Jump to content
Dogomania

Cztery Gremlinki i ich mały/wielki świat.. <3 ... ;)


ChiqDeeWikiXenia

Recommended Posts

  • Replies 7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[url]http://i1127.photobucket.com/albums/l621/chiquitadeedee/DSC00657.jpg[/url] cud, miód, malina :loveu:
fajne te Twoje szkraby są :)

a co do Antosia, to koleżankę niekoniecznie, ale kolegę bardzo chętnie... może już niedługo, kto wie ;)
noo trochę masz u nas do przebrnięcia, ale mam nadzieję, że dasz radę :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Sukcesywnie na pewno;) myślisz, że kolegę? Z dziewuszką by się lepiej dogadał, tylko, że on ma jajecka co?;) moja Mami ma parkę, ale wykastrowaną i rewelacja:) a dwóch samców w domku nigdy nie mieliśmy, więc nie wiem jak by to wyglądało...:)

Dziękuję :) miło jak się moje maluchy komuś podobają- ja jestem w nich zakochana na max:D

Link to comment
Share on other sites

On jest takim typem, że dogada się z każdym psem, obojętne mu czy duży czy mały, samiec czy suczka. Bardzo chętnie dzieli się ze swoimi psimi kolegami karmą, zabawkami, przysmakami, nigdy nie było żadnego warczenia czy bójek. Nawet jak ja głaszczę innego psiaka, to on merda ogonkiem ;)
Właśnie o te jajeczka chodzi, on ma :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Witam Matyk;)
No, jakoś się udało;) hehe, dziękujemy za odwiedziny:) a jak tam Mefi się miewa?


Dziś niestety zdjęć na spacerze nie udało się zrobić, bo spacerek odbywał się w deszczu;) Chiquita zachwycona, a Dee po kilku minutach zrobiła bunt i "mamo pomóż":D[/QUOTE]

Mefi no cóż ma się dobrze skończył rok 5 lipca, dorasta malec, w przyszłym roku planuje wziąć wystawową nagą suczkę, zobacyzmy co z tego będzie.
Tak ogólnie to w sumie narazie nie jest źle heh

Link to comment
Share on other sites

[url]http://i1127.photobucket.com/albums/l621/chiquitadeedee/DSC00671.jpg[/url]
Wreszcie! Moje wcale nie są "inne"! Ale to dlatego Ty jedynie byłaś wyrozumiała:D
A Dee- Boże, ona jest naprawdę malusieńka taka... I taki słodki ten mały pysio... Chiqua też niczego sobie- ale chomika to mi ona nie przypomina :confused:

Link to comment
Share on other sites

Ja stawiam na hotel:roll: tylko muszę jakiś tani znaleźć :)
Ty mi tutaj nie marudź tylko walizeczkę pakuj, bo jak Cię nie będzie, to ja się pofatyguję tam gdzieś do Ciebie:mad::evil_lol:
No, to u mnie w domku 3 suki i jeden Pan i władca:evil_lol::evil_lol:


Heheh, Arielko to było pozowane:lol: no, a tak poważnie to zdarza się im czasami;) co do chomika to... hmmm... różni ludzie, różne skojarzenia:evil_lol:
Hehehe, wiesz, że ja dopiero teraz zajarzyłam aluzję:roflt:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Ja stawiam na hotel:roll: tylko muszę jakiś tani znaleźć :)
Ty mi tutaj nie marudź tylko walizeczkę pakuj, bo jak Cię nie będzie, to ja się pofatyguję tam gdzieś do Ciebie:mad::evil_lol:
No, to u mnie w domku 3 suki i jeden Pan i władca:evil_lol::evil_lol:
[/QUOTE]
to u mnie w takim razie 4 :evil_lol::evil_lol::evil_lol: nie wiem harem planuje zakładać czy co :eviltong:
hahahahha zapraszam do Wawki, pakuj laski i przybywajcie :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[B]Casablanka[/B] :evil_lol: żeby w tym wieku problemy z oczkami?:lol: też go uwielbiam:loveu: a nie raz jak się bawią z Dee i Dee już się nie chce bawić, a Chiquita nie chche odpuścić-Dee znalazła na nią sposób, łapie ją zębami za język i ciągnie, aż Chiqunia zacznie piszczeć i uciekać:roll: mała sadystka:evil_lol: a dziś tak sobie patrzyłam na ikonki i znalazłam minę jaką robi Dee kiedy jest obrażona:obrazic: hahahah ona poważnie wtedy tak wygląda. Szczególnie, kiedy pogonię ją z ogródka za darcie japki;)

