Jump to content
Dogomania

Coniedzielne spotkania


anutka

Recommended Posts

Na wczorajszym zlocie kilka osób zgłosiło się do mnie z pewnym pomysłem. Był on jużraz poruszany 1,5 roku temu, ale wtedy zakończyło się na krótkiej rozmowie.
teraz pojawiły się konkrety.
Został mi przedstawiony pomysł coniedzielnych spotkań z buldożkami. Nie chodzi tu o zloty z organizacja tylko o takie małe spotkania.
Ustaliliśmy, że pierwszy miesią na próbe spotykać będziemy się w każdą niedziele o 12 w parku Szczęśliwickim. Co będzie dalej?? Zobaczymy. Obiecałam, ze ogłoszę to w Internecie.
Przychodzić możemy sporadycznie, jak ktoś ma czas. Bardzo dużo osób narzekało, że zlot jest jedyną okazją do spotkania z innymi buldożkami. Tutaj mieliby okazje co tydzień pospacerować z innymi miłośnikami rasy.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 58
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Joss park szczesliwicki jest przy ul Dickensa (najlepiej od tej strony dojechac jesli miejscem spotkan ma byc miejsce poprzednich zlotow). Dickensa przecina Grójecka. Wjezdzajac od strony Płocka najlepiej skrecic na Pl. Wilsona pozniej jechac w kierunku Arkadii i okopowa/towarowa do pl. Zawiszy (tam przy hot. Sobieski) i tam skrecic w Grójecka i jechac prosto i w prawo w Dickensa. Przejechac kolo 200 metrow i zaparkowac ;>

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']A co do pomyslu spotkan, oby sie tylko zloty nie przejadly jak tak co tydzien Warszawka sie spotykac bedzie ;)[/quote]
Mylisz tutaj dwa pojęcia. Niedzielny spacer i zlot. Te spotkania mają być po prostu spacerami kilku osób - Warszawiaków
Warszawka zwykle na weekendy jeździ do domów i nie ma czasu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']A co do pomyslu spotkan, oby sie tylko zloty nie przejadly jak tak co tydzien Warszawka sie spotykac bedzie ;)[/quote]To samo pomyslalam. Raz na jakis czas, to wspaniale wspomnienia i taki zlot to piekna rzecz, ale cotygodniowe spotkania???. Mam co do nich mieszane uczucia. Nie wiem czy to dobry pomysl, no chyba że dla mieszkających w pobliżu, ktorzy i tak chodzą tam na spacery z psami, Raz bedzie tam 10 pieskow, a nastepnym razem nie będzie nikogo. Takie zloty, czy spotkania powinny być umawiane. Ktos np przyjedzie z daleka, a tu akurat w parku nikogo nie bedzie i przespaceruje sie sam po alejkach...........

Link to comment
Share on other sites

Draczyn, tutaj wlaśnie chodzi o osoby mieszkające w pobliżu, które chcą wyjść na dłuższy spacer z buldożkami. Każdy musi być świadomy, że raz będzie kilka osób a drugi raz nikogo.
To ma tak własnie wyglądac. nie chce nikogo namawiać z daleka. raczej odradzam.
Wele osób czasem jeździ z psami na dłuższe spacery. To ma ich zachęcic aby przyjeżdzali akurat na Szczęśliwice. może kogoś spotkają??

Ja tylko na prośbę kilku osób przekazuje ta wiadomość dalej :) Jeżeli chcą się spotykać to czemu nie. Może są też inne osoby, które chciałyby co jakiś czas iść na spacer z innymi buldożkami.
Ja w ta niedziele będę - później raczej już rzadko. Zobaczymy jak to będzie wyglądało.

