Jump to content
Dogomania

Upodobania naszych bokserków


marglow

Recommended Posts

Tak sobie pomyslałam,że moglibyśmy opisywać,różne zabawne i nie tylko upodobania naszych psiaczków. :lol O tym iż Beti uwielbia wieczorne kapiele łapek ,dowiedzieliśmy sie dopiero dziś.Zawsze łapki ma myte w brodziku,ale wczoraj jej umyłam w umywalce ,nie chciała dac za wygrana i prawie cały wieczór,przesiedziała w łazience .Nie zajarzyłam ,dlaczego ona tak siedzi w tej łazience,dziś wszyscy już byli po kapieli ,no i Beti znów do łazienki,ale nie popusciła nam dzis i jasno szczekając dała do zrozumienia ,że chce umyc łapki,mąż napuscił jej wody ona wskoczyła ,łapki umyte troszke w wodzie poszalała i wyskoczyła czekając na wytarcie łapek. :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

rosi za nic nie da sie zaciagnac do wanny. zapiera sie, rozczapirza palce i zadna sila jej nie ruszy. uwielbia zagryzac papier toaletowy. caly pokoj jest wtedy w strzepach. kradnie drewienka z weglarki, kolo pieca i zgryza je na lozku. nie musze mowic ile jest tam drzazg.

jak juz cos ukradnie z tej weglarki to sprintem pod stol.

a najbardze nie cierpie tego ze jak cos jej wpadnie pod lozko np. jej ukochany jezyk to placze wnieboglosy, doslownie spiewa (kiedys to chyba nagram i wrzuce na forum :wink: ),a jak chce sie jej siku to ani mru-mru. kilka razy tak lejnela w przedpokoju. oczywisie jak sika to caly czas patrzy na mnie (jak jestem w zasiegu wzroku) czy aby nie patrze. a jaka wtedy miala mine....

czasem po prostu nawet jak sie na nia zloszcze to ona zawsze zrobi cos smiesznego i cala zlosc mi przechodzi.

Link to comment
Share on other sites

Rasel uwielbia kraść.

W zeszłym tygodniu moja siostra robiła sobie makijaż-położyła tusz do rzęs na półce. Rasel nagle podskoczył, złapał tusz w pysk i 'zaczaił się' (tyłek do góry, przednie łapy płasko na ziemi). Jak moja siostra zauważyła, że nie ma tuszu do dopiero wtedy zaczął uciekac ;).

Następnie to bardzo muzykalny pies. Na dźwięk dzwonków telefonu zaczyna śpiewać. Dokładnie tak. Pyszczek do góry-'usteczka' w rulonik i śpiewa ;). Oczywiście głośno, czasami jakies poszczekiwanie. Ale wygląda to przekomicznie:).

Rasel uwielbia kąpiele.

Ostatnio Rasel leży sobie spokojnie na łóżku. Nagle się poderwał i w zawrotnym tempie wskoczył do łazienki, oczywiście do kabiny. Później skomlał, piszczał, żeby tylko go wykąpac... W końcu przyszedł po mnie, złapał mnie za rękaw i zaprowadził do łazienki.

Za to po kąpieli jest koszmar-Rasel szaleje, biega po mieszkaniu, szczeka, zaczepia. Aż trudno z nim wytrzymać ;):D.

Jak mi się jeszcze cos przypomni to napisze..:)

Link to comment
Share on other sites

Nasz Nestor , ma swoje upodobania , trzeba by bylo tutaj wymieniac ich wiele:

- lubi spac na luzku ,

- lubi wybierac sobie z samego rana ( pierwszy spacer ) swoja sciezke :)

- lubi bawic sie swoimi maskotkami ( zabawkami , szczegolnie takie co wydaja dzwieki ) wtedy "mruczy" do nich

- lubi siadac naq narozik w kuchni kiedy czeka na jedzenie , lub jak jest mu smutno

- lubi "strzelac" osemki w parku

- no i najbardziej lubi pieszczoty :)

To tak napredzce wymienione jego upodobania

Pozdrawiamy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Marglow nauczył Beti ,aby mu spała na szyji i teraz jest problem ,bo Betina od kilku dni chce spać tylko z córką 5letnią,w nocy chodzi po niej i kładzie pyszczek na szyje,a łapki na klatke piersiową.Mała ma buzke zdrapaną,a Betince nie da sie jakoś przetłumaczyć ,aby nie chodziła po niej i na nią sie nie kładła.Może Wy macie jakąś dobra metode na oduczenie Betinki od swych nawyków?

