Jump to content
Dogomania

WĄTEK DO USUNIĘCIA! KAMA nie doczekała się domu :( :( :(


Guest AnetaR

Recommended Posts

Guest AnetaR

[CENTER]
[B][SIZE=3][COLOR=green][FONT=Tahoma, sans-serif]Sunia ma [/FONT][FONT=Tahoma, sans-serif][U]około 8 lat[/U][/FONT][FONT=Tahoma, sans-serif]. Jest średniej wielkości (do kolana).
[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=green][FONT=Tahoma, sans-serif]Sierść ma nieco dłuższą[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=green][FONT=Tahoma, sans-serif] (ale nie wymaga częstego czesania).
[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=green][FONT=Tahoma, sans-serif]Umaszczenie czarne podpalane. [U]Bardzo spokojna[/U][/FONT][FONT=Tahoma, sans-serif]:loveu:, [/FONT][FONT=Tahoma, sans-serif][U]ładnie chodzi na smyczy.[/U][/FONT][FONT=Tahoma, sans-serif] Zna komendę ,,siad” i ,,daj łapkę”. Łagodna w stosunku do ludzi.[/FONT][/COLOR][/SIZE][SIZE=3][COLOR=green][FONT=Tahoma, sans-serif] Nie wykazuje agresji w stosunku do psów ani suk.
[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=green][FONT=Tahoma, sans-serif]Chętnie zjada mięsne przekąski. Ostatnio nawet zaczęła zajadać suchą karmę :multi:- wcześniej nie chciała.[/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]


[B][SIZE=3][COLOR=green][FONT=Tahoma, sans-serif][COLOR=blue]Niestety na brzuchu zrobiły jej się jakieś guzy:crazyeye:, ponoć od hormonów i trzeba by ją wysterylizować.
Ale jak wiadomo wszem i wobec [/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B][B][SIZE=3][COLOR=green][FONT=Tahoma, sans-serif][COLOR=blue]w schronisku nie ma na to warunków :angryy:[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]


[B][SIZE=3][COLOR=green][FONT=Tahoma, sans-serif][COLOR=magenta]Potrzebny byłby też DT i pewnie zebranie kasy na przeprowadzenie sterylizacji... (może bazarek?)
[/COLOR][/FONT][/COLOR][/SIZE][/B]



[COLOR=orange][SIZE=4]
[/SIZE][/COLOR]
[SIZE=3][FONT=Tahoma, sans-serif]
[/FONT][/SIZE][/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Jestem u Kamska :evil_lol::evil_lol:

Na pewno się znajdą. Michał może weźmie tą szarą (jeśli będzie), a ONka chyba będzie miała na stałe dziewczynę z poprzedniej soboty (oby :p)

Kłapacz mi pisał, że nie może się już doczekać spaceru z Kamą ! :cool3::cool3:

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

[B][COLOR=navy]Dziś Kama była coś bardziej wesoła niż zwykle :cool3: Biegała i machała ogonem - ostatnio rzadko jej się to zdarzało. Oczywiście na samym początku obowiązkowa porcja mięska z ciachami została w całości pochłonięta :loveu:. Z Kłapaczem jak zawsze fajny spacer :cool1:. Poszliśmy nad wodę, Kama tak zaczęła pić, że myślałam że wody zabraknie w stawie :eviltong: Ćwiczyłyśmy dziś dalej ,,siad" i ,,daj łapkę". Teraz już coraz chętniej wykonuje polecenia. :multi: Na plaży zaczęła się do mnie tulić (oczywiście była wtedy cała morka i opiaszczona) i wiadomo jak wyglądałam :oops:.[/COLOR]

Ale teraz trochę fotek:
[IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-7m9i6OVqU9E/TfPG16N4UsI/AAAAAAAAHl8/I6T5vEbknbw/s576/DSCN6421%252520modified.jpg[/IMG]

- ćwiczymy ,,siad" :p

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-ERTFX4j0jXk/TfPHfESVQxI/AAAAAAAAHnE/R7reupmr1hQ/s512/DSCN6394.JPG[/IMG]

[IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-CrLtncNvwTo/TfPG9cKfvWI/AAAAAAAAHms/LCYXqCl-e8k/s512/DSCN6431.JPG[/IMG]
[/B]

Link to comment
Share on other sites

Też widziałam jaka dzisiaj była radosna, to świetnie :)
Te psiaki się tak otwierają jak się zacznie z nimi wychodzić i to jest chyba najlepsze w byciu wolontariuszem - widzieć, że wnosi się choć raz w tygodniu choć odrobinkę radości w te smutne psie życia zamknięte w ciasnym betonowym boksie ;)

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

Dzisiaj Kama oraz 3 pozostałe psy z jej boksu dostały trochę psich ciastek i parówek.
Za to, że nie wyszły na spacer:oops:.

Wyszły za to psy z 43 - ja wyprowadzałam Parysa/ Bruno, bardzo fajny, wesoły psiak :cool1:.

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

Dziękuję za wizytę u Kamy ;)

Chyba nie ma, ale jak zrobisz to będę wdzięczna ^^ ( a to od Kaprysa jest jeszcze aktualne?)

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

[url]https://picasaweb.google.com/wolontariuszsc/Kama385BoksNr35OpiekunAnetaR[/url] tu są zdjęcia(więcej niż na wątku) Kamy. Tak, kontakt jest ten sam. A tekst może z pierwszego posta (opis na zielono) się nada?

Link to comment
Share on other sites

Guest AnetaR

[B]Dzisiaj Kama znów cieszyła się jak ostatnio :cool3:. Dostała porcję mięcha z ukrytymi psimi ciastkami, więc wszystko ładnie zjadła :eviltong:. Na początku trochę ciągnęła do nowych koleżanek z boksu, ale jak je minęłyśmy to szła już spokojnie. Byłyśmy nad stawem, oczywiście psina popływała i uzupełniła płyny. W międzyczasie były parówki i sucha karma, którą (znowu) ku mojemu zdziwieniu zjadła bez wypluwania:multi:[/B]

Może jutro wstawię kilka zdjęć, bo dziś już padam na twarz :oops:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...