Jump to content
Dogomania

Kajunia po latach samotności wreszcie w swoim domku.


Becia66

Recommended Posts

Przed chwilą dzwonił Pan, porozmawialiśmy i ...i tyle. Pan ma suczkę wziętą ze schroniska w Łodzi, która jest strasznie o Pana zazdrosna, tak, że nawet żona boi się do niej podchodzić, a córka piętro wyżej ma malutką suczkę. I co tu więcej pisać, przedstawiłam sytuację i ...pożegnaliśmy się. Podesłałam Panu Ozika i Tobika, ale Pan chciał malutką suczkę. Kaja przypomina im wcześniejszą sunię, którą ktoś im otruł. Ech...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Czyli zapewne zapędy ucieczkowe oraz skłonność do "burd" i awantur[/QUOTE]

Jakbym byla Kają to bym nie uciekala z takiego ladnego domu... I ogród, jak w bajce...
Nawet sklonności awanturnicze bym poskromila ... ;)
Naprawdę szkoda, że nic z tego nie wyszlo. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Halo !!!!! wszyscy w przytulisku !!! WSTAJEMY !!! - słońce piękne i kości grzejemy - starzy i młodsi - mali i duzi - ja od rana już wszystkie dokumenty przygotowałam i 5 pierwszych uchwał na spotkanie stowarzyszenia - jak skrzydła rozwiniemy to każdemu kanapę do boksu kupimy i teren tak osuszymy, że pańcie w szpileczkach będą tłumnie po Kajki i Ślepki i Sońki i Terrki i Dinga i Budryski i Benie i ...... kto mi jeszcze został???? no Kto ? OZZIKI Guziki przychodzić !!!! Boję się, żeby nie trzeba specjalnego kursowego autobusu zapewniać jak do TESCO jak tłumy ruszą - a ruszą już wkrótce :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Irka']Halo !!!!! wszyscy w przytulisku !!! WSTAJEMY !!! - słońce piękne i kości grzejemy - starzy i młodsi - mali i duzi - ja od rana już wszystkie dokumenty przygotowałam i 5 pierwszych uchwał na spotkanie stowarzyszenia - jak skrzydła rozwiniemy to każdemu kanapę do boksu kupimy i teren tak osuszymy, że pańcie w szpileczkach będą tłumnie po Kajki i Ślepki i Sońki i Terrki i Dinga i Budryski i Benie i ...... kto mi jeszcze został???? no Kto ? OZZIKI Guziki przychodzić !!!! Boję się, żeby nie trzeba specjalnego kursowego autobusu zapewniać jak do TESCO jak tłumy ruszą - a ruszą już wkrótce :)[/QUOTE]

i co udało się

Link to comment
Share on other sites

Jutro cię Kajuniu Agula odwiedzi, a ja dzisiaj zrobiłam ci mały pakiecik:
[B]przygarnij zwierzaka,
adopcje psów,
olx,
adopcja psa,
morusek,
gumtree,
tablica,
e-zwierzak,
cafeanimal,
krakusik,
cwirek,
ojej,
przemyślak,
rzeszowiak,
tarnowiak,
rzeszow24,
sanok24,
krosno24,
podkarpacie24,
kokosy,

[/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...