Jump to content
Dogomania

Kraków WILCZEK BORYS znalazl swoja przystan MOZLIWE ZE W TYM TYGODNIU SPLACIMY DLUG!!


missieek

Recommended Posts

  • Replies 364
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A moze jednak ten hotelik??W Katowicach na zawodziu jest, zawsze jezdze tamtedy do szkoly i jesli co moglabym dogladac codziennie psiaka bo niestety na tymczesie mam juz szczeniaka chyba ze od przyszlego tyg ale od razu mowie ze niestety niebede miala pieniazkow by hotelik czy weta oplacic(odrobaczenie i zaszczepienie szczeniaka, wysterylizowanie mojej suni)no i niestety z kasa licho:(

Link to comment
Share on other sites

a nie może wziąść jakiś znajomych do pomocy i towarzystwa...??? ;) wiadomo że samemu nie za bardzo...:roll:
umieście go gdziekolwiek byle nie został z tymi katami a na pewno finansowo damy radę...ja cosik dorzucę i myślę że jeszcze ktoś też pomoże...:roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Slapcio nie odbiera, musze spróbowac potem...zastanówmy się: jak jej uda sie po niego pojechać (tylko sama tam jechać nie może) to trzeba psa ulokowac narazie w hoteliku, może kase uda się uzbierać, a jak bedzie łagodny wilczek to na tymczas u Złotej...

Link to comment
Share on other sites

Właśnie rozmawiałam ze Slapcio. I sprawa wyglada tak: ona codziennie pracuje do późna, więc po psa mogłaby pojechać ale wieczorem. Mieszka tam za krótko, więc nie ma kogo wziąść, konieczne są osoby z okolic, które z nią tam pojadą!!!! Jak wygląda sytuacja? Czy oni psa oddzadzą? Czy z nimi jest to uzgodnione? Jak obca osoba przyjedzie i co? Poprostu go weźmie? Slapcio może go zawieźć do Katowic ale w przyszłym tygodniu i z osoba towarzyszącą...Narazie tyle...I co radzicie? Czy są osoby z okolic???Do pomocy? I kto ma kontakt z Misiek jak wygląda sprawa uzgodnień odbioru?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...