Link to comment
Share on other sites

Rasel uwielbia kraść.

W zeszłym tygodniu moja siostra robiła sobie makijaż-położyła tusz do rzęs na półce. Rasel nagle podskoczył, złapał tusz w pysk i 'zaczaił się' (tyłek do góry, przednie łapy płasko na ziemi). Jak moja siostra zauważyła, że nie ma tuszu do dopiero wtedy zaczął uciekac ;).

Cwaniaczek z niego :wink:

Link to comment
Share on other sites

Ostatnimi czasy Tekilla uwielbia krasc z szafy kapcie takie puchate pajaki, skrada sie sama otwiera szafe , skacze pelza az wyciagnie z polki kapcia po czym zadowolona idzie z nim na srodek pokoju i zneca sie nad nim, gryzie szarpie rozrywa! Oczywiscie niemoge chodzic w tych kapciach po domu gdyz jak sie uwiesi mojej nogi to moze tak godzinami :D

Link to comment
Share on other sites

No przeciez z ta glupota zartowalam :P Ale przyznam, ze ma czasami zachowania aspoleczne np.oststnio na dworze bylo -5 a ona wskoczyla do stawu, ale to nic.Naja uwielbia maseczki blotne, i najbardziej odpowiada jej takie wielkie blocisko, to juz wtedy mam czarnego bokserka :D

Link to comment
Share on other sites

:D My też pierwszy raz mamy bokserke,wczesniej mialam dwa kundelki i dobermana,od poł roku czekalismy i mieliśmy zamówionego shitzu,przez przypadek pojechałam do hodowcy i zobaczyłam boksiaki ,zauroczyły mnie ,przyjechałam do domu relacje zdałam ,a maż "mówiłem ci ze ma być bokser ,a nie shitzu".Telefon do hodowcy i jazda po Betinke ,a najciekawsze jest to ,że nie żałuje i ciesze się ,że tak się stało. :D

Link to comment
Share on other sites

Ja moją Naje mam przez przypadek.po prostu ciocia z Niemiec kryla suke i zostawila sobie szczeniaka, wlasnie Naje.Przyjechala do nas na ferie z 2 sukami czyli z Tudora i Najka, i moja Jusia tak wszystkich zauroczyla, ze juz została.W sumie tez nie zaluje, bo pies jest naprawde sympatyczny i wesoły, a takze ma ciekawe usposobienie, i wygladem malo co przypomina boksery z polskiej hodowli.Jest po prostu zgrabniejsza :D

Link to comment
Share on other sites

Może to nie będzie o upodobaniach bora, bo nie jest on psem policyjnym, ale muszę się pochwalić jakiego dzielnego mam pieska.

To było jakoś na przełomie sierpnia i września, kiedy jeden jedyny raz nie schowaliśmy samochodu do garażu, tylko stał pod domem. I w nocy, tak koło 3.00 boro zaczął strasznie ujadać, za co oczywiście dostał ochrzan, żeby się przymknął, bo obudzi wszystkich sąsiadów. Zrobił to niechętnie i dalej sobie pomrukiwał siedząc przed drzwiami balkonowymi. Wtedy ojciec wstał i zobaczył co tak "zaangażowało" naszego boksia - otóz jakiś dwóch ...... było niezwykle zajętych przy obrabianiu samochodu. Całe szczęście niczego nie zwinęli, zdążyli tylko odkręcić dwa koła. W ten sposób boro, który absolutnie nie był przymierzany do roli psa obronnego, czy stróża (miał być tylko psem kanapowcem-pieszczuchem) "zarobił" co najmniej 200 zł.

Link to comment
Share on other sites

Boro szczególne koncerty daje, gdy: 1) w okolicy jakaś suka ma cieczkę - wówczas ton głosu jest o barwie tęskno-romantycznej, 2) gdy wepchnie pod kanapę swoją gumową rybkę - piszczy do niej wtedy błagalnie, prosząc żeby wyszła, 3) gdy zobaczy pod blokiem swojego najlepszego kumpla chihuahua, 4) gdy zobaczy owaczrka niemieckiego - wtedy robi się bardzo groźny, jakoś ta rasa wyjątkowo mu nie leży.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...