Jump to content
Dogomania

Nie spłonęły to zagłodzili!!!


MaDi

Recommended Posts

[quote name='Kocurek']Kurcze ciotki Nana w adidasie....fiu,fiu:)
Chcialoby sie rzec-powodzi sie a tu nadal klapa finansowa na pewno....:([/QUOTE]
Oddałam jek takie kupione 100 lat temu aby poprawić sobie humor, ona MUSI znaleźć dom, tylko jak to zrobić?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przelalam obiecany grosik dla psinek-niestety tylko 5 zl:(Taka "kropelka w morzu..."
Tyle bidulkow wokol....:(
I obiecuje znowu co nieco w pazdzierniku...i mam taka cicha nadzieje,ze do tego czasu one juz beda w swoich kochajacych domach...
No ale dlugi trza bedzie po nich splacic....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kocurek']Przelalam obiecany grosik dla psinek-niestety tylko 5 zl:(Taka "kropelka w morzu..."
Tyle bidulkow wokol....:(
I obiecuje znowu co nieco w pazdzierniku...i mam taka cicha nadzieje,ze do tego czasu one juz beda w swoich kochajacych domach...
No ale dlugi trza bedzie po nich splacic....[/QUOTE]
Bardzo dziekujemy, kazdy grosz sie liczy :)

Link to comment
Share on other sites

MaDi, bardzo Cię proszę - prześlij mi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] nowe fotki Nany, gdy jest już zadowolona i podtuczona oraz jej stary tekst do ogłoszeń.
Jestem teraz w pracy i każda strona na dogo otwiera mi się po kilka minut:( na stronie Psi Fotograf i pierwszych stronach tego wątku są tylko te starsze foty Nanki, nie dam rady w pracy tego tutaj teraz poszukać, bo mnie zlinczują w robocie:(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bico']MaDi, bardzo Cię proszę - prześlij mi na [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] nowe fotki Nany, gdy jest już zadowolona i podtuczona oraz jej stary tekst do ogłoszeń.
Jestem teraz w pracy i każda strona na dogo otwiera mi się po kilka minut:( na stronie Psi Fotograf i pierwszych stronach tego wątku są tylko te starsze foty Nanki, nie dam rady w pracy tego tutaj teraz poszukać, bo mnie zlinczują w robocie:([/QUOTE]
Mam je na starym komputerze który padł...
Może Muzzy poratuje?

Link to comment
Share on other sites

Muzzy dzieki za foty:lol:
Jak wroce z [B]urlopu 12 wrzesnia,[/B] to z nimi cos nowego pokombinuje. Trzeba cos zrobic, by Nana przed zima dom dobry wreszcie znalazla...:roll: Redaktor nic sie nie odezwal:placz::mad:
Ps...na razie, do konca urlopu, mam ograniczony dostep do neta...:oops:

Link to comment
Share on other sites

No dobra koniec tajemnicy:) Odwiozłam dzisiaj Nanę do domu. Ma do dyspozycji wielki teren cieplutką budę i pomieszczenie dla portierów,2 super prozwierzęcych pracowników 24/h.
W misce miała naszykowaną b. dobra karmę i... szaszłyk:evil_lol:

Uważam,że będzie tam bardzo szczęśliwa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']No dobra koniec tajemnicy:) Odwiozłam dzisiaj Nanę do domu. Ma do dyspozycji wielki teren cieplutką budę i pomieszczenie dla portierów,2 super prozwierzęcych pracowników 24/h.
W misce miała naszykowaną b. dobra karmę i... szaszłyk:evil_lol:

Uważam,że będzie tam bardzo szczęśliwa.[/QUOTE]
SUPER!!! :) Fajne robisz niespodzianki :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MaDi']No dobra koniec tajemnicy:) Odwiozłam dzisiaj Nanę do domu. Ma do dyspozycji wielki teren cieplutką budę i pomieszczenie dla portierów,2 super prozwierzęcych pracowników 24/h.
W misce miała naszykowaną b. dobra karmę i... szaszłyk:evil_lol:

Uważam,że będzie tam bardzo szczęśliwa.[/QUOTE]

MaDi, zdaję się na Twoją intuicję w wyborze domu dla Nany:) Oby było jej tam dobrze i bezpiecznie do końca życia.
Zajrzy ktoś do niej czasem by spawdzić jak się miewa? A umowę adopcyją nowi właściciele podpisali?

Cieszę się, że Nana wreszcie ma swoje miejsce, zwłaszcza po tym co przeszła.
MaDi, jak będziesz miała jakieś wieści z jej nowego domu, to pisz:)
I dzięki za opiekę nad nią i przekazywanie mi info na bieżąco;)

Link to comment
Share on other sites

Ba umowa podpisana i to jak zawsze w dwóch egzemplarzach;)
Odwiedzę ją ale za jakiś czas aby nie robić jej mętliku w głowie w końcu trochę ze sobą spędziłyśmy...
Co ciekawe Pan prawdopodobnie będzie się odzywał za jakiś czas aby adoptować jakiegoś łobuza co straszy:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...