Jump to content
Dogomania

World Dog Show Poznań


Sebastian

Recommended Posts

  • Replies 256
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Strong Stael Billy Banter - champion

Heiter Krieger Welasques - open
Maximus Gladiator - open

Jocker Our Choice - intermediate

Heiter Krieger Goya - junior
Rus Terrier Glorious Goblin - junior


Zican's Zuper Zin for Warmasters - champion

Heiter Krieger Alix - open

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście Diabelskiego Uśmiechu :p nie zabraknie w liczbie sztuk 2 ??? ;)

Cerberus Skordatura-champion
Wonderful Woman -młodzież
jak zrobią klasa od 2 miesięcy , to też będę miała co pokazać ;):razz:

Ale jak nie będziemy biegali , to nie jedziemy :evil_lol: , bo mam hendlerów , którzy muszą zrzucić małe conieco :evil_lol: :eviltong:

No, ale będzie oglądania i nigdzie zagranice nie trzeba jechać , uff...;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]
Dobra, zlituję się, podam ilościowa stawkę, bo już niedługo wystawa ale.. nie jest to sprawdzone na 100% więc proszę nie krzyczeć jeśli się nie sprawdzi ;-)
Psy
klasa szczeniąt - 15
klasa młodzieży - 48
klasa pośrednia - 31
klasa otwarta - 47
klasa użytkowa - 1
klasa championów - 60
klasa weteranów - 8
Suki
klasa szczeniąt - 25
klasa młodzieży - 42
klasa pośrednia - 34
klasa otwarta - 48
klasa użytkowa - 1
klasa championów - 51
klasa weteranów - 3
[/QUOTE]

na stonie sa calkowicie inne dane??? to ktore sa prawdziwe????

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]należy do Beaty G.[/QUOTE]

No to tutaj musisz nadrobić zaległości Cerberus jeżdzi teraz pod szyldem Diabelskiego Uśmiechu, już od dłuższego czasu, zresztą.


[QUOTE]A ja myślałam, że Cerberus jest z hodowli Ewy Jamrogi[/QUOTE]

proszę mi wytłumaczyć w takim razie z jakiej hodowli na wystawy jeżdzi/ła ALFA Skordatura ?
bo nie rozumiem ?

tomasz olejarczyk

Link to comment
Share on other sites

Cyrus ma też swoja osobistą stronkę [URL]http://www.cyrlandia.republika.pl/[/URL] ,która mnie podoba sie bardzo :cool3: świetna jest fotorelacja .... Gratki dla Beatki ;)

Do zobaczyska ..w Poznaniu.. ale będzie ludzisków :evil_lol: .. a juz nie wspomnę o psiskach .. mam nadzieję,ze sie nikt nie "pogryzie" w tym "tłoku" :mad: :eviltong: :multi:

Pozdr.. ;)

Link to comment
Share on other sites

Akurat stronę Cerberusa widziałam (bardzo ładna) i tam nic nie pisze, żeby Cerberus zmienił właściciela ani to, że jest w hodowli Diabelski Uśmiech. A strona jest stosunkowo nowa i nadal w tworzeniu. Przejrzałam też tegoroczne katalogi z wystaw i nadal Beata jest wpisana jako właściciel. Opieram się na tym, co jest podane do publicznej wiadomości i widzę pewną sprzeczność, która moim zdaniem wymaga wyjaśnienia. :razz:
W tym świetle jest mała różnica pomiędzy MOJĄ Alfą Skordatura, która dała początek hodowli Stawka Większa niż Życie a Cerberusem Skordatura.;)

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE] A strona jest stosunkowo nowa i nadal w tworzeniu[/QUOTE]
tą stronę sam zakładałem jakieś 2 lata temu , a pies ma 3 ,wiec nie powiedziałbym żeby była nowa , ale i tak nie wiem o co chodzi.
[QUOTE]W tym świetle jest mała różnica pomiędzy MOJĄ Alfą Skordatura, która dała początek hodowli Stawka Większa niż Życie a Cerberusem Skordatura.[/QUOTE]

chcesz mi powiedzieć , że jak moja lady umrze , to wszystkie psy w mojej hodowli a z innym przydomkiem będą jeżdziły na wystawę z hodowcą od którego je kupiłem i będą w jego hodowli ? hahahahaah!

