Jump to content
Dogomania

Kopiowanie ( ogony i uszy)


ma

Recommended Posts

[quote]Chciałbyś wiedzieć,co?[/quote]
No pewnie, bo jak na razie z dyskusji wynika, że mogę wykastrować kota bo śmierdzi, ale nie mogę skopiować psa, bo ten po tym będzie biedny, nie będzie się umiał porozumieć z innymi psami, a w dodtaku bedzie cierpiał jak ten biedny szczeniak, którego wkleiłem wcześniej. Co tam jeszcze było?

Zapomniałem już, takie przekonywujące te argumenty były...

... a wiem, będzia miał uraz psychiczny do końca życia :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 7.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='nikador'][B]Orsini[/B],w zeszłym tygodniu cięłaś ogonek,sama się zgłosisz do prokuratora?
Czy potrzebujesz naszej pomocy??[/quote]
a zglaszaj!!!
podac Ci moje dane?
prosze bardzo nazywam sie Krystyna Jaworska, pesel tez chce???NIP?:diabloti: :diabloti: :diabloti:
Ogonek mial martwice-ratowalam zycie maluszkowi, wiec zycze POWODZENIA;-))))po angielsku [B]GOOD LUCK!!![/B]
[B]ahahahahhaah:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: [/B]

Link to comment
Share on other sites

[B]Czarne Gwiazdy[/B],kilkanaście stron wstecz pożegnałeś się z nami pisząc,że z chamstwem dyskutował nie będziesz.Czemu wróciłeś?Myślisz,że jak będziesz bronił kopiowania to któryś z hodowców np.[B]Lutomskak[/B],która to pomagała Ci przy wybieraniu fotek sprzeda Ci Twojego wymarzonego rodowodowego szczeniaka po preferencyjnej cenie albo dostaniesz go w prezencie?.To zyczę,by Twoje starania się opłaciły.Miłego dzionka.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Czarne Gwiazdy']No pewnie, bo jak na razie z dyskusji wynika, że mogę wykastrować kota bo śmierdzi, ale nie mogę skopiować psa[/quote]
Jak narazie to chyba nic nie możesz zrobić,bo niepełnoletni jestes zdaje się.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikador']albo[B] dostaniesz go w prezencie[/B]?.To zyczę,by Twoje starania się opłaciły.Miłego dzionka.[/quote]
aaaa [B]TU [/B]cie boli!!!!
widzisz, jak sie cos hoduje to te najlepsze egzemplarze nie sa na sprzedaz wyobraz sobie!tylko sie je wlasnie daje i Krzysiu sie starac nie musi mozesz mi wierzyc lub nie-bez znaczenia:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']Nio tak w przypadku martwicy;-))))
a jak inaczej?:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
nie martw sie-na razie zostaje, ale Ty moze wyjezdzasz do UK???nie???:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol:[/quote]
Pewnie,że mogę ale czy chcę?:evil_lol:
Swoją droga [B]Orsini [/B]jeszcze nie widziałam by ktos sam siebie obrażał na forum.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']a co jestes mezczyzna???:crazyeye: :crazyeye: :crazyeye:
jak nie to do roboty!!!
widze, ze lancuch masz za dlugi-kobieta powinna miec taki , zeby w kuchni siedziala, a nie po pokojach.
:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

O tym właśnie pisałam :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='orsini']aaaa [B]TU [/B]cie boli!!!!
widzisz, jak sie cos hoduje to te najlepsze egzemplarze nie sa na sprzedaz wyobraz sobie!tylko sie je wlasnie daje i Krzysiu sie starac nie musi mozesz mi wierzyc lub nie-bez znaczenia:diabloti: :diabloti: :diabloti:[/quote]

