Jump to content
Dogomania

Kejti znalazła DOM


Betbet

Recommended Posts

  • Replies 409
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Telimenka']Bardzp dobrze, że znalazła taką rodzinę :). A wiadomo coś jak tam jej zapędy niszczycielskie?[/QUOTE]

jak na razie zadnych zniszczen nie ma. bo - po pierwsze primo prawie caly czas ktos tam jest, a po drugie primo - jak wychodza wszyscy razem - pies jest w kojcu w ogrodzie. tak rozwiazali problem ;)
na szczescie maja duzy ogrod i kojec po ich poprzedniej suni ...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telimenka']No ja rozumiem, jeżeli Państwo są ogarnięci to sobie dadzą radę i będzie ok:). Chodzi mi o to, że nie zgodziłabym się z tym, że "listonosze od tego są" i rzecz można zbagatelizować :).[/QUOTE]

było zaskoczeniem ale skoro facet wchodzi na posesje, gdzie jest tabliczka z ostrzeżeniem to sam jest sobie winien
pies zachował się tak jak powinien, człowiek dał dupy
do mnie kiedyś też wlazł, nawet na przedpokój facet - akwizytor od drzwi
wychodzę z łazienki a tu palant, wiadomo jak mogłam zareagować- gość z domu wyrywał biegiem a Nuka , która wyskoczyła z kojca dokończyła dzieła i byłam z niej bardzo dumna :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Betbet']olenka mimo tego, że nie znasz mnie już i mam się walić nie chodziło mi o to ,że nie wejdziesz i nie napiszesz, tlyko o to że Ilona wyjechała, a Ty różnie masz czas.


Ja mogę podmienić trójmiasto. Jeśli możesz przezwyciężyć nienawiść, to podaj mi po prostu którego psa tam wsadzić. Jeśli będziesz mogła, to powinna wpłynąć wpłata od wszpasi na konto schronu dla Kejti, potwierdź to proszę.

Z bazarku na Kejti zostanie kasa, po spłaceniu faktury i rachunku. Czy jest jakiś cel priorytetowy w schronisku?[/QUOTE]
wpłynęło 20 zł, dziękuję

Link to comment
Share on other sites

Tak ,znaleziona. Cud totalny, upór właścicielki na maxa. A do tego patafiaństwo i niemoc policji absolutna...


[url]http://www.dogomania.pl/threads/174181-ODNALEZIONA-po-niemal-2-latach!-Skradziona-suczka-West-Daga!-Hurra!/page32[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...