Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='g_o_n_i_a']Biedak, nie wie w co sie pakuje... :diabloti: :evil_lol: :evil_lol:[/QUOTE]

ooo tak nie wie biedaczysko :diabloti::megagrin:

[quote name=':: FiGa ::'] Edytko :cool3::cool3: Jakis cichy wielbiciel :cool3::cool3:[/QUOTE]

eeee... raczej nie cichy.... :roll:

[quote name='Sylwucha :D']Sierota - dobrze to ujęłaś :diabloti:[/QUOTE]

nie ma to jak mówić do siebie po imieniu :D

[quote name='Gonia'] Edytka wymiękła... :cool3: I my juz nie zasmiecamy Tinkowej Galeryjki, branocka :bye:[/QUOTE]

Nie wymiękła tylko musisałam lecieć bo moj tata przyjechał, no a jakby nie to to siedziałaym z Wami do białego rańca :D

[quote name=':: FiGa ::']A czy my ją zaśmiecałyśmy? Pilnowałyśmy tylko...[/QUOTE]

to ja Was zatrudniam do pilnowania podczas moich wszystkich nieobecności i obecności też :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gonia'] Dobranoc Edytko[/QUOTE]
[quote name='Sylwia']Branocka :buzi:[/QUOTE]

Cześc dziewuszki :multi:

[quote name='Ewa&kumpel']Czesc Edytko... :lol:

Długo mnie nie było, dużo zaległości mi się narobiło.
Widzę sporo zmian: nowy awatar, nowy baner. No, No pozazdrościc...

Buziaczki...[/QUOTE]

Cześć Ewuś no dawno Cie nie było ale bardzo się cieszę że już jesteś :):):)

[quote name='haska_12']Czesc Edytko :smile: Fotek juz od paru dobrych stron nie ma :mad:, dlaczego?[/QUOTE]

Bo Sylwucha z Gochą tak nawijają :mad::evil_lol:

[quote name='Marta_Ares']a dlatego ze wczoraj komus sie nudzilo:mad: i zamiast dac nowe fotki to dziewczyny sobie pogawedke urzadzily:eviltong: :eviltong: :eviltong: dlatego na kilku stronach nic nie ma:evil_lol:[/QUOTE]

a moze będa już niedługo bo mam dla Was niespodziewanke :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']eeee... raczej nie cichy.... :roll:[/quote]A co, głośny? :lol:



[quote name='_ChiQuiTa_'] nie ma to jak mówić do siebie po imieniu :D[/quote]No nie Mielonko? :cool3:



[quote name='_ChiQuiTa_'] Nie wymiękła tylko musisałam lecieć bo moj tata przyjechał, no a jakby nie to to siedziałaym z Wami do białego rańca :D[/quote]Nie to co Ty Gosiu, wymiękłaś ok 3 :megagrin:



[quote name='_ChiQuiTa_'] to ja Was zatrudniam do pilnowania podczas moich wszystkich nieobecności i obecności też :evil_lol:[/quote]No to teraz czekamy na zapłatę, w końcu ładnie pilnowałyśmy :razz::razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::'][COLOR=Red]A co, głośny? :lol:[/COLOR]



[COLOR=SeaGreen] No nie Mielonko? :cool3:
[/COLOR]

[COLOR=Purple] No to teraz czekamy na zapłatę, w końcu ładnie pilnowałyśmy[/COLOR] :razz::razz:[/quote]

[COLOR=Red]no pewnie jak do mnie mowi to sie drze :eviltong:

[COLOR=SeaGreen]:mad::mad: ja ci dam :x

[COLOR=Purple]a prosze bardzo :buzi:


[COLOR=Black]Gooosia cześć :buzi:

PS. Sylwia zrobiłam av :)
[/COLOR][/COLOR]



[/COLOR]

[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_'][COLOR=Red]no pewnie jak do mnie mowi to sie drze :eviltong:

[COLOR=SeaGreen]:mad::mad: ja ci dam :x

[COLOR=Purple]a prosze bardzo :buzi:[COLOR=Black]

[COLOR=Blue] PS. Sylwia zrobiłam av :)[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/quote]

[COLOR=Teal]Zbijesz mnie? [/COLOR]

[COLOR=Purple]E.. taka zapłata... :shake: [:evil_lol:][/COLOR]

[COLOR=Blue]Pokaż :razz:[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='g_o_n_i_a']A co ze mną?! Phi! :obrazic:[/quote]

to był dla Was dwoch :D macie sie podzielić jednym buziakiem,
A tobie Sylwucha co buziak nieodpowiada? to co bys chciała masz avatar za to :evil_lol: Gosia a Ty chcesz cos innego niż :buzi:

Wiecie co ja bede tak powoli pisac bo mi strasznie powoli DGM chodzi ze aż :angryy::angryy:


Avatar wyszedł mi taki nie wiem czy to dokładnie o to chodziło...
[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_Figa.jpg[/IMG]

:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']to był dla Was dwoch :D macie sie podzielić jednym buziakiem,
A tobie Sylwucha co buziak nieodpowiada? to co bys chciała masz avatar za to :evil_lol: Gosia a Ty chcesz cos innego niż :buzi:
[/quote]
Ja nie jestem wybredna tak jak inni :shake: :multi: :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']to był dla Was dwoch :D macie sie podzielić jednym buziakiem,
A tobie Sylwucha co buziak nieodpowiada? to co bys chciała masz avatar za to :evil_lol: Gosia a Ty chcesz cos innego niż :buzi:[/quote]Av może być :razz:

[quote name='_ChiQuiTa_'] Wiecie co ja bede tak powoli pisac bo mi strasznie powoli DGM chodzi ze aż :angryy::angryy:[/quote]:turn-l:


[quote name='_ChiQuiTa_'] Avatar wyszedł mi taki nie wiem czy to dokładnie o to chodziło...
[IMG]http://i49.photobucket.com/albums/f298/migotkatbg/tn_Figa.jpg[/IMG]

:oops:[/quote]:multi::multi::multi::multi:
Świetny :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...