Jump to content
Dogomania

LEONBERGER (prosimy zakladac oddzielne tematy)!


adda

Recommended Posts

  • Replies 387
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='McDzik']Wszyscy? Ja tam cały czas jednym torem jade i swojego pilnuje..[/quote]
wybacz prosze. "wszyscy" nie odosiło sie do ciebie. jest mi bardzo przykro z tego powodu.
powinienem napisać iż Pan Jacek uważa "wszystkich" za głupków i wypiera sie własnych słów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kamis']wybacz prosze. "wszyscy" nie odosiło sie do ciebie. jest mi bardzo przykro z tego powodu.
powinienem napisać iż Pan Jacek uważa "wszystkich" za głupków i wypiera sie własnych słów.[/quote]

Acha no rozumiem już, takli sarkazm ^^ .. ale na przyszłośc trzeba uważać jak się zganie formuje :evil_lol: nie gniewam się

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abrus']taka ogólna prośba do wszystkich - w związku z całym nieczystym incydentem trwającym od kilku dni... mamy spis nr-ów IP osób, które zaglądały tu, sporo tego jest, więc aby ułatwić sprawę dobrze by było, żeby każdy kto tu zaglądał w ciągu ostatnich kilku godzin i nie ma nic do ukrycia podał swoje obecne IP i nazwę hosta.
Jeżeli ktoś nie wie, jak sprawdzić swoje namiary - wystarczy wejść np. na ten [URL="http://ip.boo.pl/ip.php"]link[/URL] i na górze na żółtym tle widać dane ( nr IP = nazwa hosta ). Żeby nie być gołosłownym - moje: [B]79.184.75.113 [/B] [B]= addx113.neoplus.adsl.tpnet.pl

[/B]I co by dalej sprawę ułatwić, niech każdy pod tym co od teraz napisze poda również te dane. Nie jestem "wścipska", tylko chciałabym aby udało się oczyścić atmosferę forum ;)[/quote]

@abrus
to nie do końca tak
jeśli ktoś ma neostradę, to przy każdym połączeniu adres IP się zmienia, przynajmniej w pierwszych dwóch członach

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tsode']@abrus
to nie do końca tak
jeśli ktoś ma neostradę, to przy każdym połączeniu adres IP się zmienia, przynajmniej w pierwszych dwóch członach[/quote]
no z tymi neostradowymi jest to bardziej skomplikowane, ale zakładamy, że mało kto wyłącza komputer kilka razy dziennie, tym bardziej router - w tym układzie IP zmienia się mniej więcej raz na dobę. Poza tym nie wszystkie adresy są z neostrady.

Link to comment
Share on other sites

Rozety na jedną z lipcowych krajówek ;)
Dla- BOB leonberger
Dla- Zw.Mł. PIES leonberger
Dla- Zw.Mł. SUKA leonberger ;]

[URL]http://img367.imageshack.us/img367/2968/rozetynanowysadzur0.jpg[/URL]

[B][COLOR=red]Max rozmiar fotek na forum to 640x640 ( regulamin pkt.10)[/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Rozety na jedną z lipcowych krajówek ;)
Dla- BOB leonberger
Dla- Zw.Mł. PIES leonberger
Dla- Zw.Mł. SUKA leonberger ;]
[URL]http://img367.imageshack.us/img367/2968/rozetynanowysadzur0.jpg[/URL]
[/quote]

Przepiekne rozety. Jeszcze ładniejsze niż w Lublinie...

[B][/B]

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedna, własnie ją zrobiłam, nie ma jeszcze adresata, na tym srebrnym kółeczku będzie później białe zalaminowane takie jak na poprzednich z symbolem rasy, a paczka na tą lipcowa krajówkę juz zaklejona i w poniedziałek pójdzie.

[IMG]http://img169.imageshack.us/img169/376/zielonaaaazn7.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='abrus']I co by dalej sprawę ułatwić, niech każdy pod tym co od teraz napisze poda również te dane. Nie jestem "wścipska", tylko chciałabym aby udało się oczyścić atmosferę forum ;)[/quote]
A to moje: [B]77.114.234.203 [/B][B]= apn-77-114-234-203.gprs.plus.pl[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='McDzik']Zirma jest z hodowli Cavis Leonis i jest po HARFIE Oaza Wschodu oraz po BOSSie Cavis Leonis :)[/quote]


Bardzo prosze o nie podawanie mylnych informacji,gdyz Zirma Cavis Leonis nie moze byc po Bossie Cavis Leonis. Boss byl w tym czasie u mnie nie kryl zadnej suki z hodowli Oaza Wschodu.Dlatego prosze wpierw sprawdzic po jakich rodzicach jest dane szczenie a pozniej informiowac o tym innych.



[url]www.leonberger.za.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

@McDzik
ja jestem konkretną jędzą - więc powtórzę
masz swojego białego , a właściwie kremowego pieska -więc zajmij się nim, w odpowiedniej grupie FCI
robisz co prawda całkiem śliczniutkie rozetki, ale ma to niewiele wspólnego ze znajomością molosów
nie po raz pierwszy piszesz w tym temacie...hmm, kompetentne info

Link to comment
Share on other sites

Jest to niemozliwe. Boss byl u mnie od 7 wrzesnia 2006r, w tym czasie nikt nie przyjechal z zadna suka do krycia do Bossa, wiec jak mogly byc szczeniaki po nim i po Harfie.
W takim razie u jakiego hodowcy Harfa byla kryta bo napewno nie u mnie.


[url]www.leonberger.za.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

Takie otrzymałam informacje i jesli kogoś w błąd wprowadziłam to nie moja wina, z resztą ktoś już wczesniej to sprostowal w tym wątku kilka podstron wczesniej, wiec nie widze sensu wywlekania za fraki poraz wtory tego tematu.

Link to comment
Share on other sites

Jezeli informacje sa mylne to nalezy je sprostowac. Chyba wiem jakie suki kryl pies ktory jest u mnie, do dzisiaj nie zostalo wyjasnione po jakim psie jest Zirma a to mnie ciekawi jezeli zostalo powiedziane ze po Bossie a tak nie jest.


[url]www.leonberger.za.pl[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tsode']@McDzik
ja jestem konkretną jędzą - więc powtórzę
masz swojego białego , a właściwie kremowego pieska -więc zajmij się nim, w odpowiedniej grupie FCI
robisz co prawda całkiem śliczniutkie rozetki, ale [B]ma to niewiele wspólnego ze znajomością molosów[/B]
nie po raz pierwszy piszesz w tym temacie...hmm, kompetentne info[/quote]

Nie rozumiem co ma swpólnego moja wiedza na temat molosów z informacjami jakie otrzymałam na temat rodziców Zirmy.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Jola&leony'][COLOR=#000000]Ok, teraz wszystko jasne i to sie zgadza. Dzieki za wyjasnienie sprawy.[/COLOR][/quote]


[B][I][COLOR=blue]UFFFF.........[/COLOR][/I][/B]:diabloti::evil_lol:

[B][I][COLOR=blue]Pozdrawiam wszystkich miłośników Leosiów[/COLOR][/I][/B]:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...