Jump to content
Dogomania

8 mieś. 40cm. Pola ma stały domek w Warszawie. Dziękujemy Lavaa !


chatita

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a tu Was zdziwie:cool3:
najpierw Lavaa nam strachu napędziła - ale zostalo jej to wybaczone:lol:

i lece do domu wchodze - lezy cos na ziemi - hmmm ani siku to nie jest ani koopka...szok! niormalny szok! :crazyeye: 8 h bez niczego!

straty - hmm strat tez w sumie nie - mydlo wywleczone z łazienki - ale chyba nie było smaczne bo na wywleczeniu go sie zakończyło:evil_lol:, fluid wyciagniety na przedpokoj - chciała sie dziewczyna na boostwo zrobić - ale go otworzyc nie umiała i nie udalo jej się zatuszować albinoskiej karnacji, :evil_lol:
iiii co jeszcze - a pare nitek wyciagnietych z psiego kocyka - chciała go spruc i może na drutach zrobić mi nowy na pamiątkę:evil_lol:

....ale zestresowana byla jak weszłam - zreszta Barsa sie z nią utożsamia i tez kikut pod siebie podkula choc niebylo powodu!

pola jest zaszczepiona, ma nowa ksiazeczkę zdrowia, ma tabletki na uspokojenie co by sie podroza i obcym mezczyzna nie stresowała, nowe szelki - bardzo twarzowe co by mu sie a własciwie nowemu panu spodobała, i pileczkę tez pod kolor -= czerowną - zeby miała prezent dla szczeniorka - ktorym sie bedzie opiekowac i pokazywac co sie fajnie psoci!

wiec jutro ...szerokiej drogi...:placz:

Link to comment
Share on other sites

Ambra ja zawsze jak czytam Twoje posty zawsze ryję ze śmiechu :evil_lol:
ale te texty to juz rewelka
[QUOTE] fluid wyciagniety na przedpokoj - chciała sie dziewczyna na boostwo zrobić - ale go otworzyc nie umiała i nie udalo jej się zatuszować albinoskiej karnacji[/QUOTE]
:evil_lol:
albo ten
[QUOTE] a pare nitek wyciagnietych z psiego kocyka - chciała go spruc i może na drutach zrobić mi nowy na pamiątkę[/QUOTE]

mam nadzieje że szybko się Lavaa zakocha w suni i już jej nie odda ;)

Link to comment
Share on other sites

Asior miło mi:oops:

Hebanowa! słyszałam dobre wiesci! Sabcia do domku idzie!! strasznie sie cieszę! wiem że to taki jak u Lavy wiec zobaczymy cio nam sie z tego wykluje:roll:

no i tak....na wszystko przychodzi pora...było ostatnie wieczorne siku, ostatni posiłek, ostatnie szaleństwa i ostatnia kąpiel....

tak stała przez wiekszosć czasu - mowie wam - bardzo poreczne w funkcji prania psa:cool3:

[IMG]http://img19.imageshack.us/img19/3510/tnfotka183ho5.jpg[/IMG]

[IMG]http://img130.imageshack.us/img130/3356/tnfotka184mq5.jpg[/IMG]

a POTEM TRZEPANDO I DRAPANDO!

OO! tu widać jej prosiacki rózowy ryjek:evil_lol:

[IMG]http://img244.imageshack.us/img244/5248/tnfotka188pm6.jpg[/IMG]

mówimy ładnie wszystkim dobranoc, jutro czeka jedna z nas długa podróż, wiec musimy sie wyspać! :shake: już tu razem nie zawitamy,:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ambra']
Hebanowa! słyszałam dobre wiesci! Sabcia do domku idzie!! strasznie sie cieszę! wiem że to taki jak u Lavy wiec zobaczymy cio nam sie z tego wykluje:roll: [/QUOTE]

jak to :crazyeye: adlaczego ja o tym nic nie wiem :crazyeye:
nic nie ma o tym w wątku suni....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']Ambra wiesz...możesz wziąść nastepnego na tymczas:cool3:[/quote]
:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

jasne! wydmucham wychucham wykapie wykarmie i fru! hahah a moj TZ wkoncu powie basta! termin slubu odwołany!:eviltong:

a o tej Sabie...no cóz może cos z d... szceliłam...:oops2: ale od amikat mam takie wiesci ze jedzie na tymczas do jej kolezanki, tymczas tymczasem ... a dzieciakom radośc:evil_lol:

nie wiem Hebanowaaa....nie skłamałam chiba?
dobra idziemy spać!:hand:

Link to comment
Share on other sites

Noc była cięzka - na zmiane sprzatałam siuski koopki i wymiociny 2ch psów aw dodatku wody od wczoraj od 23 nie mam i załamka totalna! nie wiem czym sie zatruły zaś bo były tylko na suchej:shake:

Pola rano przytulala sie jak opetana i spala pod kolderka jak tz wyszedł do roboty, potem dostała sedalin i pojechała z Lena do pracy - najnowsze wiesci:
Pola padła po leku i spi jak zabita i jedzie o 10tej!
a mnie jest tak cholernie smutno!:placz:
za kazdym razem mowie ze na tymczas sie nie nadaje bo to za mocno potem przezywam!
Lava opiekuj sie nia dobrze! nic dzis nie jadła i nie pila wiec ja napoj i nakarm....:-(

Link to comment
Share on other sites

Będę się opiekować Polcią:lol: . A na imię Polcia reaguje? To fatalnie że miałas tyle sprzątania w nocy:shake: . Może dziewczyny wiedziały że się rozstają i to tak ze stresu? A Pola ma jakieś ulubione chrupki? a jutro idziemy na szczepionko z Timbą. A teraz szczeka na kocura (dobrze niech rozerwie trochę wapniaka) a jutro pobawi się z Polcia, bo dzisiaj pewnie nie będzie miała siły.

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście że dam znać. To już drugi psiaczek z tej części Polski , Timba z Krakowa a Pola z Sosnowca.
Od poszukiwań psiaka jestem na dogomanii i mimo że dwa psiaki mi starczą to i tak będe tu zaglądać, chociaż nie jest to zbyt ,,miłe'' forum, oczywiście chodzi o to że czytając o tych wszystkich bidach to się serce kraje. A może coś czasem pomogę.

Link to comment
Share on other sites

Lavaa Pola ładnie reaguje na imie, jesli chodzi o sucha karme to to jest francuski piesek a nie schroniskowy jakby ktos tu mógł sadzić - i ona chrupki zje jak jej juz mocno kiszki beda marsza grały!

tak to wcina chetnie kurczaka z ryzem, lub inne miecho, i puszki!

Musze jeszcze dodać że Pola przyjedzie naćpana!:shake:
Wczoraj wetka dala nam sedalin i powiedziala że 1na tabletka jest na 5kg masy ciała i zebym najpierw jej podała 2 tabletki a potem jak bedzie potrzeba kolejne dwie! dałam jej 2 rano i jak pojechała z Lena do pracy to była juz ponoc tak nacpana ze slaniala sie na łapkach! teraz wyczytałam że jedna tabletka jest na 15 kg a pola waży 10:placz:
i bedzie osowiala do 30 godzin i nieprzytomna - ale ja załatwiała wetka moimi łapami:angryy:
nie dosc ze stres to jeszcze podwojne widzenie i biegunka!
ponoc mleko neutralizuje działanie leku wiec mozesz jej dac jak przyjedzie! i czekamy na wiesci!
maja byc w wawie kolo 13! siedzimy wiec jak na szpilkach!

Lavaa pamietaj o zabraniu reklamówki od kierowcy, tam jest jej ksiązeczka, piłeczka, kosteczka, obrózka...:placz:

Link to comment
Share on other sites

o qurcze, biedna malutka:-( . Pewnie też będzie tesknić za Tobą i Twoją sunią:placz: .
A moje dane kierowca ma spisać, czy mam inną drogą podać?
Dobrze że mam mleko takie skondensowane (do kawki) bo innego nie mam a teraz już nie chce wychodzić z domu. to się mój TZ zdziwi na widok Poli, bo myśleliśmy że będziemy gdzieś na mieście odbierać a tu już będzie w domku:crazyeye: . A polcia to też taki kanapowiec? bo ja śpię z Timbą i kotem (po mojej stronie łóżka), bo wyprowadzam Timbę od dziecka bo kładzie sie Jej na szyi i twarzy i jest dzieciaczkowi mało wygodnie. To może uda się żeby Timba spała z Polcią gdzieś a posłanku:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Lavaa z tego wszystkiego zapomniałysmy dac zaswiadczenia ze schroniska o szczepieniu przeciwkowsciekliznie i umowy adopcyjnej - bo to czy u Ciebie zostanie nie jest jescze pewne ... jak zostanie to przeslemy poczta!

Pola spała na foteliku obok łozka ale gramoliła sie pod kołdre i jak tylko Piotrek wygramolił sie z łozka z wielka checia zajmowała jego miejsce i pchała sie do Barsy na przytulanki - totalna kanapówa!:eviltong:

Jak jej nie bedziesz pozwalac wchodzic na łozko to Cie posłucha! tylko nie krzyczcie na nia bo ona siusia ze strachu pod siebie ale w ciagu sekundy przechodzi w najweselszego psa pod słoncem!

Jak masz gg to odezwij sie do mnie!
Czekam na raporcik z nowego domku!
Wiesci od kierowcy: spi sobie grzecznie ale jak sie zatrzymuje to zaciekawiona sie podnosi i rozglada gdzie to juz dojechali! tak wiec wszystko OK!:lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...