Czyli trafiłam,łapóweczka :razz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikador']Czyli trafiłam,łapóweczka :razz:[/quote]
nie skomentuje tego, jesli nie rozumiesz tego co napisalam, ze najlepsze egzemplarze NIE SA NA SPRZEDAZ, widze, ze nie rozumiesz tego, ze nie wszystko jest na sprzedaz i nie wszystko mozna kupic:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='nikador']Skoro mowa o OKÓLNIKU FCI nr 85/2002,stwierdzić należy,że opisuje on
traktowanie psów podczas sędziowania na WYSTAWACH MIĘDZYNARODOWYCH i to w krajach,w których dopuszczalne są takie zabiegi.Polska i tak nie należy do nich.Ale na wystawach krajowych należy całkowicie wykluczyć zastosowanie OKÓLNIKA 85/2002!Zastosowanie ma wyłącznie USTAWA,regulamin i wzorzec rasy.Dlatego są podstawy do rewizji wyników wszystkich wystaw krajowych,w tym zakresie,co najmniej od początku 2006 roku!!!!!!!!!!!!!!!


Kto za ten bałagan odpowiada i kto za to zapłaci?[/quote]

Kochana [B]Orsini[/B] a Ty taka światowa jesteś to wypowiedz sie na temat z cytatu powyżej,zapraszam do konwersacji :p

Link to comment
Share on other sites

Wybacz [B]Orsini[/B],prosciej niz jest napisane ponizej juz nie jestem w stanie Ci wytłumaczyć,oczywiście,że tego nie rozumiesz bo wiesz co to oznacza i czym grozi a w takich sytuacjach lepiej udawac niekumatą.
[quote name='nikador']Skoro mowa o OKÓLNIKU FCI nr 85/2002,stwierdzić należy,że opisuje on
traktowanie psów podczas sędziowania na WYSTAWACH MIĘDZYNARODOWYCH i to w krajach,w których dopuszczalne są takie zabiegi.Polska i tak nie należy do nich.Ale na wystawach krajowych należy całkowicie wykluczyć zastosowanie OKÓLNIKA 85/2002!Zastosowanie ma wyłącznie USTAWA,regulamin i wzorzec rasy.Dlatego są podstawy do rewizji wyników wszystkich wystaw krajowych,w tym zakresie,co najmniej od początku 2006 roku!!!!!!!!!!!!!!!


Kto za ten bałagan odpowiada i kto za to zapłaci?[/quote]

Link to comment
Share on other sites

Szkoda,że zamilkłaś gdy przyszła pora na poważne dyskusje ale widocznie pan łańcuch ukrócił i nie możesz dostac się na pokoje gdzie stoi komp albo nie zdążyłaś przemycic lapa do kuchni gdzie gotujesz pierogi.Wole wierzyć,że to jest przyczyną Twojego nieustosunkowania się do mojej wypowiedzi niz brak argumentów ale ja za bardzo wierze w ludzi(w końcu anielica ze mnie) więc moge sie mylic.Miłego dnia [B]Orsini[/B],dziś też ciachasz tylko ogonki z marwicą czy może środa to dzień na ciachanie ze wzlędów estetycznych?

Link to comment
Share on other sites

Kochaniutka mam wazniejsze rzeczy do roboty niz gadanie z toba, dlatego zamilklam;-)))
a dyskutowac nie zamierzam z wami bo i po co???walic glowa w mur i to z zelbetonu???po co???i tak go nie rozbije, wiec szkoda czasu-proste;-)))))ot i cala filozofia:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Pocieszajace w tej dyskusji jest to, ze hodowcy z prawdziwego zdarzenia, dorośli ludzie sa w wiekszosci za kopiowaniem, a przeciwko są przeważnie laicy, ktorzy chyba w zyciu nic nie wyhodowali i nie maja o hodowli pojecia, a iswoje dyskusje opieraja wylacznie na czyimś zdaniu, a glownym ich argumentem, jest ochrona istniejacego prawa. Nawey sobie nie zdaja z tego sprawy, ze prawo nie jest zelazne i zawsze można je zmienić. By, by dziewczynki - ekolodzy

Link to comment
Share on other sites

Ech, śmiesznie sięrobi, więc w

TOPIKU O CIĘCIU USZU I OGONÓW

proponuję użyć argumentów z uwzględnieniem nastepujących tematów:

