych konsekwencji nie poniosła, sytuacja się powtórzyła... Ile razy się powtórzy? Aż strach pomyśleć. Straszne że taka osoba dalej pracuje na takim stanowisku. Osoba antypatyczna, arogancka,zarozumiała, nie lubiąca zwierząt.[/QUOTO


Jezeli chcecie cieszyć się zdrowiem swojego zwierzątka omijajcie ją z daleka, przyprowadziłam zdrowego psa, po tygodniu odebrałam w worku...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Meg 01']Witam Panią,

Tak się składa że trafiłam na tą samą osobę, wprowadziła "innowacyjne" metody leczenia negując poprzednie, skończyło się dokładnie tak samo. W oczy nigdy mi nie spojrzała, unikała kontaktu, nie potrafiła przyznać się do błędu. Niestety mimo Tego co wcześniej zrobiła pewnie żadnych konsekwencji nie poniosła, sytuacja się powtórzyła... Ile razy się powtórzy? Aż strach pomyśleć. Straszne że taka osoba dalej pracuje na takim stanowisku. Osoba antypatyczna, arogancka,zarozumiała, nie lubiąca zwierząt.[/QUOTE]

Jesli poza tym ,że osoba jest "antypatyczna" mają Państwo także [U]konkretne dowody na to, że został popełniony błąd w sztuce[/U] to proszę zamiast anonimowych "donosów" na forum , załatwić sprawę tak jak należy. Odpowiednim organem do zgłaszania tego typu wypadków jest Izba Lekarsko Weterynaryjna
[url]http://www.vetpol.org.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=51&Itemid=109[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...