Jump to content
Dogomania

Mam RAKA..i 14 lat....PRZERZUTY :( Sabcia za TM :(


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 153
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='sanchezauu']Ile potrzeba pieniązków na operację Sabci( łącznie z leczeniem przed i po zabiegu)?[/QUOTE]

nie mam pojecia? jutro lub we wtorek pojedziemy na konsultacje
na pewno zrobimy rtg czy nie ma przerzutow
rtg+ wizyta mysle ze ok 40+30 zl=70 zl
wiecej bede wiedziala po wizycie, wypytam o wszystko

Link to comment
Share on other sites

[INDENT]przerazliwie smutny psiak :-( [URL="http://www.dogomania.pl/threads/210164-Boję-się-kochać-bo-znowu-dostanę-BATY!!!-Proszę-o-szansę....?p=17139259#post17139259"][COLOR=#4444ff]http://www.dogomania.pl/threads/2101...9#post17139259[/COLOR][/URL] [/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

Monika B. z FB: ,,konieczne jest usuniecie całej listwy mlecznej,pod żadnym pozorem nie zgadzajcie sie na wycięcie samego guza-nie ma to sensu,chyba że tak jak w przypadku Polinki-mojej bidy,został usunięty pękający,krwawiący guz z listwy mlecznej bo są prze...rzuty do płuc i suka nie przeżyłaby operacji.Większosć guzów sutków to nowotwory złośliwe.Napiszcie do fundacji "Niechciane i zapomniane" z prośbą o pomoc we współfinansowaniu operacji"

Inna pani pragnie wiedzieć czy Sabcia przebywa w schronisku.

Link to comment
Share on other sites

jeśli chcesz zbierać pieniądze na następnego psa to najpierw rozlicz poprzednie wątki, na których nie ma żadnych rachunków ani faktur, po drugie co to znaczy, że pies jest na śląsku, to jakaś tajemnica państwowa gdzie pies przebywa czy to dlatego żeby nie można było sprawdzić

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']jeśli chcesz zbierać pieniądze na następnego psa to najpierw rozlicz poprzednie wątki, na których nie ma żadnych rachunków ani faktur, po drugie co to znaczy, że pies jest na śląsku, to jakaś tajemnica państwowa gdzie pies przebywa czy to dlatego żeby nie można było sprawdzić[/QUOTE]

wszystkie wplaty ktore robia ludzie sa kierowane prosto do lecznicy na konkretnego psiaka
jest to dla mnie ogromne ulatwienie, choc weci maja z tym troche roboty
weci informuja mnie tylko ze wplynelo tyle i tyle kasy na poszczegolnego zwierzaka

jezeli pomoglas jakiemus psiakowi ode mnie to napisz , poprosze zeby sprawdzili czy wplata jest

nigdy nie podaje gdzie jest zwierzak dokladnie...kiedys podalam i babka sama przyszla do schronu, adoptowala psa i uspila go (*)

Link to comment
Share on other sites

dlaczego kłamiesz, wpłaty zawsze szły na twoje konto, podawałas tylko jakie jest zadłużenie w lecznicach, nie wpłacałam i nie wpłacę na żadnego twojego psa bo po prostu tobie nie wierzę, płacę tylko na wiarygodnych wątkach i na tym kończę dyskusję

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulka 1108']dlaczego kłamiesz, wpłaty zawsze szły na twoje konto, podawałas tylko jakie jest zadłużenie w lecznicach, nie wpłacałam i nie wpłacę na żadnego twojego psa bo po prostu tobie nie wierzę, płacę tylko na wiarygodnych wątkach i na tym kończę dyskusję[/QUOTE]

hmmm to chyba bardzo dawno temu podawalam swoje konto...nie wplacalas to skad wiesz?
teraz kazy psiak ma swojego skarbnika

na swoje konto zbieram na zwirek, jedzenie dla moich tymczasowiczow, a jest ich troche,rachunki na to mam, ale jest ich tyle ze nie jestem w stanie tego wklejac, ale moge Ci je wyslac to pomozesz?
w ciagu pol roku zrobilam 30 tys km jezdzac ze zwierzakami nawet nie upominajac sie o kase za paliwo bo kazdy ma to gdzies...wiec jak do tej pory dokladam do tego interesu

idz pomagac na innych wiarygodnych watkach

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...