Jump to content
Dogomania

CAVANO Dream Team


PATIszon

Recommended Posts

Ale ona może dopiero wieczorem. :eviltong: A dobrymi nowinami trzeba się dzielić. :eviltong:


I napiszę jeszcze coś: Szczególne wyrazy wdzięczności należą się [U][B]Iwonie[/B][/U], której zdolność i cheć robienia wszystkiego od ręki, w tym momencie, spowodowały, że załatwiłyśmy teren w ciągu 1,5 godziny. Poza tym ona ten teren znalazła. Mało tego, załatwiła (wstępnie) transport przeszkód.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 10.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='stereo']Bedę pierwsza, będę pierwsza:
[SIZE=7][COLOR=Sienna]MAMY TEREN !!!!!!!!!
[SIZE=2][COLOR=Black]
Przy trasie Siekierkowskiej. Od zaraz. Z miejscem na przeszkody. Wszystko już ustalone, pan na pytanie "kiedy możemy zacząć?" odpowiedział "nawet jutro". ;)

Przepraszam, dziewczyny, ale nie mogłam się powstrzymać ;)[/COLOR][/SIZE] [/COLOR][/SIZE][/quote]
suuuuuuuuuuuuuuuuuper :bigcool::bigcool::bigcool::sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: nawet nie wiesz jak się cieszę :loveu:

Iwonko, DZIĘKUJEMY! :Rose::Rose::Rose:

ta wieelka zielona plama to nasz teren?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='stereo']Dokładnie to to jest ten teren: [URL]http://img242.imageshack.us/img242/4075/terenoc3.png[/URL]

Tusek, wstępnie transport przeszkód został zaplanowany na piątek. Więc jeśli wszystko się uda, to za tydzień![/quote]
wydaje mi się, czy ten teren jest większy od poprzedniego? :)

ale byłoby świetnie jakby już za tydzień wypalił trening :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='#Vera#']Wybiegając trochę w przyszłość, zadam pytanie: czy będzie tworzyć się w najbliższym czasie jakaś grupa początkująca? Czy dopiero na wiosnę? Mam kilku kandydatów ;)[/quote]

zaloguj sie na naszym klubowym forum i tam zadawaj takie pytania... w koncu wlasnie po to powstalo... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajcka']Zalogowałam sie na tamtym forum ale nie moge go czytać.
Pojawia mi sie komunikat ze tylko uprawnieni użytkownicy mogą czytać temat???????Co zrobic?????????[/quote]
Uprawnienia nadaje Lidka, przepraszam PANI LIDKA :lol: . Zwróć się do niej bardzo grzecznie, to może Ci cóś nada :modla: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Mokka']Uprawnienia nadaje Lidka, przepraszam PANI LIDKA :lol: . Zwróć się do niej bardzo grzecznie, to może Ci cóś nada :modla: .[/quote]

:mad: :mad: :mad:

Ktoś sie zarejestrował, ale nie wpisał info w temacie nasze nicki. Podana strona www nie działa więc po tym poście na dogo mogę się tylko domyślać, że to Ty.
Wpisz się na forum Cavano w ww temacie i nadam CI uprawnienia.:)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...