Jump to content
Dogomania

Ds wyczarowany z dt! kochaja Stefunia! -dziekujemy !calem sercem!


Nadziejka

Recommended Posts

[quote name='andegawenka']Elu Tofik sam wrócił, a był na zupełnie nowym miejscu to może Stefcio też...[/QUOTE]
oby, ale wiesz jakie myśli chodzą po głowie
[quote name='gosia2313']Jak nie znajdzie się do czwartku to zobaczę jeszcze w Sosnowcu na kwarantannie czy go nie ma. A pisałaś do Chorzowa, żeby wrzucili na swoją str internetową?[/QUOTE]
Dzisiaj obejrzałam te co są na kwarantannie, ale pewnie jakieś przybędą do czwartku.
Na FB wstawiłam Stefanka na grupy i na którejś tam już nie wiem której przeczytałam, że widocznie mam małe doświadczenie , bo przecież wszędzie trąbią że w sylwestra trzeba szczególnie na psa uważać.
Pisałam oprócz katowic i sosnowca do chorzowa, rudy sląskiej, zabrza, mysłowic,gliwic bytomia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

plakaty które wczoraj rozwiesiłam dziś widzę że pozrywane lub zamoczone bo leje strasznie :(
dziś po pracy znów porozlepiam na Dąbrówce i Burowcu a wieczorem też jadę do katowic na ściąnięcie szwów do weta gdzie się Stefanek szczepił i tam tez powieszę i poszukam w okolicy
wczoraj go szukałam ale nic z tego, to jak szukanie igły w stogu siana... a już mam zwidy i wszędzie Stefanka widzę... a to jakiś konar drzewa, jakaś torba, krzak...

Link to comment
Share on other sites

jeszcze tak musi lać :(
Stefanku gdzie jesteś???

przy okazji zapraszam na wątek :(
[B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/220441-szczeniak-w-tragicznym-stanie-w-rodzinie-patologicznej-POMOCY%21%21?p=18319528&posted=1#post18319528"]szczeniak w tragicznym stanie w rodzinie patologicznej POMOCY!! [/URL][/B]



[IMG]http://images35.fotosik.pl/1104/bf8c1f47994e0118.jpg[/IMG]


[IMG]http://images45.fotosik.pl/1293/f419994411520a83.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

wysłałam ogłoszenie i opis do rodziców i do koleżanki - mieszkają w tej okolicy to będą się rozglądać.
Tam niedaleko są ogródki działowe - od piątku (teraz mnie nie ma w okolicy) będę tam jeździła ze swoim psem na spacery to się rozejrzę, powiem też facetowi który tam pilnuje żeby mi dał znać jakby psa zobaczył.
Niestety - w niedzielę jest WOŚP pod Spodkiem i o 20 tej znowu będą strzelac....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='annika']wysłałam ogłoszenie i opis do rodziców i do koleżanki - mieszkają w tej okolicy to będą się rozglądać.
Tam niedaleko są ogródki działowe - od piątku (teraz mnie nie ma w okolicy) będę tam jeździła ze swoim psem na spacery to się rozejrzę, powiem też facetowi który tam pilnuje żeby mi dał znać jakby psa zobaczył.
Niestety - w niedzielę jest WOŚP pod Spodkiem i o 20 tej znowu będą strzelac....[/QUOTE]
Dziękujemy:)
Ze schroniska w Chorzowie odpisali że takiego psa tam nie ma.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andegawenka']Ewa też gdzieś znikła a to jej podopieczny...[/QUOTE]

Ewa ma uszkodzony komputer, jest w naprawie, nie ma dostępu do neta
dziś ma jechać też go szukać na Bogucice mimo że jest przeziębiona. Ewunia jest załamana :(
jest z nami w kontakcie tel

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Przed chwilą pisała Pani Basia że Stefanka jak nie było tak nie ma ...Przestało trochę padać więc poszła szukać dalej ...oby w końcu się odnalazł ....[/QUOTE]
Rozmawiałam z nią, ani pół telefonu:(
Wstawiłam go jeszcze na parę portali o zaginionych, on może byś wszędzie niekoniecznie w okolicach Bogucic :(

Link to comment
Share on other sites

30.12.2011. w Dąbrowie Górniczej z ulicy Granicznej zginął jasno rudy kundelek. Piesek wabi się Tarzan.
Krótka sierśc, długi ogon, oklapnięte uszka, krzywe przednie łapki.
Tarzanek jest psem sięgającym za kolano, nie jest wielkości Onka, ale główkę ma wielkości dużego psa. Może miec trudniści z chodzeniem.


Nie mam jego zdjęcia, ale jest podobny do tej suni

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-axS8InHJ2dk/TZOKGssHqDI/AAAAAAAAJfY/a6jm92_jxhQ/s640/DSC05076.JPG[/IMG]




Dziewczyny z Dąbrowy i okolic proszę rozglądajcie się



Dziękuje pięknie

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']Martika myślisz że Tarzan mógłby znaleźć się koło Mikołowa ?[/QUOTE]

Ciocia apel wysyłamy wszędzie gdzie się da :( piesek zginął w okolicach Urzędu Miejskiego w Dąbrowie :( przepadł jak kamień w wodę ....
Jutro rozwiesimy na Dąbrowie plakaty ...oby tylko nie padało bo wszystko zamoknie ...ech

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam z Ewcią biega po sklepach ...aptekach i wszędzie gdzie się da po Bogucicach ....
Prosiła aby wydrukować więcej plakatów bo już nie ma ....i zmienić numery telefonów na jej oraz Pani Basi -właścicielki Stefanka.
Ja niestety nie mam plakatów ale bardzo proszę o przesłanie ze zmianami na @ to jutro podrzucę Ewci.
AgusiaP była w Chorzowie bo szuka swojego psiaka z firmy ...Stefanka w Chorzowie na pewno nie ma :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...