- kastracja/sterylizacja (to już z powodzeniem podniesione przez "kopiowaczy" :lol: :lol: :lol: )
-hodowla psów bez rodowodów
- usypianie psow w schroniskach
- obroże elektryczne
- kliker
- wystawy
- żywienie
...
...
...
wszystko oczywiście szalenie a'propos kopiowania uszu i ogonów.
:cool3: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[QUOTE]nie skomentuje tego, jesli nie rozumiesz tego co napisalam, ze najlepsze egzemplarze NIE SA NA SPRZEDAZ,[/QUOTE]
A ja skomentuje.
Brawo Orsini, wreszcie napisałaś prawde. Zrobiłyscie z koleżankami niezly chlew z tego tematu. W każdej wypowiedzi aż bije Wasz stosunek do psów.
Ale wreszcie Orsini nazwała to po imieniu. Pies, towarzysz, przyjaciel, pomocnik, dla niektórych członek rodziny. Dla Was to tylko EGZEMPLARZ, o wartosci reproduktora, suki hodowlanej. Nic dziwnego że argument nie okaleczamy zwierzat dla wasnego widzimi się nie trafia. Bo przecież egzemplarz nie czuje, jest rzeczą o swojej wartości, im się go lepiej zaprezentuje tym ma większą wartość.

Lutomskak możesz uchodzić za wielki autorytet kynologiczny, prefekcyjnego wystawcy, świetnego lekarza u panieniek czy panów którym imponuje takie podejscie do zwierząt jako egzemplarz, możesz zgrywac cyniczną osobę drwić sobie ze swoich zwierząt. Cynizm widac jest w cenie u Twoich znajomych. Ale skoro takiego poklasku szukasz i to Cię zadowala...
Piszesz ze masz 13 koni ileś tam psów. Jeździsz ujeżdżenie, skoki, WKKW?
Znam bardzo dużo sław i takich co sie zapisali w historii polskiego jeździectwa ale Lutomskak nie znam zresztą nie tylko ja. Startowałaś w IPO, znam troche świetnych zawodników IPO, Lutomskak nie znam oni też nie. Znam kynologów, dobrych ale Lutomskak nie znam. Nie znam, nie słyszałam, nie czytałam w pismach kynologicznych, hippicznych. Chyba poszukałaś taniego poklasku gdzie cynizm do zwierząt jest w cenie.

Link to comment
Share on other sites

Laluna czepiasz sie slow i tyle.
A jak ktos ma konie i nawet bawi sie w sport to juz musi byc slawny???a nie wyobrazasz sobie jazdy konnej dla wlasniej przyjemnosci???nawet i startowanie w zawodach jako PRZYJEMNOSC???
Laluna ja najlepszych psow NIE SPRZEDAJE i tyle, ty mozesz sobie je sprzedawac za gruba kase i zarabiac na tym, ja hoduje w innym celu dlatego mam w nosie , ze ktos mi nawet daje i 1000jewro za psa gdzie w Polsce sprzedaje je za 4 razy mniej. Wyobraz sobie ze [B]PIENIADZE TO NIE WSZYSTKO[/B]
kiedys to mam nadzieje zrozumiesz:diabloti: :diabloti: :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Draczyn']Pocieszajace w tej dyskusji jest to, ze hodowcy z prawdziwego zdarzenia, dorośli ludzie sa w wiekszosci za kopiowaniem, a przeciwko są przeważnie laicy, ktorzy chyba w zyciu nic nie wyhodowali i nie maja o hodowli pojecia, a iswoje dyskusje opieraja wylacznie na czyimś zdaniu, a glownym ich argumentem, jest ochrona istniejacego prawa. Nawey sobie nie zdaja z tego sprawy, ze prawo nie jest zelazne i zawsze można je zmienić. By, by dziewczynki - ekolodzy[/quote]

Draczyn,hodowałam rottki,szukaj informacji a znajdziesz.
Zastanawia mnie,że jeszcze sie tu wypowiadasz,skoro nawet zwolennicy kopiowania zarzucaja Ci brak czytania ze zrozumieniem itd,mnie skłoniłoby to do refleksji.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...