Jump to content
Dogomania

Co robią pieski wieczorową porą?- fotoopowieść


zachraniarka

Recommended Posts

Witam serdecznie! To ja Hugo, oto zdjęcia z mojego dzisiejszego spacerku. Zapraszam wszystkich do oglądania :D

Taki ze mnie przystojniak:

fajny.jpg

A to mój najlepszy przyjaciel- Bazyli, jestem z niego bardzo dumny. Bazyli tak jak ja jest psem ratowniczym, razem więc pracujemy i chodzimy na spacery, spędzamy też często razem wakacje- pod jednym namiotem nad jeziorkiem.

friends.jpg

Z Bazylim mamy równie zwariowane pomysły np. oboje bardzo lubimy pożywiać się trawą :o

jedzonko.jpg

Chętnie też pozujemy do zdjęcia na drewnianym pomoście:

koledzy.jpg

Ale co to? Gdzie jest Bazyli?

uwaga.jpg

No już jesteśmy razem- oto nasza ulubiona zabawa ZAPASY :evilbat:

zapasy.jpg

Po takiej zabawie, dobrze chwilkę odpocząć

odpoczynek.jpg

i się trochę potoczyć :D

toczenie.jpg

A na koniec samotne wycie do księżyca:

wilk.jpg

Bo tak naprawdę to ja nie jestem labrador, tylko biały wilk :wink:

Mam nadzieję, że zdjęcia Wam sie spodobały :angel:

Pozdrawiam wszystkie labki na forum, ciesze się, że wkońcu i moje zdjęcia się tu ukazały :D

Link to comment
Share on other sites

Hugo i Bazyli należą do Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej przy Straży Pożarnej w Gdańsku. Ich główna specjalność to pies ratowniczy gruzowiskowy, oprócz tego są przygotowane do poszukiwania ludzi zaginionych w terenie np. w lesie. Hugo nabył też podstawy szkolenia w ratownictwie wodnym, które mam nadzieje bedziemy rozwijać.

Link to comment
Share on other sites

Tak to jest to samo ratownictwo. Do Iranu pojechało 6 psów z Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej z Nowego Sącza, w tym były 4 labradory, 1 golden i 1 owczarek niemiecki :D

Wcześniej w tym roku grupa z Gdańska pojechała na ratunek zasypanym ludziom po trzęsieniu ziemi w Algierii. Wśród ratowników byłam tam ja i Hugo. Nasze psiury są zaiste bardzo odważne i po prostu wspaniałe.

Pozdrawiam serdecznie

Link to comment
Share on other sites

Chyle nisko głowe z uznaniem i szacunkiem dla takich ludzi jak Wy oraz podziwem dla psów.

Wielkie dzieki !! że mamy takich wspanialych ratownikow,ktorzy poswiecaja swoj czas i zdrowie na ciezkie szkolenie , a potem na ratowanie zycia innym ludziom potrzebujacym pomocy.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...