Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='_ChiQuiTa_']Tina jest taka ze ona na spacerkach to sobie idzie jak chce i jak jej sie spodoba. Przeważnie zostaje w tyle i sobie idzie swoim tempem. Ja się już przyzwyczaiłam ze na nią czekam jak sobie cos tam wącha, a zostawiać jej samej nie bede bo potem jak na nia nie poczekam i sobie pujde to ona sobie bedzie pomału szła a w stosunku do innych pieskow jest bardzo wrogo nastawiona i wyobraźmy sobie sytuacje jak Tina rzuca sie na wiekszego psa... np. suke ... nawet nie chce myśleć :shake:
Ale najwidoczniej moja przyjaciólka nie umie tego zrozumieć, no i dla niej spacer to bieg maratonowy i zapowiedziała sie że :NIE BEDZIE CZEKAłA NA MOJEGO PSA !!" no to ona sobie poszła przodem a ja czekałam na Tine i szłam sobie z nią. A potem zaczełysmy sie kłócić... tzn. ja zaczełam jej mowic że nie rozumiem takiego zachowania i po co jakieś niepotrzebne sprzeczki skoro korona by jej z głowy nie spadła jakby zaczekała na nas. No oburzyła sie oczywiście... ech...
potem dodała "JA NIE LUBIE TINY ONA NIE LUBI MNIE I NIE MAM ZAMIARU NA NIA CZEKAć !!" nie powiem ze było to zbyt miłe... oczywiście podnioslo mi sie ciśninienie bo nienawidze czegoś takiego...
zaczełyśmy sie kłócić...
No ale to jest przeciez nienormalne......[/quote]Twoja koleżanka zachowała się hmm... dziecinnie? :lol:
Cóż myślę że spacer jest też między innymi dla psa, dla Tinki i ma być przyjemny też i dla niej.
Wsiądź kiedyś na rower, koleżanka niech będzie bez. Jedź i kłóć sie z nią dlaczego nie idzie szybciej :evil_lol: Toż Tinka to nie dog niemiecki, Figowa też zwalnia, obwą****e, nasłu****e i bóg wie co jeszcze bo to jest NORMALNE zachowanie każdego psa, ona chyba nie ma psa... :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Samturia']ale skoro się boi...[/quote]

Samturia źle zrozumiałaś określenie "brat z wyobru" to określenie dla chlopaka ktorego traktujesz jak brata ale wcale nim nie jest.
A Buldi to moj brat rodzony który psów się nie boi :)

[quote name=':: FiGa ::']Twoja koleżanka zachowała się hmm... dziecinnie? :lol:
Cóż myślę że spacer jest też między innymi dla psa, dla Tinki i ma być przyjemny też i dla niej.
Wsiądź kiedyś na rower, koleżanka niech będzie bez. Jedź i kłóć sie z nią dlaczego nie idzie szybciej :evil_lol: Toż Tinka to nie dog niemiecki, Figowa też zwalnia, obwą****e, nasłu****e i bóg wie co jeszcze bo to jest NORMALNE zachowanie każdego psa, ona chyba nie ma psa... :evil_lol:[/QUOTE]

świetnie to wszystko ujełaś...
A ona miała kiedyś psa, ale ten jej pies nie słyszał o spacerach tylko biegał cały dzień po osiedlu i po śmietnikach... a potem zniknął w niewyjaśnionych okolicznościach :roll:

Link to comment
Share on other sites

[B]

Footek ze spacerku niestety nie mam bo deszcz nas złapał ale za to jest kąpiel Tinuśki :D tak sie maleństwo umorusało hihih :evil_lol:

[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_t-2.jpg[/IMG]

Mamooo wyciag mnie :placz:

[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_t-3.jpg[/IMG]

a potem chop chop pod kocyk :)

[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_t-6.jpg[/IMG]

no to paaa :buzi:
[/B][/quote]
hi hi kąpiele w jeziorku zdecydowanie fajniejsze ;)
Ach jaka rozpacz w tej wannie ;)
Całe szczeście, że milutki kocyk wynagrodził cierpienia ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...