Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Ludek']Z Milem też:evil_lol: .[/quote]
[B]no to ciesze sie podwojnie!!!!!!!!!! :multi: :sweetCyb::multi: ale fajnie!! to chyba taki zbiorowy prezent na dzien dziecka!! :razz: suuuuuper!! dzieki dzieki dzieki!! :buzi: [/B]

[B]ROMAS:[/B] ja bardzo chetna do tego konkursu tylko prosze o jakies blizsze zasady!! :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='campanulla']
[B]ROMAS:[/B] ja bardzo chetna do tego konkursu tylko prosze o jakies blizsze zasady!! :evil_lol:[/quote]

Zasady sa proste .Wybieram komisyjnie rzecz ktorej psy nie robia ( akurat nasze trzy psy nie przybijaly piatki) ,uczymy w tydzien i pokazujemy na treningu kto jak nauczyl.Najlepsza para dostaje komisyjnie nagrode :-)
Teraz bedzie stawianie lapy na podkladce ,oczywiscie stawianie na komende ( lapa dowolna) ,bo po dluzszej dyskusji tylko to okazalo sie dla wszystkich psow nienauczone.
Moja Bianka przybijala piatke w domu ,przybijala rowniez poza konkursem na treningu .Natomiast w czasie konkursu odmowila wspolpracy :angryy: Wiec kto chce tego paskudnego psa :diabloti: ??Oddam !

Widze ,ze do Lublina jedzie troche Cavanowiczow ,to fajnie ,bo ja tez z Bianka jade .Moze sie spotkamy :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Romas']Zasady sa proste .Wybieram komisyjnie rzecz ktorej psy nie robia ( akurat nasze trzy psy nie przybijaly piatki) ,uczymy w tydzien i pokazujemy na treningu kto jak nauczyl.Najlepsza para dostaje komisyjnie nagrode :-)[/quote]

He,he to Milo może brać udział we wszystkich konkursach:lol: . Łapy nie podaje, piątki nie przybija, nie prosi...
No w konkursie na olewactwo nie może brać udziału.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Natalia, widze ,ze masz parcie na nagrode skoro juz wzielas sie za nauke ,poczekaj daj szanse i mi ,bo ja wolna jestem :-) i dopiero mysle o tym :-)
Mila serdecznie zapraszamy do konkursu !Jest okazja nauczyc go jakiejs nieprzydatnej sztuczki i zainkasowac za to nagrode :-)
O ludzie ,ja bede miala w Lublinie silna konkurencje ,juz sie boje :-(

Link to comment
Share on other sites

te czekolady (zresztą już zjedzone :lol::lol:) baardzo mnie zmotywowały :evil_lol:

Magda, to są już rozpiski ilościowe na Lublin? :crazyeye: czy poznałaś po spisie wystawców? :)

u nas na szczęście nie ma najgorszych konkurentów :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='talut']
Magda, to są już rozpiski ilościowe na Lublin? :crazyeye: czy poznałaś po spisie wystawców? :)

u nas na szczęście nie ma najgorszych konkurentów :D[/quote]

Poznalam po spisie wystawcow .Macie w takim razie szczescie skoro najwieksza konkurencja nie jedzie .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ewa-Jo']Asher jesteś jutro na agillity?.[/quote]Jestem, jestem. O wczorajszym treningu na smierć zapomniałam :oops:
Bugajski na szczęście już nie kuleje, ale nie jestem całkiem spokojna, zwłaszcza, że weterynarz nawet mu tej łapki nie pomacał, ani nie spytał, co było przyczyną utykania... :roll:
ps. Gratuluję wszystkim sukcesów w Pęcicach!!!! :BIG:

Link to comment
Share on other sites

[I]ja bym chetnie sie wybrala chociaz w roli widza jakby sie jakis transport znalazl...
[/I]A ja jestem podla i jade w piatek wieczorem i nocuje u rodzinki:shake: Ale w sumie Aniu, z milosci do Ciebie i Twojej(w sumie to mojej:lol:) wariatki, jezeli bylaby ona w stanie przespac dwie noce na dworzu, w towarzystwie dwoch psow malamutow, ONkomalamutki suki i mixa corgio podobnego suczki oraz 2000kotow, to zapraszam:cool3: Ew. sluze samochodem w celach podiwezienia i odebrania z dworca;)

Dziewczyny, ja chce z malym brac udzial w ktoryms Waszym konkursie! Tyle ze za tydzien jestesmy w Lublinie, wiec dopiero za dwa tygodnie moglibysmy cokolwiek zaprezentowac, no chyba ze na filmiku tez sie liczy?:razz: Ale ja mam tak nieudanego psa, ze pewnie nauka tego zajelaby nam pol godziny, tak to juz jest z klikerowym debilem:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ogromek']Ania do Bialegostoku pospiesznym jedzie sie 3h i 20 min a cena normalnego biletu to 34 zl :loveu:
trzeba to przemyslec :cool3:[/quote] myślcie, myślcie.
Jesli będę jechać, to mogę wziąć kogoś z małym psem w sobotę rano, ale powrotu nie mogę zagwarantować, bo wracać do Warszawy będę kilka dni później.

Link to comment
Share on other sites

[B]Zakla: [/B]dziekuje za propozycje :buzi: ale obawiam sie ze Twoj potwor (znaczy moj czytaj Twoj) nie przezyje takiej nocy (albo zle sie to skonczy dla tych 2000 kotow :roll:) a poza tym jesli pojade to z bratem i z aparatem!! :p ale z propozycji ewentualnego odebrania ze stacji chetnie skorzystam (zwlaszcza ze to bedzie tak wczesnie rano!! :evil_lol:)
[B]
Jana:[/B] sprawdzalam te pociagi i... odjazd mialybysmy o godzinie [B]2.56[/B]. bylybysmy wtedy na miejscu o [B]6.17[/B]... :p nastepny jest o [B]7.10[/B] ale przyjazd na miejsce o [B]10.21[/B] wiec za pozno... apropos oplaty za psa to nie wiem w koncu jak to jest na takich odcinkach ale wiem ze do wrzesnia psy i rowery jezdza bezplatnie... :eviltong: no i jak jedziemy?? [B]ja jestem[/B] jak najbardziej [B]za[/B]!! :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='PsychoSzczurek']Jeszcze musimy znaleźć szałasik, żeby przenocować...:roll::cool3:[/quote]
a po co nam szalasik? :evil_lol: przecie jest jeszcze tzw. spanie pod golym niebem!! :diabloti: no a w ostatecznosci mozna w ogole nie spac! :p zwlaszcza ze jak mialybysmy sie tam wybrac pociagiem to poprzednia noc rowniez nie nalezalaby do tych przespanych :diabloti: ale patrzcie ile atrakcji w jeden weekend bysmy mialy!! :cool3:

[SIZE=1][FONT=Garamond]poza tym [U]my[/U] mamy namiot![/FONT] [/SIZE]:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...