Jump to content
Dogomania

Vesper

Recommended Posts

Wierz mi, że ja Was również!!!:sad: Dlatego tak bardzo żałuję, że nie mogę obiecać że będę we Wrocku... Gdyby to zależało tylko ode mnie- niestety, żeby było gorzej nie zależy to też od nikogo z rodziny itd Że tak ujmę, to "instancje wyższe"- takie jak chociażby nowa praca na którą od września mam nadzieję- ale ciii..., nie zapeszajmy:nono: bo jeszcze nic pewnego... A zależy mi na pracy w tzw "nienormowanych" godzinach- tutaj byłyby to głównie weekendy i piątki- zależy mi na tej pracy, ale przeszłam dopiero dwa pierwsze etapy kwalifikacyjne.:razz:

Link to comment
Share on other sites

Oj, nie wiedziałam, w takim razie trzymam kciuki:thumbs: ja właśnie bardzo nie chciałam pracować w weekendy;) To teraz już nie chcę Was zobaczyć:evil_lol: wolę, żebyś miała upatrzoną pracę:) jak to mówią, co się odwlecze... itd. :) ale za to teraz będę [B]regularnie [/B]czekać na foteczki:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pa-ttti']O proszę, i nic nie piszesz? o jaką pracę chodzi? zdradź nam tajemnicę, będziemy kibicować:)[/QUOTE]
Nic takiego specjalnego, po prostu może się wkręcę jako barmanka (pracowałam za barem "trochę") do jednego z modniejszych warszawskich klubów- ale chętnych jest b.dużo (teraz, po dwóch etapach selekcji, zostało nas 3) i praca dopiero od września- tak więc na razie nic nie wiadomo. To taka dorywcza praca, szczerze mówiąc ja miałam nadzieję na menadżera klubu- ale niestety... Tylko TZ krzywo patrzy :D... Godzinami Go przekonywałam... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Casablanca']To trzymam kciuki ;)

I mały off, jeśli mogę?
[URL="http://www.dogomania.pl/threads/212737-Zabierz-smutek-ode-mnie%21?p=17423174#post17423174"][IMG]http://i1229.photobucket.com/albums/ee464/kasandra241298/Bazarek/FADO-zabierzsmutekodemnie.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE]





A jeśli nie mozesz? :diabloti:
Żartuję oczywiście, Beatko, fajnie,że masz możliwość pracy ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Na razie czekam na odpowiedź... ;) A póki co robię ankiety:watpliwy: - żmudna, nudna i uciążliwa praca, ale można ją robić w dogodnym dla siebie czasie, co dla mnie ma duże znaczenie :)[/QUOTE]

Na jaki temat te ankiety?
łee współczuję
A ja zmykam spac hihihi
Dobranoc ;)

Link to comment
Share on other sites

Dobranoc. Co do ankiet- zależy co się trafi, jaka firma zleci badanie rynku tzw... Uwierz mi, nieciekawy temat ;).

Żeby nie było nudno- kilka dzisiejszych fotek- powitanie Milki po moim powrocie z pracy :)

[IMG]http://i54.tinypic.com/29lbmmf.jpg[/IMG]

[IMG]http://i54.tinypic.com/begdhi.jpg[/IMG]

[IMG]http://i53.tinypic.com/ok3g9k.jpg[/IMG]

Codziennie mam takie powitanie razy 4, a niedługo... razy pięć :lol:...

Link to comment
Share on other sites

przemilaśne zdjęcia:)
co do pracy- mojej koleżance kiedyś udało się dostać pracę w jednym z największych sushi w warszawie i przy weekendach miała z napiwków bo kilka stówek nawet, także zarobek był naprawdę dobry. trzymam więc kciuki:)
ale Ty masz teraz emocji co? no i jeszcze ten 5ty pies:cool1:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='arielka186']Nic takiego specjalnego, po prostu może się wkręcę jako barmanka (pracowałam za barem "trochę") do jednego z modniejszych warszawskich klubów- ale chętnych jest b.dużo (teraz, po dwóch etapach selekcji, zostało nas 3) i praca dopiero od września- tak więc na razie nic nie wiadomo. To taka dorywcza praca, szczerze mówiąc ja miałam nadzieję na menadżera klubu- ale niestety... Tylko TZ krzywo patrzy :D... Godzinami Go przekonywałam... ;)[/QUOTE]

barmanaka???
bleee nienawidze tego a kwitne za barem już ponad 3 lata.... w tą zimę mam nadzieję że się wyniosę z baru :P
ja to marze o pracy z... psami :D
ale oczywiście życzę powodzenia ano żeby zarobki dobre były :)

Link to comment
Share on other sites

Wiesz jak to jest- marzenia marzeniami, a jak tipy zebrane w ciągu trzech dni dają przeżyć tydzień...
Ja też marzę o pracy z psami- może tej zimy uda mi się załapać na kurs asystencki w ZK... W zeszłym się spóźniłam i nie było już miejsc... Bo w dalekiej przyszłości chciałabym być...(nie, przez gardło mi nie przejdzie- no, oceniać psy na wystawach :D [SIZE="1"]allrounderem[/SIZE]). Ale to moje wielkie marzenie, krok po kroczku- a może kiedyś się spełni...

Link to comment
Share on other sites

No dobra, powiem- piesek od Pa-tti. Ten czarniutki z białymi łapeczkami , krawacikiem i brzusiem:loveu:. Mam jego fotki (ściągnęłam), ale nie będę zamieszczać, bo mi się Patti pogniewa, są w jej galerii-w chihuahua "Galeria pięknej Liliany":p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...