Jump to content
Dogomania

Szkolenie w Trójmieście


717Magda

Recommended Posts

  • Replies 325
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Ja Was bardoz przepraszam ,ale trochę mnie nie było:)

juz spieszę z odpowiedziami:

Aga

Ania nie prowadzi IPO z powodu braku dobrego pozoranta. Czasami M. Szalc wpada ale baaardzo rzadko, a szkoda niszczyć psy na jakiś innych panach o przerośnietych ambicjach(to moje prywatne zdanie)

Sobol

ja chodzę w weekeny, w ten najbliższy będę na pewno, z suką (na zdjęciu)na godz. 10 rozumiem że Ty w tyg? Czy może w weekend na 9?

jeśli w weekend to do zobaczenia:)

Link to comment
Share on other sites

Ja Was bardoz przepraszam ,ale trochę mnie nie było:)

juz spieszę z odpowiedziami:

Aga

Ania nie prowadzi IPO z powodu braku dobrego pozoranta. Czasami M. Szalc wpada ale baaardzo rzadko, a szkoda niszczyć psy na jakiś innych panach o przerośnietych ambicjach(to moje prywatne zdanie)

quote]

Wiem coś o tym, z dobrym pozorantem to jak z dobrym ginekologiem :D Też ćwiczyłam z Michałem, ćwiczyłam z wieloma innymi i oprócz Miachała znam u nas tylko jednego dobrego pozoranta, ale niestety, nie ma z nim kontaktu, bo sie obraził na pensję za szkolenie w związku :(

Aga&Co

Link to comment
Share on other sites

aga ja sie chyba nigdy do Ciebe nie wybiore...ciagle mam jakies zajecie...

jutro czyli sroda na 100 % mow ktora godzina, bo albo spie albo pracuje albo cos robie...jak sie umowimy to juz musze przyjsc, pasuje mi od 13 wzwyz....

hmmm a moze zaraz? tak spontaniczne jest lepiej... :D

Link to comment
Share on other sites

sobol

cierpliwości nie od razu Rzym zbudowano:)))) i do zobaczenia poznasz na pewno nas bo my głośne jezdemy bardzo:))

aga

ja mu się nie dziwię znaczy odnośnie tej pensji, a Michał wiadomo przeważnie nie ma czasu, mam jeszcze jednego kolegę , na którego moge puścić psa bez uszerbku na zdrowiu, ale ten nie dość ,że nie meiszka w trójmieście to jeszcze permanentnie nie ma czasu:(

Link to comment
Share on other sites

aga

ja mu się nie dziwię znaczy odnośnie tej pensji, a Michał wiadomo przeważnie nie ma czasu, mam jeszcze jednego kolegę , na którego moge puścić psa bez uszerbku na zdrowiu, ale ten nie dość ,że nie meiszka w trójmieście to jeszcze permanentnie nie ma czasu:(

No właśnie. A ja, tak jak Ty, psów na byle kogo puszczać nie będę :(

Widziałam, jak młodego briarda bez przygotowania na czołówkę puścili. Nie zdawał IPO.

Aga&Co

Link to comment
Share on other sites

Tak rottkę

Ma dwa lata z hakiem,ale należy do typów lekkich, nie traktuję agility w kategorii sportu wyczynowego, bo wiadomo żaden pies nie dościegnie borderów :lol:

Ale jest super zabawa, ta moja uwielbia skakać, i brykać, a ja uważam że agility jest przede wszystkim bardzo dobrą zabawą

Możesz spróbować,ale ten ośmiomiesięczny jest zdecydowanie za młody na skakanie, natomiast strefy slalom możesz spokojnie zacząć.

Zobacz czy im się spodoba, parę lat temu w reprezentacji Trójmiasta był Rott, doberman i sznaucer olbrzym - bardzo typowe psy agilitowe:)

Ale ostrzegam - agility wciąga nie tylko przewodników ale i psy:)

pzdr

Link to comment
Share on other sites

Eee to dobrze

Zuza nie zdawała, bo ma nogę spuchniętą jak bania i nie za bardzo może brykać

Hehe, moja Misia zdawała egzamin z pięcioma szwami w łapie... Lało jak z cebra, a pan weterynarz pozwolił podchodzić do egzaminu pod warunkiem, że nie zmoczymy opatrunku. Więc Misia na opatrunku miała najpierw jedna skarpetę, potem torbkę foliową, druga skarpetę, druga torebkę, a wszystko razem owinięte przylepcem. Egzamin był tylko na PT, ale pomimo tej łapy dostała 196 punktów, złoty medal i jedyną ocenę doskonałą. Łapa kosztowała ją jeden czy dwa punkty :D . Nie żebym polecała wdeptywać na rozbitą butelczynę na kilka dni przed egzaminem...
Link to comment
Share on other sites

Flaire

:)

apropos nogi, jak jej wet wczoraj ściągnął to co tam miała, to o mało nie zwróciłam , a ogólnie wzdrygliwa nie jestem:)

aga

Ja byłam bez psa, w takiej czerwonej kurtce, i jak zdawały psy na PT eksternistycznie to się bardzo denerwowałam, bo to znajomi byli( oprócz ON-ów)

Aha no i ja mam straszny, że tak powiem, burdel na głowie:)

Link to comment
Share on other sites

Myślem, myślem... Ale duża odchowuje dzieci i jeszcze jej się biust majta między nogami :wink: , a mały jest jeszcze za mały.

Poza tym z Małym musze ostro ruszyć posłuszeństwo, Sobol wie, dlaczego :wink: i chyba w przyszłym tygodniu będę w Oliwie na placu.

Aga&Co

Link to comment
Share on other sites

tak ja wiem czemu,

najpierw Maly lize sobie za przeproszeniem jaja, a potem mi twarz.

:P TO NIEHIGIENICZNE :D

Oj, tam :D Mnie też tak liże :-?

A poza tym to jest rozwydrzony jak dziadowski bicz. Wiadomo, piesek pańci :wink:

Pewnie, że psaiki śliczne, wiadomo, kto zdjęcia robił, co nie Sobol? :wink: Jeszcze żeby tylko chętni na nie byli...

Aga&Co

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...