Jump to content
Dogomania

Staruszek Toro nie ma funduszy na hotel...Proszę Pomóż!


BUDRYSEK

Recommended Posts

  • Replies 2.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='jolakoz']Bardzo proszę dołączcie mnie do stałych deklaracji po 10 zł na Toro i Retro. Pozdrawiam[/QUOTE]
Jolu....a jestes tutaj:-)))))))))))))))
pisz czesciej na forum Toro:-))))))

rankiem..przypominamy aniolki od Toro o wplacanie deklaracji:-))))))))
Kocurek ...ktos wyslalCi juz dane????
Jolu jak masz numer konta do wplat,wyslij prosze Kocurkowi:-)
ja uzywam tylko paypal,wiec tego normalnego nie mam:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pikola']Ode mnie poszlo za sierpien i wrzesien.

Mam prosbe do skarbnika:lol: ,czy mozna przy kazdym zadeklarowanym na stale dopisac rzymskimi cyframi np.na czerwono za jakie miesiace sie zaplacilo?:lol:

Zaczynam sie gubic w deklaracjach.[/QUOTE]

postaram sie tego pilnowac:)

dzieki za wplaty,

Link to comment
Share on other sites

Laro - mało kto ma tyle sił żywotnych, co Toro i Retro ;) Toruś na pieszczoty przychodzi jak przylepka, a kiedy zabieram się za czyszczenie usząt - przy okazji ;), on zabiera się za atakowanie mojej ręki. Muszę go ścisnąć zgrabnie między nogami, usztywnić i z uszu wymieść sposobem znanym mistrzom technik 3-go stopnia. Za to uszy po same końce pachną oliwką Bambino ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarodziejka']Laro - mało kto ma tyle sił żywotnych, co Toro i Retro ;) Toruś na pieszczoty przychodzi jak przylepka, a kiedy zabieram się za czyszczenie usząt - przy okazji ;), on zabiera się za atakowanie mojej ręki. Muszę go ścisnąć zgrabnie między nogami, usztywnić i z uszu wymieść sposobem znanym mistrzom technik 3-go stopnia. Za to uszy po same końce pachną oliwką Bambino ;)[/QUOTE]

A to ci chytrus, myśli, że mu się uda wyzwolić siła :p a ciotka musi nieźle się nasiłować żeby ujarzmić tą dwójeczkę :p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...