Jump to content
Dogomania

Rico - JUŻ W NOWYM DOMU


Equus

Recommended Posts

Fuksik to szczylek który jest u Beki i nie za dobrze się czuje po odrobaczaniu :(
A z Rikusia trzymajcie dziś kciuki, bo jest szansa (co prawda niewielka) na fantastyczny domek, gdzie miałabym w zasadzie codziennie kontakt z Rico!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za offik, ale fajny bazarek. Trening tai chi z instruktorką. Sama bym poszła, ale to w Warszawie.
Na dogomani tyle stresu,ze chyba warto:
[url]http://www.dogomania.pl/threads/207227-Odm%C5%82adzaj%C4%85ce-antystresowe-%C4%87wiczenia-tai-chi-dla-ka%C5%BCdego-dla-Pokera-do15.05-g-20?p=16854503#post16854503[/url]

Link to comment
Share on other sites

Sąsiadka była i ma się zastanowić (a właściwie chodzi o przekonanie męża). Zadeklarowała się że jakby była taka potrzeba to chętnie weźmie małego na dt (czyli nie musimy się spieszyć do mojego wyjazdu - bo ja mówiłam, że mogę małego trzymać tylko do 20 bo potem mam wyjazd służbowy). Powiedziała, że mogę go też u niej zostawiać zamiast brać do pracy (ale akurat dostałam zwolnienie bo chora jestem więc nie muszę do ppracy go brać bo siedzimy razem w domu :D ) Najfajniejsze jest to że ona mieszka na moim pietrze więc jakby się zdecydowała to miałabym codzienny kontakt z Rico... A i sąsiadka pracuje w domu więc pies generalnie nie zostawałby sam na dłużej. Ma też syna ale to już nie takie małe dziecko bo właśnie zaczął chodzić do szkoły.

Coronaaj no własnie wygląda jak małutki Pakuś - moze go zaadoptujesz do towarzystwa Pakusiowi? :D WIesz w sumie pudle białe masz dwa to teraz bys miala tez dwa Pakusie!!!

Link to comment
Share on other sites

Oj sorry, że nawet nie wpadam tu bo poprostu fatalnie się czuje, jestem na antybiotyku i jakos cały czas mnie głowa boli i jest mi niedobrze, dopiero wieczorami czuję się lepiej ale generalnie to jakoś nie mam siły. Jeść mi się w ogóle od trzech dni nie chce, w dodatku mam tak podrażnione gardło, ze mam problemy z połykaniem - beznadzieja (to pewnie kara za sprowadzenie psa bez zgody męża :P teraz muszę swoje wycierpieć ;) ) W dodatku mam sporo pracy do tego.
Rikuś jest cudny i rozczulający, mój mąż się w nim zakochał. Dziś mały właśnie dostał lek na robale no i czuwam... Sprawdzam czy nic mu nie jest - rany gościa po co to człowiek się tego wszystkiego naczyta, tych ulotek od leków, tych tu na dogo opowieści... Jak wzięłam moją kundlozę to jej dałam po prostu proszek jak mi wet przykazał i żyłam sobie w błogiej nieświadomości co to takiemu szczeniakowi zarobaczonemu może sie przydarzyć po tym. Trzymajcie kciuki, zeby było ok!

Link to comment
Share on other sites

Mały ma się dobrze ale nie robił jeszcze kupy po tym odrobaczeniu choć mu podałam parafinę no ale na razie nie panikuję... jeszcze...
Martwi mnie natomiast że on tyle sika, ogromne ilości i bardzo często i wygląda jakby nie zagęszczał moczu bo siuśki są jak woda, a nie żółte. I sporo pije. Czy to normalne u szczeniaka?
Beka a gdzie mu robiłaś ogłoszenia? Nikt nie dzwoni - u Mshume to się telefon urywał i miała do wyboru do koloru a Rico jakoś nie ma powodzenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Equus']Mały ma się dobrze ale nie robił jeszcze kupy po tym odrobaczeniu choć mu podałam parafinę no ale na razie nie panikuję... jeszcze...
Martwi mnie natomiast że on tyle sika, ogromne ilości i bardzo często i wygląda jakby nie zagęszczał moczu bo siuśki są jak woda, a nie żółte. I sporo pije. Czy to normalne u szczeniaka?
[/QUOTE]
Equus jeśli tak będzie dalej ,to można zrobi małemu badanie moczu dla pewności (ja płacę 30 zł),ale szczeniaki sikają często i sporo ,a chodzi o kolor czyli zagęszczanie.

Link to comment
Share on other sites

"mój" potrafi sikać co 10 min. molestuje zaprzyjaźniona wetke juz trzeci dzień czy mu furaginy nie podac, ale mówi że nie.
Eguus, ja chyba namieszałam z tymi ogłoszeniami. kuopiłam 6 pakietów na bazarku i napisałam do ewatonieja że podrzuciz jej zdjęci i teks, ale chyba tobie zapomniałam powiedzieć. Przepraszam :(.
Chory szczeniak, komunia za tydzień i inne atrakcje mnie troche otepiają.
wczoraj juz wkleiłam zdjęcia i tekst (ukradłam mshume i trosze zmodyfikowałam) wiec mysle ze Natalia je zrobi szybko.

