Jump to content
Dogomania

World Dog Show Poznań


Sebastian

Recommended Posts

[quote name='Nela'][B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]Hihihihihi [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=red]WINKO JUZ KUPIONE !!!!!!!!!! :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :loveu: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=#ff0000]5 butelek chyba wystarczy na rozgrzewke co????? :evil_lol: :cool3: :loveu: [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=black]A mozna mnie rozpoznac po "KROWIE NA SMYCZY" - rasa normandzka z tego co tu mowia hihihihihi[/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]no i Olga z Zoé tez bedzie !!!!!!![/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3](bo tu widze ze wiecej jest stafffikowcow niz amstaffiakow - a ja z tej drugiej rodziny - mam nadzieje ze to nikomu nie przeszkadza !!!)[/SIZE][/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3]Pozdrawiam !!!! [/SIZE][/FONT][/B][/quote]

Czy ta degustacja win odbędzie się przed, w trakcie czy po wystawianiu??? :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='blaira']Strumyk , a nie ma mozliwosci zeby ktos wystawil Ci lindki?[/quote]
ano niestety nie mam nikogo :roll:
[QUOTE] Kurcze strasznie beznadziejna sprawa ze na ostatnia chwile okazuje sie ze brzydko mowiac ... dooopa:shake:[/QUOTE]
dokladnie :placz::placz::placz::placz:
ale co do swiatowek to jest jest jeszcze szwecja ;-)

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]No ja tak planuje przed i wtakcie no i po tez!!!! hihihihi:evil_lol: :loveu: !!!! przed na rozluznienie , w trakcie to jakos bedzie lepiej sie rozmawialo, no i po tak zeby dluzej sie gadalo!!! aaa i nawet kupilam serek - nie duzo no ale zawsze cos !!! no i do zobaczyska na wystawie bo wlasnie wyjezdzamy za pol godzinki!!!!!! hihihi :evil_lol: [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Strumyk tak mi żal! A chiałam Cię poznać i pogadać na temat klikera i w ogóle! A nie może ktoś psa porwać i dowieść do Poznania? Ja chętnie wystawię :razz:;)

Co do wina to ja idę robić bułeczki :cool3: i będziemy popijać i zagryzać :D byleby nie za dużo przed wejściem bo potem to już za ciężko będzie wystawiać :evil_lol: Do zobaczyska :D my wyjeżdzamy jutro.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asztir']Strumyk tak mi żal! A chiałam Cię poznać i pogadać na temat klikera i w ogóle! A nie może ktoś psa porwać i dowieść do Poznania? Ja chętnie wystawię :razz:;) [/quote]
A nawet nie wiesz jak mi zal. Hmm, w sumie Lindzik na ciasto watrobowe to by na pewno ladnie z Toba stala, ale nie mam nikogo kto te moja szalona glowe wezmie
Ale na pewno kiedys sie skusze na jakas wystawe na PD i na pewno sie wtedy spotkamy, a psiury poszaleja. Bo Lindzik lubi wystawy, ale tylko przed i po wejsciu na ring. Pokazywanie sie jest gorsze niz szalenstwa :)

Link to comment
Share on other sites

No to juz co nieco sie wywiedzialam :)

Psy
mlodziez - 1 lokata - CEST !!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi:
posr. - 1 lokata - Carbo !!!!!!!!! :multi::multi::multi::multi::multi:

Siostrzyczka Lindzika (Lucrecia Borgia) doskonala
:laola:

Z tego co wiem, to w sukach dafodile wymietli duzo w psach

Ale ogromniaste gratulacje dla dziewczyn. No po prostu pieknie :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:

[SIZE=4][B][COLOR=Red]Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

Strumyk dzięki przeogromne raz jeszcze :modla::modla::modla:
Na zdjęcia to pewnie poczekamy sobie troche... :placz:
Ja tu zwariuje przed kompem... w dobie laptopów, komórek z aparatami ,zdalnego internetu ... siedzimy i czekamy wgapieni z monitory (przynajmniej ja :sadCyber:)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MAMBA']Ja tu zwariuje przed kompem... w dobie laptopów, komórek z aparatami ,zdalnego internetu ... siedzimy i czekamy wgapieni z monitory (przynajmniej ja :sadCyber:)[/quote]
dokladnie, co najmniej jak na dlugooczekiwany list dostarczany przez poczta polska :)
rowniez lacze sie z Wami w bolu, ze nie moglam tam byc :-(
Linda siedzi w domu, zamiast bawic sie na wystawie i w miedzyczasie wskoczyc na ring
ja w robocie - zamiast wystawiac Linde i ogladac inne psiury
Ale jak widac nie moglam wytrzymac i musialam zadzwonic :)
no to teraz czekamy do jutra na pelne wyniki na stronie i na wystawiajacych az sie zlituja i cos wrzuca :)

Link to comment
Share on other sites

Tak na przyszłość trzeba coś pomyśleć... złożyć się na sprzęt do relacji live on internet :evil_lol:

Bólowo sie chyba nie przyłącze bo od rana na przeciwbólowcach (ciśnienie mnie dobija) a teraz sobie popije... ale rozpaczliwe party to coś zdecydowanie dla mnie... a za godzine to będzie juz mega rozpaczliwe....:comp26::grab:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...