Jump to content
Dogomania

Taura młoda bulterierka pod opieka Fundacji ..a domek juz czeka


giselle4

Recommended Posts

[quote name='jaanka']Uśmiechnięte wesołe jajo ;)
Patrząc na ostatnie ( bardzo ładne zdjecia ) Taura wydaje mi się typowych rozmiarów . Ciekawe jak wagowo .
Pewnie pazury ma długo unerwione , to problem bulowatych .
Giselko a dlaczego ona jest w lubelskim dziale ?[/QUOTE]
jezeli jest w lubelskim
to slepa baba zle wstawila dziewczyne...to znazy ja:(
ale pazurki ma unerwione po sama nasade i to widac
a waga ,wydaje mi sie ze moze ciut przytyta:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 204
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ale cos Wam wstawie
mialam Was nie denerwowac

Z powodow osobistych zalezy mi na tym aby Taura nie byla sterylizowana.
Nie chodzi mi o to zeby na niej zarobic .Powod jest taki ze 4 ponad cztery lata temu stracilam moja bulterierke. W wieku lat 11 nerki przestaly pracowac i nic nie moglam poradzic.Mimo ze moja suczka miala rodowod i zrobilam jej wszystkie papiery hodowlane nigdy nie miala dzieci bo sie dwa razy nieudalo. Bardzo zaluje do dzis, ze nie mam po niej potomka.Taura jest bardzo podobna do mojej ..... (z wygladu), nie chcialabym jednak po pierwsze okaleczonego psa (takie mam o tym zabiegu zdanie
)a po drugie te psy nie sa wieczne. Dzieki temu ze czasem cos po nich zostaje jest troche latwiej gdy odchodza. Ja mieszkam w.......co nie jest problemem gdyz mam samochod i z przewozem nie bedzie problemow. Zalezy mi na tym aby wczesniej zobaczyc Taure jaki ma charakter zanim podejme ostateczna decyzje.


Odpowiedzialam zgodnie z prawda ze bedzie po sterylce....

Link to comment
Share on other sites

czyżby zainteresowany do rozmnażania?
Marne to tłumaczenie że nie chce okaleczonego psa i że wieczne nie są!
Wieczne nie ,ale można się nimi nacieszyć przez wiele lat a do tego macica potrzebna nie jest...
Dobrze odpowiedziałaś Grażynko,ciekawe czy pani się jeszcze odezwie

Link to comment
Share on other sites

A może pani jest do uświadomienia .Znalam kilka domów które po cierpliwym wytłumaczeniu stały się bardzo dobrymi miejscami dla zwierząt . Nie skreślajmy od razu , wynika że obracała się w środowisku hodowców a tam nie jest celowa sterylizacja chyba że zdrowotna .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jaanka']A może pani jest do uświadomienia .Znalam kilka domów które po cierpliwym wytłumaczeniu stały się bardzo dobrymi miejscami dla zwierząt . Nie skreślajmy od razu , wynika że obracała się w środowisku hodowców a tam nie jest celowa sterylizacja chyba że zdrowotna .[/QUOTE]

Ja uważam, że skoro obracała się w środowisku hodowców to wie, że rozmnażać można tylko i wyłącznie zwierzęta z rodowodem, które mają licencję hodowlaną. Taura nie ma takiej licencji, więc powinna zostać wysterylizowana. Zacytuje słowa zainteresowanej Pani: " nie chcialabym jednak po pierwsze okaleczonego psa (takie mam o tym zabiegu zdanie
)a po drugie te psy nie sa wieczne. Dzieki temu ze czasem cos po nich zostaje jest troche latwiej gdy odchodza." Wydaje mi się, że to właśnie hodowcy powinni być uświadomieni o fakcie, iż nie można rozmnażać zwierzaków bez rodowodu i powinno je się sterylizować- tym bardziej suni ze schroniska... Obracając się w świecie hodowców powinna również znać historie o pseduhodowcach, którzy wiadomo w jaki sposób i po co rozmnażają psy... Z tego maila zrozumiałam, iż chciałaby mieć potomka po Taurze- czyli co? dopuści nierodowodową Taurę do rodowodowego bądź nie- bullteriera i zostawi sobie szczeniaczka... a co z resztą jeśli np. urodziłyby się 4? Odda komuś, a może sprzeda? GENERALNIE UWAŻAM, ŻE TA KOBIETA JEST PSEUDOHODOWCĄ i nie wydałabym jej Taury przed sterylką... I poważnie wątpie w to, że nadal będzie ją chciała po sterylce..

Link to comment
Share on other sites

jaki ładny banerek , tylko ja juz więcej nie moge dolączyć :(
Co u mojej faworyty ? Gdybym tylko mogła to zgłosilabym się jako kandydydatka do ręki panny ;) . Ale byłby to egoizm bo Taura będzie przebierać w ofertach :)
Najlepiej żeby to był bullkowy dom znający rasę i jej bolączki .

Link to comment
Share on other sites

i nastepna oferta
26 lat zna sie na astkach bo jego odszedl
przed i po adopcji mozna zagladac,umowa ok
nie potrzebuje dzieci
ma swoich dwoje:)

[INDENT][URL="http://www.dogomania.pl/threads/209254-Taura-m%C5%82oda-bulterierka-ze-Strzegomia-pomozcie-jej-...prosze"][IMG]http://www.psubraty.net.pl/obrazki/taura.jpg[/IMG][/URL]
[/INDENT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='invictus hilaritas']giselle4 nie każdy bulterier nadaje się do dzieci. Nie wiesz jak Taura zachowa się w domu.[/QUOTE]
to juz wiem
oswiecila mnie jaanka....
bede zasiegac opini Waszej moje kochana
nie znam rasy i nawet nie sile sie na wymądrzanie
Wiem
ze lubi gryzc wode ze szlaufa....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...