"[I]Riko- to szczenię 10 tygodniowy mix ratlerek/pinczerek, jego mama jest ratlerką (wraz z dziećmi znaleziona w lesie, była pod opieką przytuliska w Konstancinie, już w nowym domu). Piesek jest zdrowy, raz zaszczepiony i odrobaczony. Aktualnie waży ok. 1200 gr.Będzie malutkim pieskiem. Rico jest wesoły, dobrze socjalizowany z dziećmi i innymi psami. Uczy się zachowywania czystości. Przebywa w domu tymczasowym.Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna.
tel 502916715[/I]
[I][EMAIL="[email protected]"][COLOR=#4444ff][email protected][/COLOR][/EMAIL]"[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='golf']Kurcze, robi sie malo czasu ......[/QUOTE]
Z tym czasem to spokojnie bo mam już gdzie go dać na czas mojego wyjazdu, poza tym to teraz to ja go oddam już tylko w bardzo dobre ręce gdzie będę na 100% przekonana...
Tu Ricuś sterroryzował moje suki i zajął cały dywan - moje uciekły na kanapę :)
[IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/204/dsc00030ec.jpg/[/IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/204/dsc00030ec.jpg/"][/URL]
[IMG]http://imageshack.us/photo/my-images/204/dsc00030ec.jpg/[/IMG][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/4912/dsc00030ss.jpg[/IMG]

Beka - co do ogłoszenia to trzeba by ten tekst zmienić - możesz mi podać do siebie nr bo mi wsiąkł gdzieś?
Wyslałam Ci na PW tekst bo ten od mshume nie do końca się nadaje dla Rico bo troszke nie odpowiada prawdzie :P np. Rico na oczy dziecka nie widziała zważywszy jak sobie poczyna z moimi sukami to dziecku też nie odpuści :D

Link to comment
Share on other sites

Jeśli możesz to podmień tekst w ogłoszeniach (i w swoim poście ostatnim na jego watku) na:
[I]Rico- to 9 tygodniowe szczenię kundelek wyglądający jak mix pinczarka i jamnika. Piesek jest zdrowy, odrobaczony i raz zaszczepiony. Aktualnie waży ok. 1500 gr.Będzie malutkim pieskiem. Rico jest wesoły, odważny i rozbrykany, dobrze socjalizowany z psami i ludźmi. Uczy się zachowywania czystości. Przebywa w domu tymczasowym. Warunkiem adopcji jest wizyta przedadopcyjna i umowa adopcyjna.[/I]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania z poznania']Uciekły jak słonie przed myszką ;)[/QUOTE]
Oj tak :D Nie chcą z nim mieć nic wspólnego! W przeciwieństwie do Rico który pała do nich wielką "miłośćią" - tzn. chce je gryźć, szarpać itp. Jak się dorwał do uszu pudlicy to musiałam ją "ratować". Niezła z niego cholera :D
Jest już odzew z ogłoszeń: oba telefony po psa dla rodziców, z tym że jedna Pani chciała psa już dziś a więc byłoby bez wizyty, druga Pani zgadza się na wizytę (jak rozumiem w imieniu rodziców) ale problem jest taki, ze rodzice mieszkają w Grajewie na Podlasiu. znamy tam kogoś kto może zrobić wizytę (Państwo są na emeryturze)?

Link to comment
Share on other sites

Nikt nas nie odwiedza :(
A Rico pokazuje różki - terroryzuje moje suki i nic a nic nie robi sobie z ich warczenia tylko się wścieka, że nie możenp. zabrać Larze zabawki zaczyna warczeć i gryźć co popadnie. Wygląda to strasznie śmiesznie ale widać że Rico ma charakterek. Za to zapoznanie z psem mojej Mamy wypadło źle - Tupek się na małego rzuca (i jego akurat Rico się boi ale nie mogą być razem bo obawiam się, że zęby poszłyby w ruch)

Link to comment
Share on other sites

Dzięki! Ale ma już totalnie dość małego a ten jak go rozdzielić z psami urządza koncerty...
A dziś były telefony ale:
- jedna pani zadzwoniła, że ona już kiedyś zamówiła szczeniaka z tego miotu i już go chciała odebrać przed świętami ale jej nie dali więc ona właśnie w takim razie po niego przyjedzie (piesek na wieś dla teściowej ale do domu), była zdziwiona, że 9 tygodniowy piesek jeszcze sika w mieszkaniu
- inna kobieta też nie dla siebie tylko dla rodziców chyba i pytała czy psy tej rasy nie mają skłonności do gryzienia dzieci i czy jak on dorośnie to nie będzie gryzł

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...