Jump to content
Dogomania

jak długo może stać otwarta puszka?


motylek1007

Recommended Posts

[quote name='motylek1007']jak długo może stać otwarta puszka dla psa? ja sie staram zużyć całą w ciągu 3 dni i stoi w lodowce zawsze.
Kupuje małe puszki/tacki, bo karma mokra jest mi potrzebna tylko do konga[/QUOTE]

U mnie puszki też stoją w lodówce trzy dni. Jednak przekładam zawartość puszki do plastikowego zamykanego pojemnika.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 1 month later...

Witam,
ja sie dowiedziałem, że puszka nie bardzo może stać otwarta jakiś czas. Dlatego przekładam jedzonko do pojemnika plastikowego i do lodówki.
Trujące związki mogą się przedostać do pozywienia. Tak mi polecił weterynarz.
To samo dotyczy puszek dla ludzi. Lepiej przełozyć po otwarciu puszki jedzenie do pojemnika i do lodówki.
A jedzenie w pojemniku powinno być góra 2 dni. Później już śmierdzi.
Pozdrawiam,
Daniel
[url]http://carmenmojpsiak.blogspot.com/[/url]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 years later...
  • 3 weeks later...

Ja zrobiłem kiedyś test i zostawiłem otwartą puszkę w lodówce na dwa tygodnie. Po tym czasie zawartość podeschła, ale zapachowo nic się nie działo. Smakowo nie wiem, bo sam nie próbowałem, a psu tym bardziej nie miałem serca dać;). W każdym razie obawiam się, że tam jest więcej konserwantów niż samego jedzenia.

Link to comment
Share on other sites

Wszystko zależy jakie puszki kupujesz... Ja staram się wybierać karmy bez konserwantów. Jest na rynku dużo bardzo dobrych puszek z wysoką zawartością mięsa i tylko mięsa (bez zboża) taka puszka nie postoi nawet w lodówce długo. Nie są to puszki po 5 zl za 1,25 kg a 10 zł za 400g

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...