Jump to content
Dogomania

Sznuki bez łapki i sierści! Jest chory! :( Za TM [*] :(


Mysia_

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Łysa już jest na tymczasie:lol: u pewnej Patrycji... Na szczęście goi się pięknie, bo oglądałam zdjęcia z dnia przyjęcia i to była rzetelna tragedia:-( -rany wszędzie, odparzenia... teraz już nie ma ran, odparzenia się goją... wygląda na to, ze to nie żadna choroba, tylko efekt koszmarnego zaniedbania:angryy: Na razie wygląda jak grzywacz afrykański;) czyli krzyżówka chińskiej grzywki z likaonem... po tym ostatnim ma ogon uszyska i postawę;) ale już zaczyna zarastać. Jest naprawdę piękna i taka... elegancka. I grzeczna. I całuśna.
No i muszę przyznać, że podleczyli ją skutecznie w schronie. Ale wiadomo... zimno się robi, futra niet, izolatka potrzebna... a w domku jest ciepło, bezpiecznie i mam nadzieję, że niedługo wróci do normalnego wyglądu- chociaż płaszczyk będzie chyba potrzebny, bo włoski nie rosną aż tak szybko;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn']Łysa już jest na tymczasie:lol: u pewnej Patrycji... Na szczęście goi się pięknie, bo oglądałam zdjęcia z dnia przyjęcia i to była rzetelna tragedia:-( -rany wszędzie, odparzenia... teraz już nie ma ran, odparzenia się goją... wygląda na to, ze to nie żadna choroba, tylko efekt koszmarnego zaniedbania:angryy: Na razie wygląda jak grzywacz afrykański;) czyli krzyżówka chińskiej grzywki z likaonem... po tym ostatnim ma ogon uszyska i postawę;) ale już zaczyna zarastać. Jest naprawdę piękna i taka... elegancka. I grzeczna. I całuśna.
No i muszę przyznać, że podleczyli ją skutecznie w schronie. Ale wiadomo... zimno się robi, futra niet, izolatka potrzebna... a w domku jest ciepło, bezpiecznie i mam nadzieję, że niedługo wróci do normalnego wyglądu- chociaż płaszczyk będzie chyba potrzebny, bo włoski nie rosną aż tak szybko;)[/quote]


:loveu: :loveu: :loveu: cuda w tym watku...:multi: pewna Patrycja..szybko dzialasz
brawo:loveu: :loveu: :loveu:
czy dasz rade zdjac z niej wymiary..?:crazyeye:
pewna sszczecinianka jest nimi zainteresowana...;)

Link to comment
Share on other sites

Porównujemy z moją mamą wymiary i stwierdziłyśmy że miara a miara to różnica .. -> I tak patrząc na Sznukiego i mojego Miśka to wydają się podobni prównując ich wymiary Sznuki wychodzi jak dziwadło natury bardzo długie i w ogóle. Może wymiary są dobre ale punkty mierzenia różne. Czy mógłby ktoś np. na zdjęciu Sznukiego narysować i opisać te długości jak to było mierzona pozwoli to unkinąć błędów.

Odebrała paczkę z poczty. Ta kamizelka jest fajna ale ten szaliczek chociaż SZnuki jest bez sierści to przecież się biedak ugotuje w tym :lol: Ktoś coś tu mi pisał (albo na pw) o jakimś polarku ...

Link to comment
Share on other sites

HebaNoca .. taki polarek bedzie super .. koszty ubranka to byly by wlasciwie tylko przesylki a to kwota ok . 2,50 przeslane priorytetem , dochodzi na drugi dzien .. ja mam jeszcze taka ortalionowa kurtke to mozna na wierzch .. jak ktos ma moze cos takiego nie przemakalnego to tez by sie zdalo.. nawet zamek mozna wykorzystac . dlugosc mierzy sie mniej wiecej od miejsca gdzie konczy sie szyja a zaczyna kregoslup grzbietowy .. ciut ponizej obrozy do nasady ogonka... reszte wymiarow Pixi podalam Ci na pw .. mozesz to skopiowac jak trzeba .:p

Link to comment
Share on other sites

mama Magea przymierza sie do uszycia chyba dla Sznukiego...polarek namiejscu miala chyba tez korenia...moze w tym ukladzie ten polarek przeznaczylabys dla Lysej slicznotki i gdyby dla Lysej slicznotki moglaby uszyc Rea..to do niej ten polarek moglby powedrowac

sunka wszak golutenka jak swiety turecki...
nie mam nic na gg od Rea...

