Jump to content
Dogomania

Przeswietlenia bioder a niekompetencja


daga10011

Recommended Posts

Czytajac ten watek narobilam sobie (pewnie niepotrzebnie ) nadzieji. U nas dysplazja prawego biodra (pies 16 miesiecy ). Czy wg was jest jakas szansa, ze pies lezy nieprawidlowo. W UK niestety nie uzywa sie rynienek, pies jest przywiazany sznurkami. Objawow dysplazji (poruszanie sie, wstawanie) nigdy nie zauwazylam, ale wet powiedzial, ze to lekka/srednia dysplazja prawego biodra.
Juz pewnie mam paranoje i wmawiam sobie, ze prawa strona psa jest na kazdym rtg wyzej niz lewa- sprowadzcie mnie na ziemi albo potwiedzcie moje przypuszczenia

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

faktycznie,ważne jest nie poruszanie się zwierzęcia podczas "sesji zdjęciowej"(uważam ze zdjęcia sa dobrze wykonane jak napisał wyżej).z tego co widziałam zwierzeta poddawane były premedykacji ,właśnie z tego powodu-czyli uniknięcia poruszenia się.no i oczywiście wywiązywanie takiego psa do zdjęcia też nie należy do najprzyjemniejszych dla zwierzaka.
jeśli masz watpliwości moze napisz list dołaczając w/w zdjęcia do specjalistów okreslajacych dysplazje, tu w polsce

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...