Jump to content
Dogomania

Zagłodzona sunia ON - ważyła 9kg!!! Nora odeszła za TM.......


MyrkurDagur

Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ale znaleźli tego pseudo człowieka chyba gdzieś niedaleko od miejsca, gdzie została znaleziona nasza Noreńka????...czy może mieszka w zupełnie innych terenach???...
Ogromnie się cieszę, że nasza Noreńka wcina i już się bawi....cudowne wiadomości!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Iljova']
Norusia taka spokojna , kochane serduszko nasze :-)
[/QUOTE]

Ona jest bardzo spokojna. Chętnie idzie do gabinetu i wcale nie chce wracać do Pana Adama... Nasz gabinet staje się dla niej domem mimo kłucia i bolesnych leków. Wszystko co robimy, znosi bardzo spokojnie. Doskonale wie, że tak trzeba. Ufa nam bezgranicznie. Biedna mała suczka...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Telimena']Ona jest bardzo spokojna. Chętnie idzie do gabinetu i wcale nie chce wracać do Pana Adama... Nasz gabinet staje się dla niej domem mimo kłucia i bolesnych leków. Wszystko co robimy, znosi bardzo spokojnie. Doskonale wie, że tak trzeba. Ufa nam bezgranicznie. Biedna mała suczka...[/QUOTE]

Ja się nie dziwię, bo to co materaz to dla niej raj w porównaniu z tym co miała,jeszcze niewie , nie ma pojęcia że może być lepiej ja bedzie miała swoich ludzi i domek pełen miłości NA ZAWSZE :-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martika@Aischa']Obejrzałam film i po prostu ręce mi opadły :( łzy ciekną po policzkach :( Piękna psineczka i taka kochana :( Trzymam z całego serduszka kciuki oby dziewczynka z tego wyszła!!! Dziewczyny zróbcie allegro cegiełkowe dla sunieczki.[/QUOTE]

Allegro juz jest [url]http://allegro.pl/show_item.php?item=1585978053[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...