Jump to content
Dogomania

Lordette


Sebastian

Czy podoba Ci się temat Z & Z.My dogs...  

12 members have voted

  1. 1. Czy podoba Ci się temat Z & Z.My dogs...



Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Giovani']Wiem że to forum i mam nadzieję że taka oficjalna forma nikogo nie urazi.

Nie długo wstawię fotki:evil_lol:[/quote]

:multi::multi::multi::multi:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:multi:czekam na fotaski :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Giovani jestem pod ogromnym wrażeniem Twojej wypowiedzi i uważam ze spotkało Cie ogromne szczęscie. Sama wiem jaka wielka i silna moze byc więż miedzy hodowcą psa a nami- włascicielami. Dlatego zawsze podkreślam ze trzeba ich szanowac ponad wszytsko :) i byc wdzięcznym za wszytsko czego nas nauczyli a W Twoim wypadku kiedy powierzają Ci swojego przyjaciela. Spełniłes swoje marzenie bo to dało sie odczuc jak bardzo podoba Ci sie Magnetiś :) Gratuluję :) Pokłony również w strone Pani Ewy i Pana Andrzeja bo im tez nalęza sie gratuklacje ze mają tak zaufanego przyjaciela :)

czekamy na fotki z zycia pełnej rodzinki

Link to comment
Share on other sites

Od czego mam zacząć? Może od najszczerszych gratulacji z powodu spełnionego marzenia? To cudowne, kiedy marzenia się spełniają i to w dodatku tak cudowne marzenia jak pies, będący ucieleśnieniem Twojego ideału! Gratuluję i cieszę się razem z Tobą! A sposób w jaki to opisałeś jest niezwykły! Bardzo się wzruszyłam! Pozdrówka dla Ciebie a dla Zośki i Żużla klepanko!

Link to comment
Share on other sites

Mój drogi , Ty tu gadu gadu ,a obiecanym mi fot nie ma :mad:

:obrazic: ;)

Sebastian , nikt zapewne nawet nie pomyślał że Zośka miała by zejść na drugi plan , bo to nie jest tak że jak się ma "nowego" psa to już "starego" przestaje kochać , przeciwnie kocha sie oba naraz i każdego z osobna podwójnie :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hun']Asztir-cieszą och bardzo cieszą.
Carbonara-tak Giovani zasługuje na miano przyjaciela.Napewno można mu zaufać.Nie wypnie się na ciebie,gdy uzna że zdobył to co chciał.Nie należy do kur którym dajesz grzędę,a kura mówi-ko......ko ja wyżej siędę.Poziom,takt i jeszcze raz poziom,-to jest to.Szacunek ponad wszystko.
Forgeta-nie uroniłam łezki-gdyż wiem że ZUZOLOWI nic nie zabraknie.
Giovani-cieszę się że ZUZOLEK da Ci dużo szczęścia,-zawsze służę dobrą radą i pomocą.

Family Buldożer[/quote]

Myślę że to daje sie zauwazyc a poza tym uwazam ze jak ktos sie zna na psach to tym bardziej wyczuje dobrego , uczciwego człowieka;)
Mnie bardzo wzruszaja takie momenty bo widac jak bardzo pies potrafi zblizyc do siebie ludzi i jakie piękne emocje towarzyszą wsród miłosników czworonowgów:)

Link to comment
Share on other sites

Giovani, a ja zamawiam sobie u Ciebie fotki Zuzola, ale takie w pozycji wystawowej-z przodu i z boku i koniecznie na jasnym tle, żeby było go dobrze i wyraźnie widać, bo wszystkie fotki tego pięknego psa, jakie dotąd widziałam były tak zrobione, że Zuzol gubił się w tle czarnych spodni Pani Ewy. Właściwie tylko jedną, wyraźną fotkę widziałam. Czuję więc niedosyt i stąd moja prośba...Giovani, plisssssss! Pozwól mi nacieszyć oczy takimi fotkami...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hun']Carbonara- tak Ci się tylko wydaje.Bardzo ciężko jest wyczuć dobrego,przyszłego właściciela twojego psa.
Ten przypadek to jest tak- jak kropla w morzu.Życzyłabym sobie i innym hodowcom,żeby było wjęcej takich kropelek.Ale to są tylko moje życzenia.
Rzeczywistość wygląda całkiem inaczej.Mogę coś powiedzieć na ten temat,niejedno przeżyłam przez 20 lat..............
Gdyby było tak jak mówisz i myślę że myślisz,-było by bardzo przyjemnie.
[B]Miłośnicy czworonogów powinni się rozumieć bez słów.[/B]

Family Buldożer[/quote]

w sumie...racja przez ostatnie pare dni przekonałam sie o tym ze mozna sie bardzo pomylić co do ludzi...mało tego na przykładzie innego hodowcy zauwazyłam ze mozna równiez wpasc w sidła miłej przykładnej gebuli potencjalnego własiciela szczeniaka z hodowli i mozna sie grubo pomylic..co do niego i drżec o dalsze zycia psiaka .....
ale tak zyczyłabym sobie tego zeby było tak jak myslałam do niedawna.....
Grunt ze zdarzaja się wyjatki :)

Ja równiez poproszę zdjecia :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...