Jump to content
Dogomania

Mój zwierzyniec ;Cóż wart jest człowiek ....


paulina02

Recommended Posts

[IMG]http://img845.imageshack.us/img845/1483/ostatniozaktualizowaneh.jpg[/IMG]
Piesek wyrzucony przy działkach , ma może 2lub trzy lata moge się mylić ale to nie szczeniak .Piesek jest do ludzi przyjacielski , nie atakuje innych psów , leży przed bramą jednej z posesji .Tam ludzie za psami nie przepadają więc boje się że może mu się stać krzywda .Pisze to z nadzieja że może ktoś by mu mógł dać chociaż DT , Piesek sięga do kolan musiał być dobrze karmiony gdyż jest przy kości na ogonie ma już sporo kołtunów na pierwszy spojrzenie przypomina owczarka coli .Pomóżcie .....

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 932
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Paulino, wklej owczarka na [I]owczarki collie w potrzebie[/I]:

[URL]http://www.dogomania.pl/threads/119005-Owczarki-collie-w-potrzebie[/URL]

oraz na stronę [I]Fundacji Dr Lucy[/I]. Dziewczyny z tej fundacji mogą pomóc w poszukaniu psu DS lub przynajmniej, abyś była odciążona, innego DT:

[URL]http://drlucy.pl/index.php[/URL]

ale według mnie ten psiak przypomina nawet bardziej border collie, więc może i tu spróbuj:

[URL="http://www.dogomania.pl/threads/113378-ADOPCJE-Bordery-i-podobne-do-border%C3%B3w-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w"]http://www.dogomania.pl/threads/113378-ADOPCJE-Bordery-i-podobne-do-border%C3%B3w-szukaj%C4%85-dom%C3%B3w[/URL]!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arim']prosze zaglądajcie i podnoście bazarek z postu 198 połowa będzie dla Lorda [B] elinko-Paulina sama nie wkleji sama,zawsze musi kogoś prosić,wieć jakbyś mogła sama ,to prosimy Cię wklej go tam[/B][/QUOTE]

No, ale przecież to nic trudnego. Wystarczy, aby Paulina tak samo jak zrobiła to tutaj, w poście #201, po prostu napisała tam posta, dodała zdjęcia i podała swój numer kontaktowy. Nie trzeba tam zakładać nowych wątków, wystarczy tylko na wątkach, do których podałam linki, dodać z psiakiem posty. Myślę, oczywiście jeśli Paulina jest zdecydowana na oddanie psa do adopcji, że powinna bez problemu dać sobie z tym radę, skoro nawet tutaj założyła i prowadzi wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Nie nie mam tego pieska u siebie, nie mam miejsca ;( [B]piesek żyje na ulicy[/B] .[/QUOTE]

Biedny psiak.:-( To tym bardziej powinien być wklejony na tamtych wątkach. I koniecznie z Twoim namiarem, bo wiesz gdzie pies przebywa. A nóż ktoś się psem zainteresuje? To ładny pies, myślę, że ma szansę.

Link to comment
Share on other sites

Nie ma pieska gdzie zabrać ja jestem zapchana , gdyby była jesień to na jakiś czas bym go przetrzymała ale teraz wiara tylko kika co tam mam .A moje koty gdy zabrałam Lorda na sam jego widok przerażone, już jest lepiej ale one też muszą mieć bezpieczny kąt bo potem biegają po działkach a ludzie jak to ludzie .Jeszcze jest jeden pies w polu ale tak przegnany przez ludzi że boi się podejść zaraz ucieka .Nie wiem co z nim zostawiłam jedzenie zjedzone , ale wystarczy dac pare razy pies się nuczy i to kolejny obowiązek .A tam trzeba iść polami zimą nie jest za łatwo , bo już to kiedyś przerabiałam chodziłam do psa dwa lata w pole , był ode mnie metr powąchał ręke i koniec , biegł do mnie się cieszył ale pogłaskać się nie dał .Taki był przez ludzi przegnany .Wiec z tym w polu nie wiem czy dam radę , wiem że gdy pojawi sie bliżej domów to ludzie go przeganiają ;(......Gdyby ktoś temu biało czarnemu zechciał dać domek to służę pomocą....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02'](...) Gdyby ktoś temu biało czarnemu zechciał dać domek to służę pomocą....[/QUOTE]

A co z wklejaniem psa na wątki? Aby ktoś zechciał dać mu domek to trzeba go koniecznie porozgłaszać

[quote name='Martika@Aischa']Dziewczyny myślę że trzeba temu psiakowi założyć wątek ....i szukać mu czegoś bo na ulicy psiak zginie :([/QUOTE]

wątek też byłby pomocny :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Ten pies na psiaki się cieszy z tego co zauważyłam , ale jak z kotami to nie mam pojęcia .I wyglada na zdrowego oczy czyste i z lekka grubasek a ile taki dt lub hotelik kosztuje ....I gdzie trzeba by było psiaka dowieźć ...[/QUOTE]

Ceny są różne od 300 zł w górę bo to duży psiak .......

Link to comment
Share on other sites

Dowiedziałam się że pieska dokarmiają dwie osoby ale go do siebie nie wezmą ;( .Problem wtedy sie zrobi jak pies poczuje się pewnie i zacznie bronić swojego miejsca i przeganiać inne psy , czy dzieciaków .Moze tak być a nie musi , wyrzucony pies tam gdzie będzie dostawał jeść będzie po pewnym czasie czuć się pewnie .A wiecie jak to jest jeden pogłaska a drugi przegna i dzieciaki są jeszcze gorsze , on lezy pod bramą jednej pani która go dokarmia , to niby na poboczu ale tam tędy prowadzi droga na działki i dużo osób przechodzi a ludzie są różni .Nie wiem co zrobić to ładny piesek a przyjdzie jesień i co dalej pod gołym niebem ;(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='paulina02']Dowiedziałam się że pieska dokarmiają dwie osoby ale go do siebie nie wezmą ;( .Problem wtedy sie zrobi jak pies poczuje się pewnie i zacznie bronić swojego miejsca i przeganiać inne psy , czy dzieciaków .Moze tak być a nie musi , wyrzucony pies tam gdzie będzie dostawał jeść będzie po pewnym czasie czuć się pewnie .A wiecie jak to jest jeden pogłaska a drugi przegna i dzieciaki są jeszcze gorsze , on lezy pod bramą jednej pani która go dokarmia , to niby na poboczu ale tam tędy prowadzi droga na działki i dużo osób przechodzi a ludzie są różni .Nie wiem co zrobić to ładny piesek a przyjdzie jesień i co dalej pod gołym niebem ;([/QUOTE]

No niestety, ta niepewność odnośnie zachowania psiaka po przyjęciu go do domu dotyczy wszystkich piesków, którym tutaj pomagamy. Jednak im pomagamy, dlatego mimo wszystko powinnaś wkleić tego psa na wątkach, do których podałam Ci linki i tak ,jak pisze Martika@Aischa,założyć mu wątek.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...