Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

no wiec niestety pada... :/ ale nie jest to znow (przynajmniej u mnie...) tak wielki deszcz zeby sie go nalezalo bac... jak ktos jest aktualnie na polnocny zachod od mokotowa to niech zda relacje bo wlasnie z tamtad ida chmury...
wsumie moze tak byc ze akurat po 19 sie przejasni i bedziemy zalowac ale podejzewam ze na terenie sloniewicza bedzie kiepsko wiec ewentualnie bysmy sie przeniesli gdzies na ladna trawke... mi tam obojetne moge isc... :p a jutro tez bardzo chetnie tym bardziej ze moze juz bede mial psa do dyspozycji... wiec jak ryzykujemy czy przekladamy na jutro...?

Link to comment
Share on other sites

Poszli i się dobrze bawią, a ja się tu kiszę jak zwykle:evil_lol: Ale jutro ma być trening, to do Was dołącze zapewne, bo Busia spokojniutka, nie piszczy jak zostaje w klateczce, więc powinno się obyć bez większych problemów (pomijając brata, ale to jest problem odwieczny i wieczny:shake:).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Poszli i się dobrze bawią, a ja się tu kiszę jak zwykle:evil_lol:[/quote]

nie tylko Ty... ;) ja rowniez... :-(

[quote name='zakla'] Ale jutro ma być trening, to do Was dołącze zapewne.[/quote]

chodzi Ci o trening agility czy wspolne rzucanie frisbee? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MAKAron']NIE!! jutro musi byc agility!! Jezeli nawet nie bedzie drzewo usuniete, to wspolnymi siłami uda nam sie moze go chociaz przesunąc w gląb terenu gdzie są te zarosla... Musi byc jutro, musi musi musi!!!!!![/quote]

Tez bym chciala zeby trening sie odbyl... Ale... :-( W razie co jestesmy juz dwie ktore sa gotowe przesuwac drzewo! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']a może w piątek? :cool3: wtedy pomogę :eviltong: bo jutro nie ma mowy o żadnym ruszaniu się nigdzie :placz:[/quote]

szczerze mowiac w piatek nawet bardziej mi pasuje niz jutro. w piatek i tak musze byc w Warszawie... no ale jak by co to moge przyjechac i jutro! :p

Link to comment
Share on other sites

jesli bedzie padalo to ja nie przyjade... :shake: poza tym zalezy ile by nas przyszlo bo watpie ze damy rade przesunac to drzewo w odpowiednie miejsce np. w cztery osoby... :-( poza tym mysle ze nie mozemy decydowac same o tym czy trening bedzie czy nie... musimy poczekac na Mokke bo wszystko glownie od niej zalezy... chcialabym wiedziec co Ona sadzi o naszym pomysle... :p

a tak BTW jesli do przesuwania drzewa zbierze sie kolo 6 -7 osob to nie musimy spotykac sie tak wczesnie... ;) tylko kto moze powiedziec ze bedzie na 100% poza Zuzia i ewentualnie mna??:cool3:

Link to comment
Share on other sites

no i fajnie bylo ale sie skonczylo... :p pomijajac fakt zesmy wygladali jak zmokle kury... (tylko lidka bron boze nie udostepniaj tych zdjec na forum publicznym... ;) ) mysle ze kazdy sie czegos nauczyl i jest zadowolony... :) ja sie utwierdzilem w przekonaniu ze mini distans to nie lada wyzwanie... no i ze sylwia zdobedzie to mistrzostwo europy... :razz: a dla wszystkich chetnych na rzucanie... jutro spotykamy sie o 19:20 na stacji metro ursynow na peronie... :p

Link to comment
Share on other sites

dla odmiany zwierzaczki pluszaczki

[B]Tosca[/B]
[IMG]http://img83.imageshack.us/img83/9466/toswc2.jpg[/IMG]

[B]Saba[/B]
[IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9840/sabanz5.jpg[/IMG]

[B]kot[/B]
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/8731/kotix9.jpg[/IMG]
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/4957/kotwe8.jpg[/IMG]
[IMG]http://img530.imageshack.us/img530/2048/kot2gg2.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ŁukaszK']no i fajnie bylo ale sie skonczylo... :p pomijajac fakt zesmy wygladali jak zmokle kury... (tylko lidka bron boze nie udostepniaj tych zdjec na forum publicznym... ;) ) mysle ze kazdy sie czegos nauczyl i jest zadowolony... :) ja sie utwierdzilem w przekonaniu ze mini distans to nie lada wyzwanie... no i ze sylwia zdobedzie to mistrzostwo europy... :razz: a dla wszystkich chetnych na rzucanie... jutro spotykamy sie o 19:20 na stacji metro ursynow na peronie... :p[/quote]

Dawno mi się nogi tak nie odmoczyły jak dzisiaj:evil_lol: .
Ja nauczyłam się sporo, bo nic nie umiałam. To było moje pierwsze rzucanie. Bardzo żałuję, że jutro nie mogę z Wami porzucać.
A co do Sylwi, to też sądzę, że zdbobędzie mistrzostwo Europy.:)
Zaraz sprawdzę, czy na zdjęciach w ogóle da się rozpoznać osoby, bo mój aparat nie jest przystosowany do robienia zdjęć wodnych. A tak w ogóle przekonałam się, że robienie zdjęć z agility, to pikuś przy zdjęciach z fresbee.

Beata jaki kotek już duży :). I jak jest Sabie u nowych właścicieli?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']Było super! Kto nie był, niech żałuje.
[/QUOTE]

:mad: :mad: :mad: jeszcze jakieś sugestie? :evil_lol:

co do drzewa, to nie wiem czy to będzie takie proste.... ale mogę obiecać pomoc na 100% :razz: przydałaby się jakaś mała piła (najlepiej kilka) żeby na poczatek "obskubać drzewo" z gałązek.

co do dzisiejszego rzucania to postaram się być, o ile tylko mój organizm nie ogłosi strajku :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...