Jump to content
Dogomania

Azyr znalazł swoje miejsce na ziemi!:)Życzymy szczęścia!


Wala2006

Recommended Posts

  • Replies 724
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='chita']toc zartowalam:)

pisalam tez do joaa, nie mam odp ale na watku widzialam ze doba 15-20zeta...[/QUOTE]

przeca ja wiem że żartowałaś ...


[SIZE="3"][B]Na chwilę obecną sprawa wygląda tak

miejsce dla niuńka jest już od zaraz, jakie to miejsce ... Mirek ze szkoły AS z Bolesławca [url]http://www.psieszkolenie.pl/[/url] jest w stanie wziąć chłopaka do siebie

Mirek nie prowadzi hotelu ... gdyby Azyrek trafił do Niego to pierwsze dwa tygodnie byłby izolowany, taka forma kwarantanny
następnie zamieszkał by z Mirkiem i jego dwoma psami w domu

Brałby czynny udział w szkoleniach.

Ogłaszając Azyra, jeśli znalazła by się osoba z naszego terenu chętna do jego adopcji - Mirek gwarantuje możliwość "zapoznania" z psem, wspólne uczestniczenie w szkoleniach i 3 po adopcyjne spotkania szkoleniowe.

Koszt pobytu u Mirka ... w formie DT to kwota 250-300 zł ... to naprawdę uczciwa kwota


POMÓŻCIE mi zebrać stałe deklaracje ... proszę ... dla tego psiaka to niesamowita szansa[/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

z niebieskiego:

[quote name='"Murzyńska_Łydka"']15 zł stałej,nie dużo ale zawsze coś :)[/quote]

[quote name='"gryf80"']kochani,oby się hotelik,albo płatny dt znalazł.damy radę.zawsze dawaliśmy wspólnie.trzeba go w miarę możliwości szybko wyciągnąc,zanim będzie za pózno.jeśli będzie i taka potrzeba to i 100 zł na ten miesiąc wyłuszczę(jakoś)[/quote]

[quote name='"mc16v"']jeśli psiak nadal jest w obornikach postaram się zorganizować mu jakiś puchy i dowieść na miejsce.
dostaje jakieś konserwy w ogóle? jakie jada?[/quote]

Wala czy możesz napisać czym karmione są psiaki w schronie.

Link to comment
Share on other sites

podajcie kontakt gdzie on przebywa...moze mu kupcie szyszke misa przeznaczonego dla psow kosztuje 5 zl a moze byc na 3 razy dla niego... kontakt gdzie on przebywa napiszcie na 1 stronie tego watku powinien byc podany kontakt jak inaczej chcecie mu pomoc? moze ktos z poza dogomani wspomoże

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aldira']podajcie kontakt gdzie on przebwa...[/QUOTE]

nie bardzo rozumiem ... do kogo podać kontakt?


Wala uzupełnij proszę pierwszy post:


DEKLARACJE STAŁE:

Jara - 50 zł
Murzyńska_Łydka - 15 zł
...............................
RAZEM 65 zł

DEKLARACJE JEDNORAZOWE

Koki - 50 zł
gryf80 "coś" ... w miarę możliwości finansowych nawet co miesiąc, w lipcu 100
baster i lusi - 50 zł

.........................
Razem 200 zł

potrzebujemy ok 250 zł stałych ... napisz w tytule że brakuje 185 zł

może to co o DT u szkoleniowca napisałam też wklej na sam początek ... łatwiej będzie odwiedzającym "dojrzeć" plany w stosunku do chłopaczka

Link to comment
Share on other sites

nie wiesz o co mi chodzi?
mianowicie podaj miejsce pobytu psa np w jakim schronisku przebywa? adres schroniska miasto aby go oglosic lub prosic o pomoc ludzi z poza dogoamani musi byc jakis namiar na jakie konto zbieracie pieniazki dla niego lub jakis inny wiarygodny namiar gdzie pieniadze przeslac , bo jak inaczej mam go rozglosic skoro nie wiem gdzie przebywa ? no wlasnie na 1 stronie u gory umiesc adres schroniska gdzie przebywa i numer konta aby mu przeslac jakies pieniadze w razie pomocy ze strony ludzi z poza dogo..

