Jump to content
Dogomania

8 mieś. 40cm. Pola ma stały domek w Warszawie. Dziękujemy Lavaa !


chatita

Recommended Posts

  • Replies 553
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no cisza dziewczyny cisza:shake:
mail milczy - nie wiem czy narada w domu z męzem trwa czy kolacja z opisu Dominiki...;) ... ja w kazdym badz razie siedze jak na szpilkach:-(

nie mam do tej pani ani gg ani tel ani nawet jej imienia nie znam - a to chyba dobrze nie wróży...

cięzko być optymistką tymbardziej że jutro czwartek....:placz:

zrobiłam Polci plakacik - chce ktoś???:razz:

3mać kciuki! tyle możemy ! i szukać szukać szukać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

a co u Poli?
rozrabia łobuz mały! je niewiele za to rozrabia - czyt. bawi się za dwóch - znowu przyzwyczaiła sie do nowego domku i znowu gdzie indziej 3ba bedzie ja ulokować....
wyobrazacie sobie dać ją teraz do hotelu albo tfu tfu tfu do schronu? ja NIEEE:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pestka111']I niestety, na allegro Polci nikt już nie obserwuje...[/quote]


Patrzcie - pewnie obserwowała ta pani z gorzowa ale zrezygnowała - tylko czemu:placz: bo przesłalam jej wiecej zdjec? przeciez nie zalaczyłam zdjecia potworkowego:shake: cholera!!

a ja mam takie wiesci - jak widzicie bez entuzjazmu::shake:

pisałam dzis do ludzi z ogłoszen netowych rozsyłalam Pole w polske i jaki odzew?
juz mowie:

odpisała mi pewna osoba - dziewczyna chcaca Pole - chcąca Pole i to natychmiast! pisze że kocha zwierzeta, ze zawsze miała psa, ze mieszka z narzeczonym, ze docelowo chce miec 3 psy - najpierw zacznie od 2ch bo od razu sie mnie zapytala czy nie mam jakiegos boksia w schronie bo marzy tez o boksiu i mogły by 2 pieski od razu do niej przyjechać.:crazyeye:
że Pola jak najbardziej, że czemu my ja w klatce trzymamy:evil_lol: (ad. fotek schroniskowych).
Że sie uczy ma duzo czasu ze dokarmia okoliczne psy - heh sasiadów itp itd.

i teraz tak - ale - mieszka w Gdańsku, ma 18 lat, i ... noszz maszz nie wiem...

zgodziła sie na spotkanie - tu zaproponowałam Irmę - aby obgadac co i jak , sprawdzic poznac i wiecie co jeszcze!
moze sie spotkac chocby zaraz! Pola tez najlepiej jakby przyjechala ..chocby zaraz. zapoznała sie z umowa adopcyjną - zadnych przeciwskazan nie miała, pytała czy juz na spotkaniu z Irma ma ja podpisac bo musi byc przy tym jej chłopak bo ona za 2 miesiace konczy 18latek.

no i nie wiem - zobaczymy co Irma powie! wyjsc za duzo nie mamy - i tak gdyby wszystko poszło gładko to transport do gdanska jest nie lada wyzwaniem ...

co sadzicie?

jak brzmiało ogłoszenie w necie zamieszczone przez tą dziewczyne?
"[I]Zaopiekuje sie pieskiem!bedzie mial bardzo dobar opieke przy ludziach kochajacych psy! "[/I]
Dziewczyna powiedziała ze ma nadzieje ze pozytywnie rozpatrzymy jej kandydature i pozwolimy jej zaadoptowac Pole.:evil_lol:

wypowiadajcie sie...

Link to comment
Share on other sites

Hmmm... Jak dla mnie przeszkodą trochę jest to że sa młodzi tacy :eviltong: Chociaż sama aż o tyle starsza nie jestem ;) Ale to rozumiem ze oboje po 18 mają czy ten chłopak starszy jakoś?
Poza tym nie wiem, moze upierdliwa jestem, ale na nich chłopak pracuje, czy oboje pracują czy jak? Bo jak się okaże że chłopak utrzymuje ich oboje, rozstają się, dziewczyna wróci do rodziców, a oni powiedzą psa nie chcemy, to co? :roll:
Nie wiem, może głupie takie rozważania są, ale oni mieszkają tak daleko :placz:Lepiej by było mieć Polcię na oku, a tak to co :placz:
Chociaż z drugiej strony faktycznie wyboru wielkiego nie mamy... Przynajmniej na razie...
Może na razie warto doprowadzić do ich spotkania z kimś z dogo i wtedy zadecydujemy?

Link to comment
Share on other sites

Czasami ludzie zyskują przy bliższym poznaniu i nie raz nie da się opisać tego, co sie czuje w sensowny sposób, szczególnie gdy rządzą nami emocje... Ja się wstrzymam z opinią, do czasu odwiedzenia jej przez Irmę

Z drugiej strony Polcia, co po zdjęciach mogłyśmy ocenić, też szalona :evil_lol:... Pasowałyby jak ulał do siebie...

(nie mówię, że dziewczyna szalona, ale pomysł to to trochę odważny ma)

Link to comment
Share on other sites

Wiecie co Polcia mi się szalenie podoba i tak biorąc emocje nad rozsądkiem to i ją bym też zaadoptowała, ( bo jutro do mnie przyjedzie z Krakowa Sowa od Prefi). Dopiero dzisiaj ją zobaczyłam i nie mogę o niej przestać myśleć, qurcze mąż to by chyba zwariował. Ma taką mine jak moja sunia na początku, która była bita przez poprzedniego właścicielaa i wystarczyło pół roku jej życia żeby pozostała do końca życia wrażliwa.

Link to comment
Share on other sites

jest zdrowa - jest odrobaczona i zaszczepiona przeciw wsciekliznie w weekend zrobimy reszte szczepien
jest zabawowa i wesola!

dzwonilam do Irmy - wiek troszke ja sceptycznie nastawil ale ma dzis zadzwonic i umowic sie na sobote.

cos mi sie zdaje ze Pola nad morzem mieszkac nie bedzie:shake:

to co z nia dalej bedzie? :niewiem: :niewiem: :niewiem: :niewiem:

AHA I POSTULUJE DO DROGICH PAŃ ABY ZAPOZNAWAĆ TZów ZE SWOIMI JAKŻE WSPANIAŁOMYSLNYMI POMYSŁAMI:PROXY5: najlepiej w milej atmosferze:iloveyou: :drink1:

aby uniknąc:krach:

:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...