Jump to content
Dogomania

Wychudzony i zaniedbany Timon ma swoje miejsce na ziemi!!


Klaudus__

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='BUDRYSEK']miejsce moze bedzie....zaraz zadzwonie ale bez deklaraji nie ma szans

1-szy miesiac zaplaci Canradorra....a potem? :([/QUOTE]
Moze czesc ludzi od Duka przeniesie swoje deklaracje dla tego. biedaka ? Trzeba by zapytac ...

Link to comment
Share on other sites

No i trafiłam na wątek następnego ON-ka biedaka :shake::shake:. Kocham owczarki i nic na to nie poradzę. :p Nie mogę patrzeć na to jak dzieje im się krzywda. Mogę jedynie pomóc w formie stałej deklaracji w kwocie 10 zł. Wiem, że to niewiele :shake:, ale może się jakoś uzbiera do kupy...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']No i trafiłam na wątek następnego ON-ka biedaka :shake::shake:. Kocham owczarki i nic na to nie poradzę. :p Nie mogę patrzeć na to jak dzieje im się krzywda. Mogę jedynie pomóc w formie stałej deklaracji w kwocie 10 zł. Wiem, że to niewiele :shake:, ale może się jakoś uzbiera do kupy...[/QUOTE]

bardzo dziekuję :)

mamy tak:

[B]1-szy miesiąc opłacony przez Cantadorre[/B]

[B]deklaracje stałe:[/B]
10 zl - szafra

bardzo dziękuję :)

trzeba pamietac jeszcze, ze potrzebne sa fundusze na weta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szafra']Stała deklaracja ;).[/QUOTE]

ups, juz poprawione :)

mamy tak:

[B]1-szy miesiąc opłacony przez Cantadorre[/B]

[B]deklaracje stałe:[/B]
10 zl - szafra

bardzo dziękuję [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/210702-Wychudzony-i-zaniedbany-ON-ek-w-tragicznym-stanie-błagam-zerknijcie-błagam.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

trzeba pamietac jeszcze, ze potrzebne sa fundusze na weta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bela51']Ja tez dam 10 zł dla biedaka. Od sierpnia.[/QUOTE]

dzieki :)
napiszesz w sprawie Onka?

mamy tak:

[B]1-szy miesiąc opłacony przez Cantadorre[/B]

[B]deklaracje stałe:[/B]
10 zl - szafra
10 zl - bela51 od sierpnia

bardzo dziękuję [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/210702-Wychudzony-i-zaniedbany-ON-ek-w-tragicznym-stanie-błagam-zerknijcie-błagam.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]

trzeba pamietac jeszcze, ze potrzebne sa fundusze na weta

Link to comment
Share on other sites

ile ma być opłata w hoteliku na miesiąc? może w tych GIERAŁTOWICACH sprawdzimy dt w domu z ogrodem, no i leczenie będzie prostsze bo tam mogę dojechać często, żaden wet nie doprowadzi tej skóry do porzadku, mam taka sunię i juz dochodzi do siebie, opis leczenia i preparatów jest długi może napisze na pw?

Link to comment
Share on other sites

U Czarodziejki jest dużo piesków, zwłaszcza starych i schorowanych. Żeby się nie zaraziły czymś od tego Bidusia. Zobaczcie ile roboty jest z takim schorzeniem
[B] [SIZE=2][URL="http://www.dogomania.pl/threads/139665-SZARIK-jest-na-MINUSIE-potrzebuje-kasy-na-hotel%21-Gro%C5%BAba-powrotu-do-przytuliska-%28"]SZARIK jest na - MINUSIE - potrzebuje kasy na hotel! Groźba powrotu do przytuliska:([/URL][/SIZE][/B]

Gierałtowice są bliżej od Wielunia. Pomyślcie, czy nie dać go tam gdzie proponuje Pani Teresa, chociaż na jakiś czas, aż jego skóra będzie w lepszym stanie. Pani Teresa już nie takie pieski stawiała na nogi.

Śliczny ten piesio i młody. Powinien szybko znaleźć dom, jak obrośnie.

Link to comment
Share on other sites

W Gierałtowicach ma być dt prywatny i jeden pies, trzeba by sprawdzić i dopytać o szczegóły, tym bardziej ze psiak fajny po odleczeniu może by się przywiazali i miałby stały? eh, pomarzyć trzeba nieco? posłałam metodę leczenia na pw do Budrysek/jest prosta i efektywna a co wazne bez sterydów, no i tania/ jeśli się jeden z moich deklarowiczów wyadoptuje , a jest szansa lada dzień to przeniosę deklarację/

Link to comment
Share on other sites

Cioteczka Teresa Borcz ma racje .A ja tez sie cos dorzuce jednorazowo ..pod koniec nastepnego tygodnia .To sliczny pies .Tak na marginesie czemu nie ma imienia ...? Nazwijcie go jakos prosze ,by nadac mu godnosc ..moze Atos? Jesli ma juz imie to podajcie ...

Link to comment
Share on other sites

a czy on nie ma czasem gdzieś tatuażu albo chip'a?
tatuaż w uchu lub pachwinie, a chip między łopatkami.
czy w schronisku mnej więcej chociaż powiedzieli co mu jest?
w jakim mieście jest ten schron?

tak mi jeszcze przyszło do głowy... czy on nie ma czasem nużycy?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...