Link to comment
Share on other sites

W temacie spaceki skrzykują się ludzie chętni na spacery z dogomanii spotykają się na Polach Mokotowskich.
Piszą sobie kto bedzie chetny np. na sobotę na 12 i piszą kto przyjdzie.
Raz weszłam na takie spotkanie było miło tylko były Husky a to nie najlepsi kumple dla Gacka. Moża założyć topik spotkania BF na Szczęśliwicach i tam sie ludzie będą zgłaszać kto danej niedzieli bedzie obecny. Bedą sie umawiać. Regulować sobie spotkania kto chce się spotkać.
Pozdrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

Aniu, problem polega na tym, że osoby, które chcą się spotykać nie mają Internetu. Dlatego właśnie mnie poprosiły o pomoc w ogłoszeniu.
Zobaczmy za pierwszym razem jak to będzie wyglądało. Na bierząco można to przeciez udoskonalać. Jezeli będzie mało zainteresowanych to wtedy np. pierwsza niedziela każdego miesiąca.
Ja się tego nie podejmuje, ogłosiłam sprawe, mieszkam blisko. zobacze co z tego wyjdzie.
Przyznam szczerze, że traktuje to jako wspaniałą okazje do oswojenia Arrigo z ludźmi i spotkania z jego młodszym bratem - CIDEM Rubinowy skarb, który był na zlocie i którego właścicielka najbardziej zapaliła się na te spotkania :)
nie odpowiadam jednak za to co się będzie działo, potraktujmy to jako niedzielny spacer.

Link to comment
Share on other sites

Tym co nie mają netu możesz jeśli zechcesz zreferować kto się zgłosił.
Może jakoś zadziała. Ja przyjadę a nie bedzie nikogo to będzie mi żle bo mam niedosyt spotkań z BF. Mam blisko ale chcę się upewnić, że będą koledzy Gacka. Coś wymyślisz liczę na to. Jedzie Gacek na Pola to pojedzie na Szczęśliwice. Kto chętny to ja zapraszam jestem za. Jeśli tylko bedę mogła to przyjadę.
Pozdrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

Wszyscy mile widziani tylko żeby się zmówić. Bo tak to zgaduj zgadula . Pewnie idzie o to, że przyjedzie ktoś z daleka a tu ćwierć BF nie będzie.
Jak nie Szczęślwice to Pola jak nie pola to Park żołniezy radzieckich przy Żwirki Wigóry tam jeszcze nas nie było w dużym gronie a to dla mnie rzut beretem.Joss uprzyj się proszę i przyjedź jeszcze kilka upartych i będzie czad. Tylko pogoda niech będzie troche słonka. Jestem pełna podziwu dla Ciebie ze potrafisz przejechać tyle kilosów. Zawsze miło w realu pogadać.
Ostatnio miałam ze zlotu podwózkę do domciu. Jechaliśmy z Klarą.
Pozdrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

Na piknik w lecie nie dojechałam, mimo szczerych checi.
Dojechałam do Pl. Zawiszy i musiałam się cofnąć. 20- stka nie jeździła tego dnia. Upał był straszny Ty przybyłaś z Płocka a ja z W-wy nie mogłam tak chciałam byście moja Babke zobaczyli, a potem na tlenie do 4 rano siedzieliśmy.
Spieszmy sie spotykać bo życie tak szybko ucieka.
Te spotkania zostają w pamieci jako niezapomniane chwile .
Tak mi przykro, że moja Babka z adoptowanych BF odeszła pierwsza.
Myślałam że jeszcze pare zlotów zaliczy. Nie lubiła się oddalać tylko w koło domu lub na podwórku z ludźmi posiedzieć, Ja mówiłam Babula pieski będą.
Cały czas nie myślałam ze miała 13 lat tylko mniej. Mogła nawet mieć wiecej nikt nie wie ile naprawdę każdy kolejny wet dawał jej wiecej.
Pozdrawiam
Anka

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Joss']aaaa czyli to spotkania Warszawiakow jak pisze Anutka i przyjazd z daleka odradza:) a co bedzie jak sie kiedys upre przyjade, he???;)[/quote]
Wtedy wcześniej mnie o tym poinfornujesz i musisz być przygotowana, ze będę tylko ja z potworami ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...