Jump to content
Dogomania

Szpice wilcze w Poznaniu...relacje i sprawozdania


Atrisko

Recommended Posts

w kwesti poznanskiej wystawy, mysle ze troszke racji w tym ze nasze psy mogly lepiej sie zaprezentowac (tak jak moj Vik ktorego wszystko interesowalo oprocz ladnego stania :eviltong: , no ale i tak jestem dumna z jego doskonalej oceny wiec wybaczam mu niepoprawne zachowanie:loveu: ), jednak ewidentnie sendzinia wolala kees-y... co uwazam za ciut krzywdzace bo nasze pieski wcale nie sa gorsze, one sa poprostu troche inne...
No ale ja wczesniej pisalam kazdy ma prawo do wlasnych pogladow i upodoban...
Mi osobiscie podobaja sie pierwotne psy i zdania chyba juz nie zmienie! Chcialabym zeby szpice pozostaly takie jakie sa i zeby w nich juz nic nie zmieniac!

Link to comment
Share on other sites

Co do zdjęć, to u nas niema się kto zabrać. Osoba najbardziej zorientowana we wstawianiu zdjęć - Agata - czeka na decyzję reszty rodziny, która nadrabia straty w pracy. Może uda wstawić się coś w niedzielę.
Co do prezentacji naszych na ringu to powinniśmy wziąć przykład między innymi z Hanki Sajeckiej. Ona wszystkie swoje profesjonalnie wystawia, zarówno naszego Tapira jak i Brocco i sukę.
Michał

Link to comment
Share on other sites

[quote name='"tulasy"']Co do prezentacji naszych na ringu to powinniśmy wziąć przykład między innymi z Hanki Sajeckiej. Ona wszystkie swoje profesjonalnie wystawia[/quote]
Świetna uwaga :)
[B]Niemiecki[/B] szpic wilczy profesjonalnie przygotowany i pokazany w ringu ma większe szanse wygrać w konkurencji niż ten sam pies pokazany "sote", bez tej wystawowej otoczki.
Nie ma się co obrażać na wymogi wystawowe. Doskonale przygotowana sierść i sprawny handling mogą tylko pomóc w promocji niemieckiego typu szpica.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...