Jump to content
Dogomania

Kraków WILCZEK BORYS znalazl swoja przystan MOZLIWE ZE W TYM TYGODNIU SPLACIMY DLUG!!


missieek

Recommended Posts

gdzie psiak jest jest napisane w pierwszym poscie
KLUCZE KOLO OLKUSZA

najblizsze schronisko olkusz --> nie radze

hotel --> musi ktos bywac w danym hotelu i go dogladac


informacja jest od kolezanki z pracy mojej mamy
kolezanka ta dowiedziala sie ze jeden z facetow chetnie odda psa
poinformowala mame a ja zaraz tu napisalam

o tym psiaku juz wiedzialam wczesniej
ale wtedy nikt sie go nie chcial pozbyc
teraz jest okazja
mam nadzieje ze ta osoba sie nie rozmysli
ja z mama moglabym sie umowic przez kolezanke mamy na odbior psa
ale do mnie nie moze przyjechac bo mam juz za duzo zwierzynca na tymczasie

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[QUOTE]MARCHEWAA może do hotelu w Azylu Dla Zwierząt w Żorach?Trzeba zapytać Admina jak to dokładnie wygląda,ile kosztuje doba?Trzeba coś zrobić[/QUOTE]
Doba bez wyzywienia(czyli psiak ma swoje jedzonko dostarczonone)to jak sie nie myle 5.50zł,a z wyzywieniem ok. 11zł,przy czym pies musi miec aktualna ksiazeczke zdrowia.

Link to comment
Share on other sites

O rany... co z tym biedaczkiem?


[quote name='MARCHEWA']Wiem,że to nieprzemyślane rozwiązanie.To jeżeli nie hotel, to może jakieś schronisko,lepsze to niż mieszkanie z 3 katami![/quote]

On stamtad moze pojechac co najwyzej do *ol* bo z nimi gmina ma podpisana umowe. Jesli ktos zna jakies schronisko w okolicy, ktore ma jako takie warunki i mozliwosc go przyjac to i owszem bo w *ol* to trafi z deszczu pod rynne:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MARCHEWA']To i tak możemy oddać go do Azylu,tylko nie do hotelu,tylko jako bezdomnego,znalezionego psa.[/quote]
to nie jest najlepsze i przemyslane rozwiązanie. Po pierwsze umieszczenie go jako znalezionego wcale nie jest takie łatwe (nie będę teraz się rozwlekać dlaczego). Ponadto każdy nowy pies jest zagrożeniem dla pozostałych już po kwarantannie, bo one pojada do schronu w Mysłowicach.
Hotel ok, ale myśle, że w okolicach Krakowa jest wystarczająco dużo hoteli i bez sensu jest go jeszcze przewozić ponad 100 km.
Czy ktoś ma jakieś info co z psiakiem?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...