Jump to content
Dogomania

2x CACIB + Specjalistyczna Wystawa Psów Myśliwskich Użgorod (Ukraina) 13-14.08.2011


waros

Recommended Posts

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja już właśnie w domu....Na granicy trochę utknelismy:)
Guinness w pierwszy dzień CAC,CACIB.BOB ( i tym samym skończył Int.Ch) no i kolejny champion ukrainy:D NIe wiem jak to jest z tymi tytułami Zakarpatian Winner itd(?)
drugi dzień CAC i CACIB (BOB powędrował w ręce AKI- GRATULACJE)

Czy ktoś wie jak tam ekipa od dogów niemieckich???Bo mieliśmy cynk ze się auto im popsuło na Słowacji?

Link to comment
Share on other sites

Nasza RIVIERA w sobote załąpała CAC, CACIB I BOB i słyszałam ,ze wiezie medale i statuetkę . Szczegółów nie znam, ale pewnie Paweł jak się wyśpi to napisze :)
Straszne połaczenia z Koszalinem, i nie dość , ze stanie na granicy to jeszcze moje Kochanie musi prawie 14 godzin pociagiem wracać :( Masakra jakaś :(

Link to comment
Share on other sites

Medale byly za CAC, JCAC, CACIB, za BOBa byl pucharek ;)

Organizacja byla ok. Tylko miejsce dziwne...w srodku parku? Podloze kamieniste, zwir. Duzo psow sie buntowalo i nie chcialo po tym biegac.

Nam w niedziele udalo sie zdobyc BOBa, a reszta tak samo, jak w sobote ;)

Przeszkadzalo mi tez to, ze na kazdym ringu sedzia mial psy ze wszystkich grup. W pierwszym dniu sedziowala nam Pani, ktora nigdy nie sedziowala Bedlingtonow, co bylo widac ;) o naszej rasie wiedziala tyle, co ja o niej ;) w drugim dniu byl juz sedzia, ktory mial stycznosc z terierami i z tego, co wygooglowalem, to kiedys zaczepil sie o moja rase.

Ogolnie sedziowanie bylo dziwne. Dla przykladu, jeden pies u p. Supronowicz dostaje BOBa, p. sedzinie bardzo sie podobal, nastepnego dnia u sedziny z Ukrainy dostaje bdb, bo wg niej jest za niski...a CACIB zdobywa suka, ktora jest jeszcze nizsza i ma tzw. siodlo :)

Ale coz, z gustami sedziow sie nie dyskutuje. Ukraincy nastepnym razem powinni zapewnic fachowcow od grup, a nie sedziow, ktorzy znaja sie na wszystkich rasach. To logiczne, ze lepiej znac sie na jednej grupie, niz na wszystkich :) bo tak naprawde, pozniej czlowiek nie zna sie na niczym :)

Chyba malo kto, pojechal tam po rzetelna opinie. Liczyl sie CAC :) dlatego chyba nikt nie czytal opisow, bo czasami byly tam takie kwiatki, ze... :))

Link to comment
Share on other sites

Aha, co do granicy ;) to niektorzy nastraszyli ludzi, ze na granicy Slowacy lub Ukraincy wszystko sprawdzaja. Prawda jest taka, ze Slowacy mieli to gdzies, a Ukraincy czekali tylko na 5 euro. Wazne, zeby byl paszport. Reszta nie byla wazna :) nawet swiadectwo psa nie bylo potrzebne, a co dopiero jakies dodatkowe badania.

Na przejsciu w kierunku Ukrainy czekalismy jakies 1,5h. W druga strone ponad 3,5h. Byla bardzo dokladna kontrola bagazu.

Co do hotelu, to trafilem na b. przyzwoite warunki. Ladny pokoik, lazieneczka, tv, internet. Narzekac moge tylko na duchote, gdzy nie bylo klimy. Cena na Ukrainie sa b. niskie :) fajnie wyposazone sklepy, tanie paliwo.

Macie jakies pytania? To smialo mozecie je zadawac :)

Link to comment
Share on other sites

Setery to widzialem przez chwile ;) ale wtedy nie mialem przy sobie aparatu :) jak juz pisalem, nie bylo tak, ze na jakims ringu byla konkreta grupa. Rasy wszystkich grup byly rozrzucone po 7-8 ringach.

Zdjecia juz dodalem. Mozecie sie czestowac - [url]http://pies.tv/index/movie/id/164/2xcacib-uzhgorod-13-14-08-2011-r-.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Dojechalismy ok. Szkoda tylko ,że Słowaccy celnicy pracują tak wolno i akurat trafilismy na zmianę i z tym związaną przerwę:( Pytaliśmy celników co z przeciwciałami czy wymagają bo w Polsce sie straszy ludzi ich granicą..... Powiedzieli ,że ich interesują paszporty i wścieklizna i nic więcej....i ,że nie są tacy staszni/obiecałem ,że to napiszę:)/

Nasz berneńczyk- CENTURION Adekatos 2x Cac, 2x Cacib, 2x BOB:)

Gratuluję całej polskiej ekipie, naszej busowej w szczególności:) Podziękowania dla Pawła za zdjęcia. Dla wielu poznanych za miłe towarzystwo:)

Link to comment
Share on other sites

krzysio to juz bylo nudne ;) wchodziliscie na ring, wygrywaliscie, inni nie mieli szans ;)


hihi ;) Aniu gratuluje wam tych wspanialych wynikow! Szczegolnie ten zdobyty w sobote jest cenny ;)

teraz trzeba sie dogadac, co, gdzie i kiedy na Macedonie.

Link to comment
Share on other sites

gratulacje dla wszystkich

moznaby się byłopokusić i spisać ile Polaków wygrało:D

Czy ktoś wrócił niezadowolony z wystawy??

było bardzo miło i nie tak strasznie jak straszyli. Ale "wielkość" wystawy rangi duoCACIB mnie powaliła :D A na granicy jak jechałyśmy na Ukraine to wet powiedział, ze to wielka wystawa!!!

Miło było poznać nowych ludzi.(Jednak Polacy na obczyźnie to się potrafią zintegrować)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...