Jump to content
Dogomania

Feralna ósemka ze schroniska w Uciechowie, czekają latami i żyją nadzieją...


_ogonek_

Recommended Posts

przepraszam za off, ale to schronisko jest w pobliżu ostatniego miejsca zamieszkania psa, który poszedł do adopcji i słuch o ludziach i o psie zaginął, tu jest wątek na zaginionych i zdjęcia psa, może ktoś z Was widział gdzieś przez przypadek:

[URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/228209-ZAGIN%C4%84%C5%81-pies-BONO-du%C5%BCy-czarny-w-typie-flata-i-kontakt-z-lud%C5%BAmi-ok-Wroc%C5%82-Dzier%C5%BConi%C3%B3?p=19229581#post19229581"]http://www.dogomania.pl/forum/threads/228209-ZAGINĄŁ-pies-BONO-duży-czarny-w-typie-flata-i-kontakt-z-ludźmi-ok-Wrocł-Dzierżonió?p=19229581#post19229581[/URL]

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 425
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ulubienice zaliczyły solidny spacer w sobotę - Aneta je nieźle wymęczyła ;-)
Ja wyciągnęłam resztę na spacery.
Trochę część towarzystwa wyczesałam, bo strasznie się psiska sypać zaczynają.

No a z ogłoszeń lipa - przestaje mnie to dziwić...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Ogonku, dla Kariny i Sarny bardzo chętnie się dorzucę do metra (ale po wypłacie, czyli na początku lipca), może ktoś jeszcze da grosik?[/QUOTE]
to jeszcze ogarniemy, jakby co to dorzucimy z Uciechowskiej Skarpety parę groszy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']To fajnie, że proponujesz dorzucenie trochę kasy. Po pierwszym na pewno coś na czarnulkowe ogłoszenie wpłacę:)[/QUOTE]
w końcu to też mieszkanki Uciechowa ;) A powiedzmy że jako tako regularnie wystawiam bazarki to się zwróci. Żałuję tylko że nie mam aż tak wielu fantów, bo co dostaję to na czyjeś cele, a dla swoich to zawsze wyżebram jakieś liche... :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Radek']Ogonku, czy byłaby możliwość ogłoszenia Kariny i Sarny w "Metrze"? Jeśli tak to mogę dorzucić 30 złotych do ogłoszenia.[/QUOTE]
Myślę że tak :-)
Musimy tylko zdecydować czy wybieramy opcję w piątek, która jest droższa (chyba 49,2 zł) czy w tygodniu i tam nie pamiętam cennika bo jest trochę różnie, ale koło 42-47 zł.
Trzeba też będzie wybrać jedno zdjęcie i napisać kilka słów o czarnulkach :)
20 zł możemy spokojnie dołożyć ze skarpety Uciechowa.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='Radek']Na wątku czarnulek wkleiłem info o wznowionych ogłoszeniach:)
Ogonku, jak wygląda sytuacja z ogłoszeniem w "Metrze"? Są jakieś pozytywne perspektywy?[/QUOTE]
Tak, widziałam, spojrzałam tam :)
Perspektywy owszem są, muszę coś stosownego napisać, ze 3-4 zdania, które w pełni oddadzą urok czarnulek.
Mam masę fotek i cholera wstawić nigdy nie mam jak i kiedy...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...