Jump to content
Dogomania

Azyr znalazł swoje miejsce na ziemi!:)Życzymy szczęścia!


Wala2006

Recommended Posts

[quote name='aldira']ja go oglosilam a jezeli ktos bedzie zainteresowany to napewno sie z wami skontaktuje i go poinformujecie jak sprawy sie maja...... bylo by pieknie jezeli by ktos chcial go zaadoptowac.. musze sama nad tym pomyslec ale .............. chcialam zapytac czy zgadza sie z innymi psami?[/QUOTE]

gdzie go ogłosiłaś?
a czy zgadza się z psami ? a skąd mamy to wiedzieć jeśli chłopaczka nie było szansy poznać ... może jednak dasz mu chwilę czasu na "pobycie" w DT

[B]na chwilę obecną

potrzeba 250zł na DT i coś na transport, badanie krwi, ewentualne leczenie

DEKLARACJE STAŁE:

Jara - 50 zł
Murzyńska_Łydka - 15 zł
wiwona (f.fundacyjne) - 30 zł
Jok (f.fundacyjne) - 30 zł
karolina (f.fundacyjne) - 20 zł
...............................
RAZEM 145 zł
brakuje 105 zł

DEKLARACJE JEDNORAZOWE:

Koki - 50 zł
gryf80 "coś" ... w miarę możliwości finansowych nawet co miesiąc, w lipcu 100
baster i lusi - 50 zł
Dżoana - też coś dorzuci
.........................
Razem 200 zł

aida (f.fundacyjne) opłaci miesiąc Azyrka w DT

z deklaracji stałych i jednorazowych które mamy do tej pory sfinansujemy podróż i weta ... ale w dalszym ciągu brakuje nam 105 zł stałych deklaracji na kolejne miesiące
ja od siebie będę dorzucać zawsze coś dla malucha jednak nie mogę zadeklarować stałej kwoty ... po prostu nie mam z czego
[/B]


Wala zaktualizuj pierwszy post.
Może napisz w tytule że brakuje 105 zł ... qrcze już sama nie wiem

dziś dzwonię do Mirka żeby ustalić ile będzie trzeba na transport

wysyłam PW z danymi do przelewów ... i zaczynamy organizować "wyciąganie" chłopaczka

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 724
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='aldira']ale biedaczek.......... sama bym go wziela do siebie... zastanawiam sie gdzie szukac pieniedzy na jego hotel by wkoncu opuscil schronisko.... ja go oglosilam a jezeli ktos bedzie zainteresowany to napewno sie z wami skontaktuje i go poinformujecie jak sprawy sie maja...... bylo by pieknie jezeli by ktos chcial go zaadoptowac.. musze sama nad tym pomyslec ale .............. chcialam zapytac czy zgadza sie z innymi psami?

nie chodzilo o szynke... sa w sklepach takie szyszki miesa odpadowego ktore mozna kupic za 5 zl i wystarczy mu na dwa dni w tym miesie jest wszystko kosci zmielone miesy odpady czyli uszy ogony pluca wszystko zmielone i psy uwielbiaja to ,wystarczy wejsc do super marketu i zapytac i jedzenia dla psa w postaci miesa nie mrozonego , mysle ze chetnie by zjadl , jest to mieso syte bo czsami dodaja do tego kasze i razem zawijaja w folie robia cos takiego jak gruba kielbasa , taka szyszka nie szynka ,,,, zapytajcie w sklepach jest to tanie i zawiera wszyztskie sladniki jakie pies potrzebuje

[B]A masz ty pojęcie ile złego możesz takim żarciem zrobić psu który ma np trzaśniętą wątrobę bądź trzustkę :hmmmm:[/B]


piszecie ze nie podaje sie adresy pobytu psa do adopcji.......... dlaczego? adres schroniska mozna wszedzie podawac i trzeba to robic . jak maja ludzie pomagac skoro nie wiedza gdzie przebywa dany pies by skierowac tam zainteresowanych adopcja lub pomoca temu psu ludzi?[/QUOTE]
[FONT=Arial]
[B]wyadoptowywałaś już jakiegoś psa ?? znasz się na TTB ?? wiesz jakie elementy zabierają psy ze schronisk ? [/B][/FONT] [FONT=Arial]

[/FONT] [B][FONT=Arial]Prosiły Cię dziewczyny byś poczekała z ogłaszaniem Azyra ...miałaś czas na zrobienie ogłoszeń , super , ale trzeba było zrobić je jakiemuś psiakowi sprawdzonemu ...takich na dogo jest cała MASA[/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=blue][SIZE=3]Chcesz ogłaszać psa ??
Proszę ten psiak czeka na ogłoszenia :[/SIZE][SIZE=3][COLOR=black]ADOR też AMSTAF [/COLOR][/SIZE]
[/COLOR][/FONT]
[url]http://www.dogomania.pl/threads/204155-Ador-amstaff-w-g%C5%82%C4%99bokiej-depresji./page3#post17185000[/url]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']chyba dość dobrze ... zabieramy dzieciaka :multi: ... tylko jeszcze nie wiem kiedy

choć cały czas brakuje ok 105 zł deklaracji stałych ... mam nadzieję że jakoś to ogarniemy[/QUOTE]

no własnie widze i bardzo sie ciesze ze znalazłaś taki dt, to swietne wyjscie bedzie mozna chłopaka poznac, tylko widze ze nietórzy to w goracej wodze kapani sa! Mam nadzieje tylko ze do momentu zabrania psa ze schroniska nie trafi sie ,,jakis nowy własciciel"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']przeca ja wiem że żartowałaś ...


