Jump to content
Dogomania

~~ Mikro Milka << POCIESZNY IDEAŁ - MA DOM >> ~~


Agucha

Recommended Posts

  • Replies 907
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Moja słodziuchna Miluchna, taka groźna... Ale te wielkie zęby służą jej do obrabiania patyczków i piłeczek tylko... Choć ostatnio bawiła się ze szczeniakiem (większym od niej) boksera zmieszanego z amstafem i pierwszy raz widziałam jak Milka po mamusinemu próbowała go ustawiać :-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Miluchna, a czy Ty pomożesz Adelastej? :cool3:

-----------------------------------------------------------

Kochani!
porzucona w Rybniku - moja tymczaska - Adelka zakwalifikowała się do konkursu!!!
BARDZO POTRZEBUJEMY GŁOSÓW!
Poświęcisz minutkę?

Walczymy o m.in. o karmę i kontenerek, które bardzo przydadzą się - wywalonej zapewne z powodu choroby Adelce - do częstych wizyt u weta...

Będziemy wdzięczni jeżeli zagłosujecie i przekażecie naszą prośbę dalej :loveu:

[url]http://www.petsupplies.pl/dachowiec-miesiaca.html?pID=761[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sleepingbyday']moja koleżanka -sąsiadka, z przygarniętą z dogo suczką i 3 adoptowanymi kotami zgłosiła do tego konkursu swojego kota Gluta. CAŁĄ wygraną chce przeznaczyć dla bezdomnych kotów.

fajne są takie inicjatywy ludzi :-)[/QUOTE]
Adelka również jest znaleziona, aktualnie na tymczasie, w dodatku chora i w wielkiej potrzebie ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Nic się nie stało, tak jakoś zamilkłam, Miluchna ma się dobrze, jest szczęśliwa, właśnie grzeje tyłeczek obok mnie :-) i kocha buszowanie po śniegu, usiłuje rządzić moim starszym synem i uwielbia młodszego... Codziennie towarzyszy mojemu mężowi przy obiedzie (aktywnie bardzo;)) i niedługo jak już Aga wspomniała mija jej roczek u nas...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...