Link to comment
Share on other sites

tak trudno napisac ? nic tam nie widzialam wiec moze jestescie w stanie podac gdzie on przebywa? moim zdaniem jezeli ktos zaklada watek psu na dogo powinien na gorze umiescic informacje gdzie przebywa i czego oczekuje od ludzi , pozniej numer konta gdzie mozna oficjalnie przeslac pieniadze na pomoc temu psu....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aldira']tak trudno napisac ? nic tam nie widzialam wiec moze jestescie w stanie podac gdzie on przebywa? moim zdaniem jezeli ktos zaklada watek psu na dogo powinien na gorze umiescic informacje gdzie przebywa i czego oczekuje od ludzi , pozniej numer konta gdzie mozna oficjalnie przeslac pieniadze na pomoc temu psu....[/QUOTE]

bardzo dziękuję za chęć ogłaszania psiaczka jednak on obecnie raczej nie nadaje się do ogłoszeń
jeśli zbierzemy deklaracje stałe to pojedzie do DT tak jak pisałam
szkoleniowiec "go pozna" a wtedy z ogłoszeniami ruszymy

a jeśli chodzi o wpłaty to jeśli znajdzie się gdzieś, Ktoś, kto zadeklaruje chęć wpłaty ... wtedy podam nr konta bo to moje prywatne i podawać "publicznie" go nie mogę

Azyr przebywa obecnie tak jak napisane w Obornikach Wlkp.

Link to comment
Share on other sites

jezeki schronisko nie bedzie mialo nic przeciw adopcji pieska sadze ze jezeli by sie ktos znalazl i chcial adoptowac psa nie bedzie wiekszych problemow? wlaciwie jezeli nie ma klauzuli agresywny to chyba nic sie nie stanie jezeli pojdzie do domu? choc o ten domek trzeba zawalczyc to wiadomo...

Link to comment
Share on other sites

aldira ja nie chcę być niegrzeczna
napisane jest że Azyr ma szansę na DT - brakuje deklaracji ale może nazbieramy
jest tyle pięknych psów w fundacjach, schronach ... młode, piękne, zdrowe i adopcje stoją

jeśli zrobisz mu ogłoszenia teraz na oborniki wlkp to w chwili kiedy trafiłby do dt to będzie krecia robota

odpuść na tydzien, dwa

może inny psiak potrzebuje ogłoszeń ... może pomożesz ... np psiakom z BB ?

Link to comment
Share on other sites

nie kłóćcie sie, pies ma świetną szanse na dt, tym bardziej ze trafił do schroniska ,, bo postawił sie właścicielowi", pewnie okaze sie to pretekstem oddania go, ale bedzie doskonała okazja do sprawdzenia tego, czesto okazuje sie ze psiak pokazuje ,,jaki jest po jakims czasie pobytu w ds" wiem coś o tym, zresztą Wy chyba też!
trzeba sie skupic na zbieraniu kasy teraz! ?I prosze tego nie odbierac za jakies mądrzenie sie, bo niektórym i takie interpretacje do głowy przychodzą,
Asiu jesli będzie potrzeba to zrobie chłopakowi bazarek, tak jak rozmawiałyśmy, tylko dajcie znać!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']z niebieskiego:
Wala czy możesz napisać czym karmione są psiaki w schronie.[/QUOTE]

On jest karmiony suchymi chrupkami nie raz dostaje szynki i kiełbasy,
jeżeli jestem w schronie to daje mu puszki i białe sery (nabiał)
W razie czego podaje numer koma do mnie 721-851-850 lub drugi 505775740
I właśnie uzupełniam pierwszą strone.
Też jestem za tym by aldira
wstrzymała się na razie z ogłoszeniami by najpierw
sprawdzić osobowość psa...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']Moze ja jeszcze dodam że w ogłoszeniach [B]NIE PODAJE się nazwy miejscowości w której znajduje się pies[/B] , by uniknąć nalotu idiotów i karków ....[/QUOTE]

świeta racja!!!!! tak dla przykładu powiem ze Ci co znają nasz Belluchne to wiedza czym sie moze skonczyc wydanie psa do nieodpowiedniego domu.....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Tia']c. d.

[IMG]http://i53.tinypic.com/20fvqjc.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/2ivd28n.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/2njfxvp.jpg[/IMG]

[IMG]http://i51.tinypic.com/idek8y.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/2vkcaqa.jpg[/IMG][/QUOTE]

śliczności :)
czemu on tak schudł ?:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chi23']Ponawiam pytanie..[/QUOTE]

Ja myślę że z ogłoszeniami można się przez chwilę wstrzymać ... jest szansa żeby chłopak został "oceniony" przez szkoleniowca, nie wiemy przecież o nim tak naprawdę nic.