[B]Jagusiu[/B] eee to jak Wawka to ja nie podskakuję:roll: hehehehe to za duży kaliber:diabloti:
Harem mówisz?:evil_lol: To już drugi w przeciągu kilku dni, bo Arielka też jeden planuje;)

A w ogóle to chyba czas na małe spa... bo podczas spacerku Dee z wielką przyjemnością zatopiła się w ogromnej kałuży:lol: wczoraj byliśmy u mojej Mami i okazało się, że jest tam moja ciocia z Sisi(swoją yorczką), Dee weszła, przywitała się z Aronem i Carmen, a jak zobaczyła Sisi(pierwszy raz w życiu) to skoczyła z zębami i tak ją pogoniła, że nam wszystkim szczęki opadły- mam psa sadystę:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Hahahah, wiesz coś o tym??:evil_lol::evil_lol: ale co fakt to fakt, że ja wylewna do ludzi nie jestem;) wolę mieć mniej wokół siebie, a prawdziwych - niż całe stadko "psiapsiółeczek"...:D poza tym ja nie toleruję kłamstwa i jak mi ktoś podpadnie to chyba bym ugryzła:evil_lol::evil_lol: mam specyficzny charakterek i moim psiakom się udziela:lol:

Rozgryzłaś mnie:D

Link to comment
Share on other sites

pewnie że wiem :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
w takim razie moje psy też mnie świetnie odzwierciedlają :diabloti: nie lubię obcych na zasadzie olewania ich (Tessi) jestem damą ale jak się rozszaleję to głupawka na max (Goldie) i jestem pyskata :diabloti: (Mała)
kłamstwa nie znoszę, jedna z niewielu rzeczy których nie umiem wybaczać. podobnie jak obrabiania dupska i fałszu - w sumie to jeden worek. widzę że byśmy się świetnie dogadały :evil_lol::evil_lol: ciekawe tylko co na to Twój TZ :evil_lol::eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Hehehe:D nie wątpię;) ale jak to czytam, to jakbym czytała o sobie:evil_lol::evil_lol: niesamowite...;)
Też jak kogoś nie lubię to jak to mówi mój TZ "nie da się tego nie zauważyć":evil_lol:
Pyskata jestem, ja mi ktoś na odcisk nadepnie, albo chce życie układać,
A głupawkę mam całe życie- ""Całe życie z wariatami"- takich mam wokół siebie:evil_lol:

Jak to co by mój TZ powiedział??Ja czekam[B] Baby[/B] na te "2 milion dolary" i TZ do komórki- nie ma lekko:evil_lol::evil_lol::diabloti:

hahhahaha:lol: jak on patrzy na to co ja tu czasami piszę to tylko się klupie po głowie i mówi, że ze mną się nudzić nie można:lol: chociaż mało kto czai nasz humorek:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee'][B]Casablanka[/B] :evil_lol: żeby w tym wieku problemy z oczkami?:lol: też go uwielbiam:loveu: a nie raz jak się bawią z Dee i Dee już się nie chce bawić, a Chiquita nie chche odpuścić-Dee znalazła na nią sposób, łapie ją zębami za język i ciągnie, aż Chiqunia zacznie piszczeć i uciekać:roll: mała sadystka:evil_lol: a dziś tak sobie patrzyłam na ikonki i znalazłam minę jaką robi Dee kiedy jest obrażona:obrazic: hahahah ona poważnie wtedy tak wygląda. Szczególnie, kiedy pogonię ją z ogródka za darcie japki;) [/QUOTE]
Harem to już jest- a Pako to co?:diabloti: (biedny, kastrat, może jedynie pilnować...) Przygotowuje dla malucha pannice- pilnuje czy jest reguralne SPA itd:evil_lol: (Boże, jak dobrze że psy nie umieją czytać...)
A minę sfochowanej księżniczki znam baaardzo dobrze :D Milka tak robi. Tylko że do tego odwraca się do mnie no, plecami, i nawet nie spojrzy- udaje że to co mówię to nie do niej i jej w ogóle nie ma, ona nie słyszy:diabloti: W mojej galerii jest takie jedno zdjęcie, mogę Ci je przekopiować na pw, bo tu nie będę dziewczynom obcej baby wrzucać:evil_lol: Swojego czasu dziewczyny na dogo bardzo się śmiały z tego zdjęcia...Niedobrzyca mała.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee'][B]Casablanka[/B] :evil_lol: żeby w tym wieku problemy z oczkami?:lol: też go uwielbiam:loveu: a nie raz jak się bawią z Dee i Dee już się nie chce bawić, a Chiquita nie chche odpuścić-Dee znalazła na nią sposób, łapie ją zębami za język i ciągnie, aż Chiqunia zacznie piszczeć i uciekać:roll: mała sadystka:evil_lol: a dziś tak sobie patrzyłam na ikonki i znalazłam minę jaką robi Dee kiedy jest obrażona:obrazic: hahahah ona poważnie wtedy tak wygląda. Szczególnie, kiedy pogonię ją z ogródka za darcie japki;)
[/QUOTE]
To pewnie od tego siedzenia przed komputerem na dogomanii mi się wzrok pogorszył :evil_lol:
Biedna Chiqunia :shake: taką współlokatorkę mieć :evil_lol:
Minę obrażoną to wszystkie chiłki jak strzelą, to się uśmiać nie źle można :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Chiquita&DeeDee']Hehehe:D nie wątpię;) ale jak to czytam, to jakbym czytała o sobie:evil_lol::evil_lol: niesamowite...;)
Też jak kogoś nie lubię to jak to mówi mój TZ "nie da się tego nie zauważyć":evil_lol:
Pyskata jestem, ja mi ktoś na odcisk nadepnie, albo chce życie układać,
A głupawkę mam całe życie- ""Całe życie z wariatami"- takich mam wokół siebie:evil_lol:

Jak to co by mój TZ powiedział??Ja czekam[B] Baby[/B] na te "2 milion dolary" i TZ do komórki- nie ma lekko:evil_lol::evil_lol::diabloti:

hahhahaha:lol: jak on patrzy na to co ja tu czasami piszę to tylko się klupie po głowie i mówi, że ze mną się nudzić nie można:lol: chociaż mało kto czai nasz humorek:diabloti:[/QUOTE]
:confused: Ej dziewczyny- co my wszystkie tutaj takie same charakterki mamy? :D Dla mnie prawda to rzecz święta- i zgadzam się z pozostałymi rzeczami... :lol: trochę narwana, nie lubię udawać, nie lubię obrabiania poopska za plecami, koperkowych afer, ogólnie jestem trochę aspołeczna czasami...

Link to comment
Share on other sites

ciągnie swój do swego :diabloti: co co milion dolar [B]BABY[/B] i TZów do komórki? :evil_lol: w mojej się kilku zmieści :evil_lol:

a co do humorku znam to :evil_lol: i ta martwa cisza po moim dowcipie - bezcenne. tylko ja i mąż ryczymy ze śmiechu :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[B]Arielko[/B], to Paco będzie biedny jak Draculec do Was dołączy;) ale zawsze może być bodyguardem haremu:evil_lol: hahahhha będzie pilnował porządku, więc będzie jednym z ważniejszych ogniw:D (masz racje- dobrze, że nie umieją czytać..) a Dee właśnie tak samo robi- obrażona, doooope Ci wystawi i udaje, że nic, a nic nie słyszy, a jak podejdziesz dać jej buzi to ostentacyjnie odwraca głowę co najmniej jakbym miała oddech smoka:D hehehhheh
Dawaj fotkę tu zaraz- mówiłam już, że my jesteśmy bardzo gościnne(oby tylko moje dziewuszki nie podglądnęły i nie zaczęły naśladować:D)

[B]Casablanka[/B] doktorek się kłania??:evil_lol: i piękne cudowne łoookularki:D U nas to ogólnie dom wariatów- takie małe sado maso;)

Och Jagusiu moja:loveu: ciągnie coooo?:diabloti: czekaj już niedługo będę Cię nawiedzać w snach:evil_lol: To Ty taka kolekcjonerka TZ będziesz i do tego masz harem?? Kurde, powiem Ci umiesz się ustawić:evil_lol: Też tak mamy, jejku nie raz siedzimy i aż głupio, bo wszyscy na nas patrzą i :stupid::stupid::stupid: ale my mamy bardzo specyficzne poczucie humorku i niestety dobraliśmy się ... a ta martwa cisza:D bezcenne!:evil_lol:

A co do aspołeczności- to ja czasem jest baaaaaardzo aspołeczna, np. na wczasach;) mój Grześ taki nie jest, ale toleruje mnie i wie, że jak ktoś przesra to nie ma, że żałuje, tylko dziękuje Pani i już się więcej nie zobaczymy:cool3: ale dla "moich ludzi" to jak lwica- będę walczyć o nich i nie dam ich skrzywdzić za nic:loveu:

Link to comment
Share on other sites

ooooo moja aspołeczna krew :evil_lol::evil_lol::evil_lol::eviltong: jenki ja też tak mam mój to lata z ludźmi gada a ja siedzę i zabijam wzrokiem :D
naprawdę niedługo zaczniesz mi się śnić :diabloti::diabloti::diabloti:

bo w życiu trzeba umieć się ustawić jeach :cool3::cool1::diabloti:

Arielko dawaj fotę :loveu::loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...