Jump to content
Dogomania

Starachowice! Staruszek Puszek został porzucony!za TM [*]


Majaa

Recommended Posts

  • Replies 280
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dziś Puszek leżał koło michy jakiś metr jak podjechałam. Nie odszedł jak przekładałam papu tylko się podniósł. Jak się do niego odezwałam to tylko fuknął zniecierpliwiony. Ja musiałam wykonać krok w jego stronę, żeby wsiąść do autka. I to też wytrzymał nie wiejąc, wręcz ruszył obok mnie do michy!!!:multi: Daleko tu jeszcze mówić o oswojeniu, ale chyba moja obecność już mu tak nie przeszkadza, no taki nieproszony gość ale do zniesienia.
A i jeszcze jedno jadąc później koło Puszka widziałam jak wymieniał przez płot "psie całuski" z bokserkiem mieszkającym niedaleko.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kamkam']Dziś Puszek leżał koło michy jakiś metr jak podjechałam. Nie odszedł jak przekładałam papu tylko się podniósł. Jak się do niego odezwałam to tylko fuknął zniecierpliwiony. Ja musiałam wykonać krok w jego stronę, żeby wsiąść do autka. I to też wytrzymał nie wiejąc, wręcz ruszył obok mnie do michy!!!:multi: Daleko tu jeszcze mówić o oswojeniu, ale chyba moja obecność już mu tak nie przeszkadza, no taki nieproszony gość ale do zniesienia.
A i jeszcze jedno jadąc później koło Puszka widziałam jak wymieniał przez płot "psie całuski" z bokserkiem mieszkającym niedaleko.[/quote]
Brawo Kamkam To już ogromny postęp! :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Nie jest tragicznie myślę, Puszek ma budę i w sumie to przynajmniej dwa źródła dbają o jego pełny brzuch, ma duże, gęste futro i pewnie nieźle da sobie radę o ile nie zaatakują nas jakieś masakryczne mrozy. Także uszy do góry! On to stary wyga jest!
Chociaż pewnie, że lepiej by mu było z własnym człowiekiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...