Ja psa nie znam w ogóle więc do ogłoszeń kontaktu na siebie nie podam bo nic o nim powiedzieć nie będę potrafiła.
Jeśli chcesz pomóc dzieciakowi proszę pomóż wysyłać PW z prośbą o deklaracje ... brakuje jakieś 185 zł

wyciągniemy chłopaczka, szkoleniowiec oceni, popracuje z nim i będziemy ogłaszać

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fioneczka']Ja myślę że z ogłoszeniami można się przez chwilę wstrzymać ... jest szansa żeby chłopak został "oceniony" przez szkoleniowca, nie wiemy przecież o nim tak naprawdę nic.

Ja psa nie znam w ogóle więc do ogłoszeń kontaktu na siebie nie podam bo nic o nim powiedzieć nie będę potrafiła.
Jeśli chcesz pomóc dzieciakowi proszę pomóż wysyłać PW z prośbą o deklaracje ... brakuje jakieś 185 zł

[/QUOTE]


Wtedy bedzie wiadomo do jakiego domu Azyr się nadaje i nad czym trzeba pracować.. a tekst pw jest na poprzedniej stronie;)

Link to comment
Share on other sites

... Sandra jeszcze raz dziękuję za założenie wątku :Rose:

[COLOR="blue"]takie są wieści z forum Fundacji AST[/COLOR]

bardzo dziękuję za deklaracje od Was !!!


[quote name='"karolina"']ja także mogę zadeklarować 20-30 zł na początku każdego miesiąca!!!RATUJMY GO!!![/quote]

[quote name='"jola"']ja mogę zadeklarować 50 zł. Jest bardzo podobny do mojego Oczka,który odszedł.
Jego chudośćmoże wynikać z choroby, a ta rana przy oczku to pewnie z pogryzienia przez byłego pseudowłaściciela :shock:[/quote]

czy to deklaracja na stałe czy jednorazowo ?

[quote name='"Jok"']Deklaruje 30 zl zawsze na koniec miesiaca.[/quote]

jak zbierzemy komplet deklaracji stałych podam nr konta do wpłat ... bardzo dziękuję !

[quote name='"aida"']Jeżeli znajdziecie mu jakieś miejsce może w Hoteliku deklaruję zapłacić za nie. Ratujcie tego psiaka[/quote]

możesz zapłacić za miesiąc hotelu całą kwotę ?



Wala jak będę miała odpowiedź odnośnie deklaracji to podsumuję wszystko i uzupełnisz pierwszy post

Link to comment
Share on other sites

ale biedaczek.......... sama bym go wziela do siebie... zastanawiam sie gdzie szukac pieniedzy na jego hotel by wkoncu opuscil schronisko.... ja go oglosilam a jezeli ktos bedzie zainteresowany to napewno sie z wami skontaktuje i go poinformujecie jak sprawy sie maja...... bylo by pieknie jezeli by ktos chcial go zaadoptowac.. musze sama nad tym pomyslec ale .............. chcialam zapytac czy zgadza sie z innymi psami?

nie chodzilo o szynke... sa w sklepach takie szyszki miesa odpadowego ktore mozna kupic za 5 zl i wystarczy mu na dwa dni w tym miesie jest wszystko kosci zmielone miesy odpady czyli uszy ogony pluca wszystko zmielone i psy uwielbiaja to ,wystarczy wejsc do super marketu i zapytac i jedzenia dla psa w postaci miesa nie mrozonego , mysle ze chetnie by zjadl , jest to mieso syte bo czsami dodaja do tego kasze i razem zawijaja w folie robia cos takiego jak gruba kielbasa , taka szyszka nie szynka ,,,, zapytajcie w sklepach jest to tanie i zawiera wszyztskie sladniki jakie pies potrzebuje


piszecie ze nie podaje sie adresy pobytu psa do adopcji.......... dlaczego? adres schroniska mozna wszedzie podawac i trzeba to robic . jak maja ludzie pomagac skoro nie wiedza gdzie przebywa dany pies by skierowac tam zainteresowanych adopcja lub pomoca temu psu ludzi?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...