Jump to content
Dogomania

Majkel nareszcie w domu - Tym razem już na stałe i odpowiedzialnie :)


Marinka

Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='mari23']ciekawe, jak Majkel z Jasiem się dogadał :)[/QUOTE]

Zgrzytów nie było. Wiolka dziś w rozmowie ze mną bardzo chwaliła Majkela :)
Chłopak już nie ma prawie wcale żadnych lęków, daje się pogłaskać nawet obcym :)

[quote name='Kamila Proc']aha, to niedlugo. bo juz sie balam[/QUOTE]

Ja też...bo szczerze mówiąc bardzo tu Wiolki brakuje :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marinka']Witaj Wiolka :)
Sieropsiniec...kurdupelek to tak pieszczotliwie :) To z sympatii do Majkela :) i jego wielkiego ducha :)[/QUOTE]
Milosz ma dzisiaj zly humor.... Przejechal krolika na drodze bo wyskoczyl mu znienacka..
Milosz to taki czlowiek ze chocby jechal 100 na godzine to zabie miejsca ustapi a tu pach - kroliczek.. Nazwalismy go stefan i musielismy go pochowac:(
Milosz jest niepocieszony

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']tiaaa pprawie ma juz 24 godziny czyli 1 dzien;p) kurde ciekawe co Majkel powie na nowa towarzyszke sfory;)[/QUOTE]

Wiesz co...tak sobie myślę...Karinka pachnieć będzie Tobą...pomyśli...co jest kurde...psychologa potrzebuję, rozdwojenie mam?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Majkel podobno grzeczny;) Dziarsko kroczy po ulicach Rzeszowa z Malgosia u boku- sero strachu :)[/QUOTE]

Potwierdzam :) też gadałam :) I nawet socjalizuje Fenka :) Fenek łazi za nim wszędzie bez strachu (a to strachulec)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wiola&Miłosz']Majkel ma cudowny dar;) Kto go poznal wie ze tego psa trzeba kochac i trzeba mu ufac.. jest niesamowity:)[/QUOTE]

Oj tak...on ma coś takiego w oczach...nie można obok niego przejść obojętnie...on jest kwintesencją miłości <3

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...