chcesz mi tez powiedzieć , że jak sprowadze psa z honolulu , z przydomkiem "kiełbaska" , to owy pies będący moją własnością będzie jeżdził na wystawy z hodowli " kiełbaska " hahahah!

szkoda gadać.
tomasz olejarczyk

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]chcesz mi tez powiedzieć , że jak sprowadze psa z honolulu , z przydomkiem "kiełbaska" , to owy pies będący moją własnością będzie jeżdził na wystawy z hodowli " kiełbaska " hahahah!
[/QUOTE]
???????? [B][FONT=Comic Sans MS]no sorki ze sie wtrace, ale to chyba normalne??? przeciez ty go tylko "zakupiles" a nie jest urodzony w twojej hodowli - mozesz ewentualnie podac obydwa przydomki ale psu "iminia" nie zmienisz???[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]bo oficjalne imie to podaje sie z przydomkiem!! no przeciez tak w pedegree pisza nie?? no a jak zapiszesz takiego psa na wystawe?? no chyba ze hodowla kielbaska da mu takie imie ale i tak zostanie ono z ich przydomkiem... dla mnie to normalne...[/FONT][/B]
[B][FONT=Comic Sans MS]ale sie nie wtracam... sie nie znam jeszcze tak dobrze ale probuje zrozumiec pewne reguly hodowlane...[/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Chachachacha, hihihihi ale pomieszanie z pomerdaniem, posty się poprzestawiały.
Wy już nie macie się o co kłócić? Specjalnie biorę wolny dzień żebym mogła przyjechać na światowkę i każdemu zrobić zdjęcia (szkoda, że na hali) i atmosfera ma być bombowa!
Jakby ktos potrzebował handlera, to mam wolne ręce i będe bez piesa :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[B][FONT=Comic Sans MS]Pani Marto a ASTy tez Pani wystawia??? no i moze przydaloby sie zorganizowac jakis "poczestunek" ??? ja moge dostarczyc francuskie wino i whisky .... ale to tylko taka skromna propozycja..... :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/FONT][/B]

Link to comment
Share on other sites

Ależ ja się nie kłócę. Zauważyłam pewną nieścisłość i liczyłam na jej wyjaśnienie. A do tej pory tego wyjaśnienia nie uzyskałam.:shake:

Oglądam wiele stron i zawsze jak ktoś ma psa z innym niż własnym przydomkiem hodowlanym, to domniewywam, że jest jego własnością i nie widzę żadnego problemu w tym, że dany pies reprezentuje tę hodowlę, w której żyje.
A jak ktoś reklamuje na swojej stronie psa, który nie jest jego własnością, to podaje informacje : właściciel/owner XY albo link do właściciela.

Gdyby na jednej lub drugiej stronie była taka informacja, to nie pisałabym nic na ten temat.

I to z mojej strony wszystko. Przykro mi [B]tomo[/B], że odebrałeś moją uwagę jako atak z mojej strony, co nie było moją intencją. Liczyłam po prostu na wyjaśnienie lub sprostowanie. Najwyraźniej jednak moje zainteresowanie tą sytuacją poruszyło jakąś czułą strunę... Tym bardziej, że twoje odpowiedzi nijak się mają do tego co napisałam.

Link to comment
Share on other sites

Gdybym teoretycznie wpadla na pomysł, że warto pokazać w weteranach VICTORY MARCH Pullera, to zapewne pojechałby na wystawę jako reprezentant mojej hodowlii bo jestem jego właścicielem, chociaz przydomku nie ma Port Erin. Ale fakt faktem, że na siebie zaczyna się pracować jak sie wystawia psy z własnym przydomkiem, wcześniej pracuje się na konto hodowcy od którego kupilo się psa. Ja też pierwsze słyszę, że Cerberus ma jakiś związek z Diabelskim Usmiechem i to raczej o to chodzi w tym wszystkim, co nie zmienia znowu kolejnego faktu, że kłócić sie o takie rzeczy nie ma sensu.

Trochę inaczej wygląda kwestia psów, a inaczej suk tak na marginesie.

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem jakie my mamy pokoje , ale impreze zawsze da się zrobić :cool3: No to jakie pieczemy ciasto?! Ja się zgłaszam z sernikiem :evil_lol: chyba, że chcecie coś innego :D może być piegusek z makiem :lol: tylko nie robie nic z masą! A na wino nikt mnie nawet nie musi namawiać, sama wezmę kubeczek na takie pychoty :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...