Link to comment
Share on other sites

Pixi.. napisalam Ci juz dwa razy na gg na podany w pw nr.. podalam Ci raz jeszcze ,..potrzebne sa takie wymiary :[URL="http://www.dogomania.pl/forum/1.dlugosc%20grzbietu%20,%20od%20karku%20%20%28%20mniej%20wiecej%20od%20miejsca%20gdzie%20konczy%20sie%20szyja%20a%20zaczynaja%20lopatki%20%29%20do%20ogonka%20+%20dlugosc%20tzw.%20Golfa%20,%20czyli%20szyjki%20,%20%28%20bedzie%20mu%20cieplej%20%29%202.%20obwod%20klatki%20piersiowej%20tuz%20za%20lapkami%20przednimi..%203%20.%20obw.%20brzuszka%20przed%20siusiakiem%20jakies%204%20cm.%20...4%20.obwod%20szylki%20przy%20karku%20i%20u%20gory%20,%20jak%20konczyl%20sie%20bedzie%20golf.%20...%205%20.%20obwod%20lapki%20przedniej%20u%20gory%20i%20obw.%20uda%20tea%20u%20gory.%20znac%20wymiary%20:"]1.dlugosc grzbietu , od karku ( mniej wiecej od miejsca gdzie konczy sie szyja a zaczynaja lopatki ) do ogonka + dlugosc tzw. Golfa , czyli szyjki , ( bedzie mu cieplej ) 2. obwod klatki piersiowej tuz za lapkami przednimi.. 3 . obw. brzuszka przed siusiakiem jakies 4 cm. ...4 .obwod szylki przy karku i u gory , jak konczyl sie bedzie golf. ... 5 . obwod lapki przedniej u gory i obw. uda ten u gory...[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Re-a']Pixi.. napisalam Ci juz dwa razy na gg na podany w pw nr.. podalam Ci raz jeszcze ,..potrzebne sa takie wymiary :[URL="http://www.dogomania.pl/forum/1.dlugosc%20grzbietu%20,%20od%20karku%20%20%28%20mniej%20wiecej%20od%20miejsca%20gdzie%20konczy%20sie%20szyja%20a%20zaczynaja%20lopatki%20%29%20do%20ogonka%20+%20dlugosc%20tzw.%20Golfa%20,%20czyli%20szyjki%20,%20%28%20bedzie%20mu%20cieplej%20%29%202.%20obwod%20klatki%20piersiowej%20tuz%20za%20lapkami%20przednimi..%203%20.%20obw.%20brzuszka%20przed%20siusiakiem%20jakies%204%20cm.%20...4%20.obwod%20szylki%20przy%20karku%20i%20u%20gory%20,%20jak%20konczyl%20sie%20bedzie%20golf.%20...%205%20.%20obwod%20lapki%20przedniej%20u%20gory%20i%20obw.%20uda%20tea%20u%20gory.%20znac%20wymiary%20:"]1.dlugosc grzbietu , od karku ( mniej wiecej od miejsca gdzie konczy sie szyja a zaczynaja lopatki ) do ogonka + dlugosc tzw. Golfa , czyli szyjki , ( bedzie mu cieplej ) 2. obwod klatki piersiowej tuz za lapkami przednimi.. 3 . obw. brzuszka przed siusiakiem jakies 4 cm. ...4 .obwod szylki przy karku i u gory , jak konczyl sie bedzie golf. ... 5 . obwod lapki przedniej u gory i obw. uda ten u gory...[/URL][/quote]


piszesz i piszesz...a ja nie mam Twojego numeru wprowadzonego..i nic nie dostaje..:oops: :oops: bo mam takie glupie gg:angryy:

zaraz wprowadze i pewnie dostane korespondencje...
a moze lysej w takim ukladzie..cioteczka ulv sie usmiecha..a mama Magea ma juz pikowanca i moze korenia da dla sznukiego a heba nova dla Lysej spiewaczki...Rea czy moglabys uszyc dla Lyszej spiewaczki?

Link to comment
Share on other sites

Cioteczki mam złe wieści :-( Nie byłam w schronisku, bo dopiero wróciłam po trzech dniach nieobecności w Zabrzu, Sznukiego odwiedze dopiero w piątek :shake: Ale dostałam smsa, że Sznuki ma najprawdopodobniej nosówkę, diagnoza nie jest na 100%, ale wczoraj Sznukuś miał gorączkę :placz:

Co do tej długości Sznukiego to mierzyłam od obróżki do nasady ogonka, więc nie wiem czemu wyszło, że on taki długaśny :roll:

Link to comment
Share on other sites

:p no pewnie ze moge , musze ...:loveu:, choc najpierw dla Trampa -bokserka prosila Supergoga , obiecalam i szyje juz , a dla kolejnego , moze byc lysa spiewaczka ;) zaraz po boksiu .. . Prosze pomierzcie psiaka tak jak podalam wyzej .. no i pytanie , czy ma to byc zwykla pelerynka czy np. taki kombinezon....bardzo cieply..

biednaczek Sznuki... trzymam za niego by bylo dobrze ..

Link to comment
Share on other sites

:shake: [B]Ale dostałam smsa, że [COLOR=green]Sznuki [/COLOR]ma [COLOR=red]najprawdopodobniej[/COLOR][COLOR=red] nosówkę[/COLOR], diagnoza nie jest na 100%, ale wczoraj Sznukuś miał gorączkę[/B] :placz:

Co do tej długości Sznukiego to mierzyłam od obróżki do nasady ogonka, więc nie wiem czemu wyszło, że on taki długaśny :roll:[/quote]


:-( :-( :-( :-(

jak mozna pomoc? mysiu..ojej ratunku!

intereferon? czy beda mu podawac?
litosci, piesku jeszcze tego ci brakowalo!
jesli tak moze jeszcze bunia ma cokolwiek

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...