Jump to content
Dogomania

10.07 Nowy Targ krajowa


Coyote Ugly FCI

Recommended Posts

Przypominam wszystkim, ze termin zgloszen uplywa w dniu 27.06 i nie bedzie on przedluzany !!!
Nie bedzie przedluzany, bo technologicznie bylby z tym problem - w sobote jest wystawa w Nowym Targu Psów Pasterskich II Grupy, wiec do wystawy od 27.06 zostaje 11 dni tylko !!!

Rownoczesnie - dla informacji - w weekend 9-10 lipca w Nowym Targu wlasciciele ponizszych ras moga powalczyc i w sobote i w niedziele:
Anatolian
Nowofundland
Hovawart
Leonberger
Landseer
Mastif Hiszpanski
Mastif Pirenejski
Pirenejski pies gorski
Sarplaniniac
Aidi
Estrela
Laboreiro
Alentejo
Bernardyn
Kraski ovcar
Owcz.kaukaski
Mastif tybetanski
Appeneller
Entlebucher
Bernenczyk
Duzy szwajcar
Tornjak
Bukovina

i oczywiscie Owczarek Srodkowoazjatycki, dla ktorych to jest specjalna wystawa ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']my na pewno bedziemy, od rana do Bisow wiec zapraszam wszystkich chetnych na sesje ![/QUOTE]


To ja się pisze z moim rudzielcem:) mam nadzieję że pogoda dopisze i obfocisz go z każdej strony :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']w takim razie zapraszam :)

na wystawie prosze o kontak na tel lub szukac mnie przy ringu amstaffow.[/QUOTE]

Mysle ze sie znajdziemy miedzy sedziowaniem a finalami:) ja oczywiscie przy ringu rudych ale bede lazikowac:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mare']Czy wybiera się ktoś z Krakowa lub jadąc przez Kraków, kto mógłby zmieścić 1-2 osoby + niekłopotliwą suczkę?[/QUOTE]

Jedną osobę i owszem zmieszczę jeszcze z psiakiem oczywiście dla 2 juz miejsca niebedzie:(

Link to comment
Share on other sites

No jak tam finały, są juz pierwsi zadowoleni?
My uciekliśmy z tego MEGA UPAŁU, masakra....
Arni był zgłoszony lajtowo, uzyskał Zwycięstwo Rasy.
Ja z Bobtailem - zaszczytne III miejsce w Kobieta i Pies :D ...i się zmyliśmy szybciorem, bo nie szło wytrzymać :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']No jak tam finały, są juz pierwsi zadowoleni?
My uciekliśmy z tego MEGA UPAŁU, masakra....
Arni był zgłoszony lajtowo, uzyskał Zwycięstwo Rasy.
Ja z Bobtailem - zaszczytne III miejsce w Kobieta i Pies :D ...i się zmyliśmy szybciorem, bo nie szło wytrzymać :/[/QUOTE]

Gratki wielkie :) i jeszcze raz sorki ale rudzielec dziś wymiękał:((
a co do zadowolenia to my usatysfakcjonowani choć deszcz z gradem i pioruny latające po stadionie to wrażenie niezapomniane:)
a co do wyników:
nasza mała czarnulka Emma (Goango Black Essense ) - ZwMł, NJwR tym samym Emma w wieku 11,5 miesiąca na swojej 3 wystawie zakończyła Młodzieżowy Championat Polski !!!!
a Desperado tym razem - CWC, BOB, BOG II i BIS użytków II :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Coyote Ugly FCI']w takim razie zapraszam :)

[/QUOTE]
Sorki że nie dotarłam ale nie miałam sumienia przy tym upale męczyć rudego zdjęciami:( i tak mimo iż tylko leżał miał wszystkiego serdecznie dość:((

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lofty']Sorki że nie dotarłam ale nie miałam sumienia przy tym upale męczyć rudego zdjęciami:( i tak mimo iż tylko leżał miał wszystkiego serdecznie dość:(([/QUOTE]

rozumie rozumie , upał była niesamowity , ale muszę sie pochwalić kilka sesji było , mam andzieje że właściciele będą zadowoleni !

ot taki mały przedsmak...

[IMG]http://i55.tinypic.com/2dua6ih.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lofty']Gratki wielkie :) i jeszcze raz sorki ale rudzielec dziś wymiękał:((
a co do zadowolenia to my usatysfakcjonowani choć deszcz z gradem i pioruny latające po stadionie to wrażenie niezapomniane:)
a co do wyników:
nasza mała czarnulka Emma (Goango Black Essense ) - ZwMł, NJwR tym samym Emma w wieku 11,5 miesiąca na swojej 3 wystawie zakończyła Młodzieżowy Championat Polski !!!!
a Desperado tym razem - CWC, BOB, BOG II i BIS użytków II :)[/QUOTE]

Również ogromne gratulacje! Dessi jak zwykle poszalał a mała Emma jest naprawdę cudowna, nie mogłam się napatrzeć! :loveu:
Upały były straszne, rozumiem oczywiście i się cieszę, że Dessa nie męczyłam, bo wykrzesał jakieś siły na finały :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...