Jump to content
Dogomania

Niosąca Radość !!


_ChiQuiTa_

Recommended Posts

  • Replies 5.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='g_o_n_i_a']Edyta prosiła żeby Wam Cioteczki przekazać, ze chwilowo znika z sieci... Ma poważne problemy i nie wie kiedy wróci na Dogo... :(
Jeżeli będę coś wiedzieć od Niej, to oczywiscie przekazę.


Edytko trzymaj się Kochana :calus:
Mam nadzieje, że wszystko sie wyjaśni.[/quote]

Dzięki kochana :*:*:*

Właściwie to się jeszcze nic nie wyjaśniło, ale ja już niechcę niczego wyjaśniać. Dzięki moim przyjaciołom już jest znacznie lepiej i niech tak zostanie.
Poradziłam sobie z tym co sie stało.... juz niechce nigdy wiecej do tego wracać.
Teraz musi być już tylko lepeiej...

Chihuahua a tak to sie stało. Modem jestem od "Wszystko o psach " i "Grupa 'Extra"

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']Dzięki kochana :*:*:*

Właściwie to się jeszcze nic nie wyjaśniło, ale ja już niechcę niczego wyjaśniać. Dzięki moim przyjaciołom już jest znacznie lepiej i niech tak zostanie.
Poradziłam sobie z tym co sie stało.... juz niechce nigdy wiecej do tego wracać.
Teraz musi być już tylko lepeiej...

Chihuahua a tak to sie stało. Modem jestem od "Wszystko o psach " i "Grupa 'Extra"[/quote]
Polecam się na przyszłość :calus:
Będzie dobrze, musi byc dobrze :buzi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name=':: FiGa ::']Witaj z powrotem :calus:
Do przeszłości nie ma co wracać, trzeba się cieszyć tym co się ma :calus:[/quote]

O i ja też jestem takiego samego zdania :)

[quote name='g_o_n_i_a']Polecam się na przyszłość :calus:
Będzie dobrze, musi byc dobrze :buzi:[/QUOTE]

BA ! no pewnie, juz powraca dawna rąbnięta Edyta :D:diabloti:

[quote name='Chihuahua'][SIZE=5][FONT=Comic Sans MS]Dziekuje za odpowiedz pani MOD[/FONT][/SIZE][/QUOTE]

Nie ma za co :eviltong:

[I][B]Ciotki chciałam Was też poinformować, ze wyjeżdżam na trochę. Właściwie to nie wiem kiedy wrócę może za tydzień lub dwa. Na razie jadę do cioci a później do babci. U babci mam neta wiec za jakiś tydzień powinnam się pojawić. To fotki też jakieś w końcu dam bo wiem ze już zaczynacie mnie nienawidzić :D
[/B][/I][SIZE=2][FONT=Arial]
No to do następnego razu :D

PS. Dziewuszki moje Rzeszowskie :D Wiecie co widziałam ostatnio u nas w mieścinie?
heh a mianowicie busa na którym wołami napisane było " TARNOBRZEG - RZESZóW - TARNOBRZEG" wiecie co to oznacza :diabloti: heheh
[/FONT][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='_ChiQuiTa_']
BA ! no pewnie, juz powraca dawna rąbnięta Edyta :D:diabloti:
[I][B]Ciotki chciałam Was też poinformować, ze wyjeżdżam na trochę. Właściwie to nie wiem kiedy wrócę może za tydzień lub dwa. Na razie jadę do cioci a później do babci. U babci mam neta wiec za jakiś tydzień powinnam się pojawić. To fotki też jakieś w końcu dam bo wiem ze już zaczynacie mnie nienawidzić :D [/B][/I]

[SIZE=2][FONT=Arial]No to do następnego razu :D [/FONT][/SIZE]

[SIZE=2][FONT=Arial]PS. Dziewuszki moje Rzeszowskie :D Wiecie co widziałam ostatnio u nas w mieścinie?[/FONT][/SIZE]
[SIZE=2][FONT=Arial]heh a mianowicie busa na którym wołami napisane było " TARNOBRZEG - RZESZóW - TARNOBRZEG" wiecie co to oznacza :diabloti: heheh [/FONT][/SIZE]
[/quote]
Super :multi: :multi: :multi: I tak ma być!! :calus:
Udanego wypoczynku Edytko :loveu:

Hah, moze kiedys wsiadziesz w owego busa i do Azulkowiej siuuu ? :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chihuahua'][SIZE=5][FONT=Book Antiqua]Ja nie jestem z rzeszowskiego, ale podziwiam to jak pozno sie domyslilas ze zaczynamy cie nienawidzic:diabloti::diabloti::evil_lol::evil_lol:[/FONT][/SIZE][/quote]

Buuuu :-(

[quote name=':: FiGa ::']Zazdroszczę :loveu: Ja całe wakacje siedze w domu i nie moge się ruszyc :watpliwy:[/QUOTE]

Ja to wolałabym w sumie siedziec w domu niz jeździć po rodzince. Chociaz fajnie tak cuyiec od tego całego zgiełku. Własciwie to uciekłam przed jednym osobnikiem...... :roll:

[quote name='g_o_n_i_a']Super :multi: :multi: :multi: I tak ma być!! :calus:
Udanego wypoczynku Edytko :loveu:

Hah, moze kiedys wsiadziesz w owego busa i do Azulkowiej siuuu ? :razz:[/QUOTE]

Dziękuje kochana :*
A no może pojedziemy :) fajnie by było gdyby wypaliło. Bo teraz najlepsza okazja właśnie na wakacjach :)

[quote name='Pinczerka_i_Gizmo']Do tej babci od Spike`go? :smile:

Życzę udanego wyjazdu i wracaj już do nas - bo ciągle pojawiasz się i znikasz, tęsknimy![/QUOTE]

Taaak do tej babci. właśnie jestem tu a Spajkuś sobie lezy rozwalony na wyrku. Codziennie chodzi do Bruna (ON'ka) i się zapoznają bo Bruno strasznie broni swojego terenu. Chociuaz tyle ze Bruno ma do dyspozycji teren za domem a Spajk przed. Babbcia oznajmiła mi dzisiaj ze chcą żeby spajk chodził cały czas luzem, i od małego go nie zamykają wkojcu zeby sie z ludzi zapoznawał. Niechcą żeby był agresywny, ale jak będzie sobie chodził luźno i do wszystkich posdchodził to nie sądze zeby później okazywał jakąs agresje. Bo jak będzie agresywny to będzie siedział w kojcu. A wiadome że psy na uwięzi sa agresywne.
3 majcie za niego kciuki żeby był łagodny jak baranek :)

Link to comment
Share on other sites

No tez jestem takiego zdania :)
Ja mam o tyle dobrze że Tine to wszędzie u mojej rodziny tolerują, i wszędzie może spać i leżec całymi dniami na łóżkach. Inne psy nie mogą, ale Tina jest "miastowa" i czysta :)
Właśnie sobie spi ze Spajkiem na wyrku :)
Spajk mimo że brudasek to i tak ma przywileje i spi w domu... oj co to bedzie jak bedzie wielki i bedzie pchał sie babci na łózko... oj oj oj

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='g_o_n_i_a']Edyta, my jestesmy do dyspozycji przez reszte wakacji, wiec gdybys chciala to nie ma problemu. :loveu:
Trzymam kciuki za Spajka :kciuki:[/quote]

Hej :*
Coś czuje kochana że to nie wypali.
Zostało tak mało czasu a ja mam w domu rzeź.
Ale może jeszcze coś się zmieni... :-(

[quote name='Paulina_mickey']a ja nie moge sie już doczekać fotek mojego małego chłopca:loveu:
na pewno urusł jak nie wiem...[/QUOTE]

Fotki dopiero pod koniec wakacji....

[quote name='Chihuahua'][FONT=Century Gothic][SIZE=3]eLO , JAK TINA?[/SIZE][/FONT][/QUOTE]

Wporządku....

[quote name='furciaczek']hej witam po dlugiej nieobecnosci :smile: teraz bede juz czesciej wpadac[/QUOTE]

Gosia nawet nie wiesz jak się cieszę widząc Cię u nas :*:*:*:multi::multi::multi:

[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Cześć Edytko! :loveu:
Trzymam mocno kciuki za malucha! Jak mu tam jest? :smile:

A Tina w domu czeka na Ciebie?[/QUOTE]

A jest mu wyśmienicie :)

Tak, Tina czeka w domu na mnie z resztą domowników.

[quote name='Tina.Sara']dobry dzień :-D:-D:-D[/QUOTE]

Dobry dobry :*

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...