[SIZE="3"][B]Na chwilę obecną sprawa wygląda tak

miejsce dla niuńka jest już od zaraz, jakie to miejsce ... Mirek ze szkoły AS z Bolesławca [url]http://www.psieszkolenie.pl/[/url] jest w stanie wziąć chłopaka do siebie

Mirek nie prowadzi hotelu ... gdyby Azyrek trafił do Niego to pierwsze dwa tygodnie byłby izolowany, taka forma kwarantanny
następnie zamieszkał by z Mirkiem i jego dwoma psami w domu

Brałby czynny udział w szkoleniach.

Ogłaszając Azyra, jeśli znalazła by się osoba z naszego terenu chętna do jego adopcji - Mirek gwarantuje możliwość "zapoznania" z psem, wspólne uczestniczenie w szkoleniach i 3 po adopcyjne spotkania szkoleniowe.

Koszt pobytu u Mirka ... w formie DT to kwota 250-300 zł ... to naprawdę uczciwa kwota


POMÓŻCIE mi zebrać stałe deklaracje ... proszę ... dla tego psiaka to niesamowita szansa[/B][/SIZE][/QUOTE]


witam :lol: u Hani widzialam Azyrka wiec prosze o nr konta. cos sie znajdzie na niego :) jest piekny i kochany i bardzo biedny

Link to comment
Share on other sites

[quote name='baster i lusi']grosik poleciał ,za chwile powinien być na koncie.[/QUOTE]

Grażynko pieniążki już są ... dziękuję :Rose:
już zapisuję

[quote name='Julia Wielogorska']zaraz sprawdze i zrobie przelew. :)[/QUOTE]

dziękuję Julia :Rose:



DEKLARACJE STAŁE:

Jara - 50 zł
Murzyńska_Łydka - 15 zł
wiwona - 30 zł
Jok - 30 zł
karolina - 20 zł
pędzelopka - 50 zł
...............................
RAZEM 195 zł
brakuje 55 zł

DEKLARACJE JEDNORAZOWE

Koki - 50 zł
gryf80 "coś" ... w miarę możliwości finansowych nawet co miesiąc, w lipcu 100
baster i lusi - 50 zł
Dżoana - 20 zł

.........................
Razem 220 zł

aida (f.fundacyjne) opłaci miesiąc Azyrka w DT

WPŁATY LIPIEC:
Jara - 50 zł deklaracja stała wpłata 3 lipca 2011
baster i lusi - 50 deklaracja jednorazowa wpłata 3 lipca 2011





WPŁATY SIERPIEŃ:
Jara - 50 zł deklaracja stała wpłata 3 lipca 2011

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasumi']czyli jeszcze 55zł? :)[/QUOTE]

noo, jeszcze aż 55

[quote name='aida']Spokojnie braki uzupełnię jeżeli będzie potrzeba[/QUOTE]

witaj Bożenko :)
fajnie że i tu zajrzałaś
bardzo dziękuję za pomoc ... jeśli nie uzbieramy i będziemy "kuleć" z płatnością zwrócę się o pomoc :oops:

[quote name='hankasanok']czyli niesmiało moge pomyslec ze chłopak jedzie do DT?[/QUOTE]

noo :multi: i zaraz właśnie zadzwonię do Mirka kiedy, co i jak

[quote name='chi23']brakuje tylko 55zł? jutro porozsylam pw to może uda się zebrać resztę deklaracji i można już sobie nieśmiało myśleć o DT:)[/QUOTE]

dziękuję !!!

[quote name='tamii']55 zł dla chłopaka ? :)
mamusia mi trochę kasy wisi jeżeli dostane w najbliższych 3 dniach do pomogę :)
ale nie obiecuje naprawdę.[/QUOTE]

dziękujemy !!! ... każdy grosik na wagę złota

Link to comment
Share on other sites

Uzupełniłam pierwszy post :)
Fioneczko bardzo dziękuje z pomoc:loveu:

Przed chwilą odczytałam PW:
''Hej,

strasznie mi szkoda tego psiaka:-( czemu zwierzęta muszą tak cierpieć? deklaruję 10 PLN/mcznie, ale bardzo proszę o info na pw z danymi do przelewu.

pozdrawiam''

To teraz już 45 zł brakuje :)

Link to comment
Share on other sites

po Azyra pojedzie Mirek ... dzisiaj !!!

ze schroniskiem wszystko dograne ... na mnie będzie umowa DT ... bardzo fajną macie Panią kierownik, konkretna, miła i kontaktowa dziewczyna

trasa Bolesławiec - Oborniki Wlkp , Oborniki Wlkp. - Bolesławiec to ok 600 km
Mierk pojedzie dieslem, póki co szacunkowo liczymy 9 litrów na 100 km po ok 5 zł więc wychodzi kwota 45 zł x 600 km .... czyli transport chłopaka to kwota ok [B]270 zł[/B] ... do rozliczenia po trasie

Mirku bardzo dziękuję że jedziesz po niego !!!

zaraz sprawdzam konto bo doszły jakieś wpłaty i uzupełnię

Wala podam Ci na PW dane do przelewów dla MakS

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...